ВІДЕО. Екс-гравець Шахтаря - автор голу десятиліття в РПЛ

Нагорода дісталася Луїсу Адріано

ВІДЕО. Екс-гравець Шахтаря - автор голу десятиліття в РПЛ
© Getty Images/Global Images Ukraine

Російська Прем'єр-ліга (РПЛ) визначила найкращий гол чемпіонату за останнє десятиліття. Нагорода дісталася екс-гравцеві донецького «Шахтаря» Луїсу Адріано.

У 2017 році він у складі московського «Спартака» забив ось такий розкішний гол в ворота «Зеніта»:

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(31 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Иван Иванов
    online
      Иван Иванов, 17.05.2021 09:10
    0
    Влад Старцев, 15.05.2021 12:11
    Ну так себе гол. Какой чемпионат такой и шедевр
    Да ну чё, красиво, но хоть бы топ какой-то сделали. Мб наверное ссылались на то что крутая комбинация против Зенита, а не Уфы.... В любом случае мало голов для такой звонкой номинации
    SportsMan
    online
      SportsMan, 17.05.2021 01:39
    +1
    Т. Артём, 15.05.2021 16:56
    Но мечты мечтами... 3 ляма в 34 года стоит на трансыермаркет. Драбик 400 тысяч к сравнению. Но может к Луческу бы пошёл. Год два фанты понаблюдали бы еще за игрой мастера
    Мастера нарушать fairplay?
    Bond
      Bond, 16.05.2021 18:38
    +2
    мда... в Україні майже в кожному турі такі голи дисятиліття забивають) ну для рашки це шедевр)
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 15.05.2021 16:56
    0
    Но мечты мечтами... 3 ляма в 34 года стоит на трансыермаркет. Драбик 400 тысяч к сравнению. Но может к Луческу бы пошёл. Год два фанты понаблюдали бы еще за игрой мастера
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 15.05.2021 16:52
    -3
    Его бы в Динамо сейчас. А то супруги, беседины одни((((
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 15.05.2021 13:49
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Да. Луїска майстер був і є. Людина-гол ходяча. Де б не грав завжди клав шедеври!!!
    Влад Старцев
    online
      Влад Старцев, 15.05.2021 12:11
    +11
    Ну так себе гол. Какой чемпионат такой и шедевр
    Влад Старцев
    online
      Влад Старцев, 15.05.2021 12:11
    +11
    Ну так себе гол. Какой чемпионат такой и шедевр
    Bond
    online
      Bond, 16.05.2021 18:38
    +2
    мда... в Україні майже в кожному турі такі голи дисятиліття забивають) ну для рашки це шедевр)
    SportsMan
    online
      SportsMan, 17.05.2021 01:39
    +1
    Т. Артём, 15.05.2021 16:56
    Но мечты мечтами... 3 ляма в 34 года стоит на трансыермаркет. Драбик 400 тысяч к сравнению. Но может к Луческу бы пошёл. Год два фанты понаблюдали бы еще за игрой мастера
    Мастера нарушать fairplay?
    Иван Иванов
    online
      Иван Иванов, 17.05.2021 09:10
    0