БЕРІНЧИК: «Напали дядьки з села, восьмеро на двох. Довелося дати лящів»

Український боксер розповів, як рік тому вплутався в бійку на вулиці

БЕРІНЧИК: «Напали дядьки з села, восьмеро на двох. Довелося дати лящів»
© instagram.com/berinchyk

Відомий український боксер Денис Берінчик згадав, коли останній раз бився на вулиці.

«Коли останній раз бився? Це було літо, рік назад. Напали дядьки з села. Їх було восьмеро, нас було двоє. Довелося їх усіх вгадати, роздати лящів трохи.

Рокитнянський район, магазин, цукровий завод у них є. Ідеш по парапету в магазин, і сидять шахраї на лавочках під пивасиком і насінням, і вони починають ловити приїжджих або тих, хто слабенький. Вони зачепили пару раз мене, ми перетнулися, потім пішли. Почали вже їхати, потім один сказав, підійдіть сюди хлопці, почав пропонувати щось неприємне. Довелося перейти до них через дорогу. «Бий першим пацан», атакуємо першими, тому що назрівав конфлікт, і вони несли все, що попало. Довелося дати їм лящів трохи. Потім ми запитували, як там ці хлопці. Вони як і раніше сидять і п'ють, дізналися, хто їм дав «люлей». Гордо п'ють тепер», - сказав Беринчик.

Нагадаємо, що 24 липня Денис Беринчик проведе бій на голих кулаках проти Артема Лобова.

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Зе Інтерв`юер

(472 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Αλέξανδρος Σεργκέεβιτς
      Αλέξανδρος Σεργκέεβιτς, 20.05.2021 00:28
    0
    Беня,топим за тебя
    source02
      source02, 17.05.2021 22:26
    0
    кто это такой? кто дядек раскидал? о чем пост?
    vizuals
    online
      vizuals, 16.05.2021 20:03
    -1
    elcomendante, 16.05.2021 19:43
    Не поверю. Сельский стереотип! Я с Николаева приезжал к бабушке в Винницкую область. Отбитые сельские жители постоянно метелили (малолетка... городской и прочее), они не смотрели наразницу в возрасте. Моего 13-ти летнего друга (тоже приезжего) угадал тип в 3 раза старше табуреткой. Это нормально? Вы на городских можете бред нести круглосуточно, но по факту, принципов у вас нет!!! Все приезжие былив шоке, с такого поведения. И это не раз продолжплось. У нас бы за такое свои бы уже голову оторвали. В селе - другие законы. Конечно когда время прошло, я вырос, то уже по другому общаемся. Но прошу Вас не перегибать с высказываниями, о городских
    Ми не зовсім городскіє. Я знаю мав досвід махача на селі - страшне діло, Але це наші люди
    elcomendante
    online
      elcomendante, 16.05.2021 19:45
    +1
    UPL, 16.05.2021 14:26
    Не повіриш Денисе, але якраз дядьки з села на твій пацанський подив зазвичай є адекватнішими від багатьох городських! А як би ти попав дійсно на вісім вуйків з села, то ти б зараз не говорив у геройській прозі!)
    И да. на счет того, если бы попал. Видел как эти же вуйки с окон клуба выпрыгивали, когда зацепили очередного приезжего малолетку (из киева помоему он был). Пришли его браться прсто с пневматом. Никого не было за считанные секунды. Не переоценивайте себя
    elcomendante
    online
      elcomendante, 16.05.2021 19:43
    +1
    UPL, 16.05.2021 14:26
    Не повіриш Денисе, але якраз дядьки з села на твій пацанський подив зазвичай є адекватнішими від багатьох городських! А як би ти попав дійсно на вісім вуйків з села, то ти б зараз не говорив у геройській прозі!)
    Не поверю. Сельский стереотип! Я с Николаева приезжал к бабушке в Винницкую область. Отбитые сельские жители постоянно метелили (малолетка... городской и прочее), они не смотрели наразницу в возрасте. Моего 13-ти летнего друга (тоже приезжего) угадал тип в 3 раза старше табуреткой. Это нормально? Вы на городских можете бред нести круглосуточно, но по факту, принципов у вас нет!!! Все приезжие былив шоке, с такого поведения. И это не раз продолжплось. У нас бы за такое свои бы уже голову оторвали. В селе - другие законы. Конечно когда время прошло, я вырос, то уже по другому общаемся. Но прошу Вас не перегибать с высказываниями, о городских
    vizuals
    online
      vizuals, 16.05.2021 17:51
    -1
    8 дядьок на одного Беріню. Жах
    Vytas Meskauskas
    online
      Vytas Meskauskas, 16.05.2021 16:17
    -1
    Бед несет, 8 вырубили.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 16.05.2021 15:46
    +3
    а по парапету то зачем ходить? хоть в магазин, хоть куда...
    похоже, сам недалеко ушел от тех под пивасиком с семечками
    turist86
    online
      turist86, 16.05.2021 15:42
    +3
    Но тот, кто раньше с нею был,
    Меня, как видно, не забыл, -
    И как-то в осень, и как-то в осень -
    Иду с дружком, гляжу - стоят, -
    Они стояли молча в ряд,
    Они стояли молча в ряд -
    Их было восемь.
    Со мною - нож, решил я: что ж.
    Меня так просто не возьмешь, -
    Держитесь, гады! Держитесь, гады!
    К чему задаром пропадать,
    Ударил первым я тогда,
    Ударил первым я тогда -
    Так было надо.
    https://www.youtube.com/watch?v=fWSaoLpB7wc Высоцкий - Тот кто раньше с нею был
    UPL
      UPL, 16.05.2021 14:26
    +8
    Не повіриш Денисе, але якраз дядьки з села на твій пацанський подив зазвичай є адекватнішими від багатьох городських! А як би ти попав дійсно на вісім вуйків з села, то ти б зараз не говорив у геройській прозі!)
    samird
    online
      samird, 16.05.2021 14:05
    +8
    Будни Папуа и Новой Гвинеи.
    UPL
    online
      UPL, 16.05.2021 14:26
    +8
    Не повіриш Денисе, але якраз дядьки з села на твій пацанський подив зазвичай є адекватнішими від багатьох городських! А як би ти попав дійсно на вісім вуйків з села, то ти б зараз не говорив у геройській прозі!)
    samird
    online
      samird, 16.05.2021 14:05
    +8
    Будни Папуа и Новой Гвинеи.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 16.05.2021 15:46
    +3
    а по парапету то зачем ходить? хоть в магазин, хоть куда...
    похоже, сам недалеко ушел от тех под пивасиком с семечками
    turist86
    online
      turist86, 16.05.2021 15:42
    +3
    Но тот, кто раньше с нею был,
    Меня, как видно, не забыл, -
    И как-то в осень, и как-то в осень -
    Иду с дружком, гляжу - стоят, -
    Они стояли молча в ряд,
    Они стояли молча в ряд -
    Их было восемь.
    Со мною - нож, решил я: что ж.
    Меня так просто не возьмешь, -
    Держитесь, гады! Держитесь, гады!
    К чему задаром пропадать,
    Ударил первым я тогда,
    Ударил первым я тогда -
    Так было надо.
    https://www.youtube.com/watch?v=fWSaoLpB7wc Высоцкий - Тот кто раньше с нею был
    elcomendante
    online
      elcomendante, 16.05.2021 19:45
    +1
    UPL, 16.05.2021 14:26
    Не повіриш Денисе, але якраз дядьки з села на твій пацанський подив зазвичай є адекватнішими від багатьох городських! А як би ти попав дійсно на вісім вуйків з села, то ти б зараз не говорив у геройській прозі!)
    И да. на счет того, если бы попал. Видел как эти же вуйки с окон клуба выпрыгивали, когда зацепили очередного приезжего малолетку (из киева помоему он был). Пришли его браться прсто с пневматом. Никого не было за считанные секунды. Не переоценивайте себя
    elcomendante
    online
      elcomendante, 16.05.2021 19:43
    +1
    UPL, 16.05.2021 14:26
    Не повіриш Денисе, але якраз дядьки з села на твій пацанський подив зазвичай є адекватнішими від багатьох городських! А як би ти попав дійсно на вісім вуйків з села, то ти б зараз не говорив у геройській прозі!)
    Не поверю. Сельский стереотип! Я с Николаева приезжал к бабушке в Винницкую область. Отбитые сельские жители постоянно метелили (малолетка... городской и прочее), они не смотрели наразницу в возрасте. Моего 13-ти летнего друга (тоже приезжего) угадал тип в 3 раза старше табуреткой. Это нормально? Вы на городских можете бред нести круглосуточно, но по факту, принципов у вас нет!!! Все приезжие былив шоке, с такого поведения. И это не раз продолжплось. У нас бы за такое свои бы уже голову оторвали. В селе - другие законы. Конечно когда время прошло, я вырос, то уже по другому общаемся. Но прошу Вас не перегибать с высказываниями, о городских
    Αλέξανδρος Σεργκέεβιτς
      Αλέξανδρος Σεργκέεβιτς, 20.05.2021 00:28
    0
    Беня,топим за тебя
    source02
    online
      source02, 17.05.2021 22:26
    0
    кто это такой? кто дядек раскидал? о чем пост?