Розгром в ключовому матчі відбору. Україна вийшла на чемпіонат Європи

Українки впевнено обіграли Португалію

Розгром в ключовому матчі відбору. Україна вийшла на чемпіонат Європи
© CEV

Сьогодні в Тбілісі жіноча збірна України провела свій ключовий поєдинок в групі В за підсумкове друге місце, яке дає право виступати у фінальному турнірі чемпіонату Європи. Суперницями нашої команди були волейболістки Португалії. Нагадаємо, що в першому турі на майданчику португальської збірної підопічні Володимира Орлова виграли з рахунком 3:1.

Вже стартовий відрізок матчу показав, що українки налаштовані дуже серйозно і не мають наміру упускати свій шанс пробитися на Євро. До середини партії вони вели 10:5, 15:8. І це при тому, що не завжди у нас проходили атаки. Особливо часто помилялася Карина Денисова, удари якої не раз блокували суперниці. Але, на щастя, це ніяк не вплинуло на результат. Благо у нас є Надія Кодола та Богдана Анісова, а їхніми діями вміло керувала Ольга Скрипак. В підсумку збірна України впевнено виграла партію з рахунком 25:14.

Другий і третій сет пройшли ніби під копірку першого. Знову наші волейболістки до середини партії мали досить відчутну перевагу, причому однакову 16:8, тож далі їм треба було тільки спокійно довершити розпочату справу до перемоги. Що вони і зробили - 25:13 і 25:13.

Таким чином, здобувши впевнену і переконливу перемогу з рахунком 3:0, збірна України пробилася до фінальної частини чемпіонату Європи, який пройде в серпні-вересні нинішнього року в чотирьох країнах - Болгарії, Румунії, Сербії та Хорватії. Наші привітання!

Чемпіонат Європи з волейболу. Жінки
Відбірковий турнір. Група В. 2 тур
Тбілісі, Грузія)
15 травня
Португалія - Україна

0:3 (14:25, 13:25, 13:25)

Португалія: Дурао, Коельо, Каваленка, Маргаріда Майа, Е.Монтейро, І.Перейра, Башта, Кавальканті, Лопеш, М.Родрігеш, Клементе, Лоурейро, А.Родрігеш, Моура, Нето, Маріана Майа, Хупст, Коуту, Феррейра, А.Монтейро, Гомеш, Діогу Фігейраш, Вале, М. Перейра.

Україна: Ольга Скрипак (набрала 4 очки), Надія Кодола (14), Діана Мелюшкіна (9), Карина Денисова (8), Богдана Анісова (13), Вікторія Даньчак (5), Христина Немцева (ліберо).

Арбітри: Костянтин Йовчев (Болгарія), Ельдар Зулфугаров (Азербайджан)

Волейбольна арена Важа Качарава (Тбілісі, Грузія)

ПОРТУГАЛИЯ - УКРАЇНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ

Трохи пізніше сьогодні зіграють Грузія і Швеція. А завтра в неділю збірна України проведе свій заключний матч у групі з господарками майданчика. Початок матчу о 14.30 за київським часом.

Турнірна таблиця Групи В:

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Ігор Заржицький, Sport.ua

(101 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Alehandro
    online
      Alehandro, 15.05.2021 22:29
    +1
    mayakovskiy1, 15.05.2021 19:32
    Загаловок красивый но в целом результат так себе. С одной стороны вышли, с другой женский волейбол в Португалии это уровень Фарерских островов в футболе. Показателен слив без шансов средненькой Швеции с 1 топ игроком
    В смысле "слив без шансов"? 3:2 проиграли
    mayakovskiy1
      mayakovskiy1, 15.05.2021 19:32
    +1
    Загаловок красивый но в целом результат так себе. С одной стороны вышли, с другой женский волейбол в Португалии это уровень Фарерских островов в футболе. Показателен слив без шансов средненькой Швеции с 1 топ игроком
    Александр Ад
      Александр Ад, 15.05.2021 18:13
    +1
    судячі з написаного тут по складам,в нас з замінамі грало всього сімь гравчень, а у суперниць-24?
    KARABAS55
    online
      KARABAS55, 15.05.2021 17:08
    +4
    За волейболом вообще не слежу и не смотрю. Но рад за наших девчонок, молодцы. Дальнейших побед!!!
    rugby1970
    online
      rugby1970, 15.05.2021 17:08
    +4
    Орлову, Карпец, Денисовой, Анисовой, Дудник - на ЧЕ делать нечего! Срипак, Немцева, Данчак, Кодола - МОЛОДЦЫ!!!
    Alehandro
    online
      Alehandro, 15.05.2021 16:52
    +3
    zeka23, 15.05.2021 16:06
    Ну тут Португалия сыграла на уровне колхоза: половина атак в сетку, а сколько наших скидок пропустить... Но не будем умалять заслугу нашей сборной. Собрались на ключевой матч. С победой!
    колхоз это ещё мягко сказано: вести в 3-м сете 9:6 и просрать 13:25 это уметь надо. но то таке. проблемы индейцев шерифа не ипут)
    A0Va
    online
      A0Va, 15.05.2021 16:11
    -13
    визжжжяли кабута Европу взяли))
    zeka23
      zeka23, 15.05.2021 16:06
    +14
    Ну тут Португалия сыграла на уровне колхоза: половина атак в сетку, а сколько наших скидок пропустить... Но не будем умалять заслугу нашей сборной. Собрались на ключевой матч. С победой!
    zeka23
      zeka23, 15.05.2021 16:06
    +14
    Ну тут Португалия сыграла на уровне колхоза: половина атак в сетку, а сколько наших скидок пропустить... Но не будем умалять заслугу нашей сборной. Собрались на ключевой матч. С победой!
    KARABAS55
    online
      KARABAS55, 15.05.2021 17:08
    +4
    За волейболом вообще не слежу и не смотрю. Но рад за наших девчонок, молодцы. Дальнейших побед!!!
    rugby1970
    online
      rugby1970, 15.05.2021 17:08
    +4
    Орлову, Карпец, Денисовой, Анисовой, Дудник - на ЧЕ делать нечего! Срипак, Немцева, Данчак, Кодола - МОЛОДЦЫ!!!
    Alehandro
    online
      Alehandro, 15.05.2021 16:52
    +3
    zeka23, 15.05.2021 16:06
    Ну тут Португалия сыграла на уровне колхоза: половина атак в сетку, а сколько наших скидок пропустить... Но не будем умалять заслугу нашей сборной. Собрались на ключевой матч. С победой!
    колхоз это ещё мягко сказано: вести в 3-м сете 9:6 и просрать 13:25 это уметь надо. но то таке. проблемы индейцев шерифа не ипут)
    Alehandro
    online
      Alehandro, 15.05.2021 22:29
    +1
    mayakovskiy1, 15.05.2021 19:32
    Загаловок красивый но в целом результат так себе. С одной стороны вышли, с другой женский волейбол в Португалии это уровень Фарерских островов в футболе. Показателен слив без шансов средненькой Швеции с 1 топ игроком
    В смысле "слив без шансов"? 3:2 проиграли
    mayakovskiy1
      mayakovskiy1, 15.05.2021 19:32
    +1
    Загаловок красивый но в целом результат так себе. С одной стороны вышли, с другой женский волейбол в Португалии это уровень Фарерских островов в футболе. Показателен слив без шансов средненькой Швеции с 1 топ игроком
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 15.05.2021 18:13
    +1
    судячі з написаного тут по складам,в нас з замінамі грало всього сімь гравчень, а у суперниць-24?