Даяна ЯСТРЕМСЬКА: «Мої юристи розберуться з цими публікаціями в ЗМІ»

Українська тенісистка – про скандальний матеріал про потрапляння допінгу в її організм

Даяна ЯСТРЕМСЬКА: «Мої юристи розберуться з цими публікаціями в ЗМІ»
© Getty Images/Global Images Ukraine. Даяна Ястремська

Тимчасово відсторонена від змагань українська тенісистка Даяна Ястремська прокоментувала статтю видання Der Spiegel про те, що її батько попросив колишнього хлопця спортсменки взяти на себе провину за позитивний результат тесту на допінг.

«Можливо, ви бачили нещодавню статтю в ЗМІ про мене і мою справу. Я можу сказати, що ця історія не відповідає дійсності і дискредитує мене. Мої юристи розберуться з цими публікаціями.

Я впевнена, що як тільки у мене буде можливість представити докази на повному слуханні у цій справі, я буду звільнена.

Оскільки поточний розгляд носить конфіденційний характер, в даний час я більше нічого не можу сказати», - написала Ястремська.

Нагадаємо, що офіційні слухання у справі Ястремської пройдуть в травні. Раніше були відхилено всі апеляції українки про скасування тимчасового відсторонення її від змагань.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    SandroKing
    online
      SandroKing, 15.05.2021 13:50
    +2
    lenares85, 15.05.2021 12:37
    Наверно едят а потом пьют мочегонное чтобы незаметно было, но некоторые попадаются. Спорт давно уже соревнование фармацептов. Уже б разрешили тот допинг жри пока задница не луснет. Так как возможности человеческого тела уже преодалены. Ну не прыгнет человек выше там уже 6 м, он же не кенгуру, тут нужно уже на генном уровне модефицыровать человека, вживлять ДНК кенгуру, чтобы такие мышцы были. Может быть по очка хвост вырастет
    Так и есть. Все знают что принимать и как выводить но случаются исключения из правил и кто-то все равно попадется.
    NeRoN69
    online
      NeRoN69, 15.05.2021 13:48
    +2
    Прям какой-то подарок для хейтеров)
    Trollface
    online
      Trollface, 15.05.2021 13:16
    +1
    Вспоминаю тот день, не забыть того дня, как подругу отшил, взяв вину на себя.
    lenares85
    online
      lenares85, 15.05.2021 12:37
    +2
    Наверно едят а потом пьют мочегонное чтобы незаметно было, но некоторые попадаются. Спорт давно уже соревнование фармацептов. Уже б разрешили тот допинг жри пока задница не луснет. Так как возможности человеческого тела уже преодалены. Ну не прыгнет человек выше там уже 6 м, он же не кенгуру, тут нужно уже на генном уровне модефицыровать человека, вживлять ДНК кенгуру, чтобы такие мышцы были. Может быть по очка хвост вырастет
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 15.05.2021 12:36
    +1
    Виктор Волков, 15.05.2021 11:56
    С какой злобой и злорадством "комментаторы" поливают грязью украинскую спортсменку. Просто мерзко читать. Сами то вы чего добились? "Не судите- и не судимы будете".
    а как насчет думать вместо бездумного цитирования из любой книги? не судите? так что, давай распустим все суды, уволим всех судей, не будем наказывать воров и убийц, а то вдруг он скажет "не суди, да не судим будешь?" Уже не пацан, включайте мозг.
    Орлов Михаил
    online
      Орлов Михаил, 15.05.2021 11:58
    -4
    Я буду освобождена? Она что на зоне баланду хлебает? А как пото востанавливаться? Как Майк Тайсон?
    Виктор Волков
      Виктор Волков, 15.05.2021 11:56
    0
    С какой злобой и злорадством "комментаторы" поливают грязью украинскую спортсменку. Просто мерзко читать. Сами то вы чего добились? "Не судите- и не судимы будете".
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 15.05.2021 11:39
    +1
    Александр Ад, 15.05.2021 10:55
    вжеж травень.чого так довго тягнуть?
    Справді. Мабуть через трохи нездалі спроби довести невинуватість. Якби признались одразу, покаялись, рішення вже мабуть було б і найімовірніше дискваліфікація за вживання препарату такого типу була б зо шість місяців, максимум - рік, хоча останнє - навряд.
    Александр Ад
      Александр Ад, 15.05.2021 10:55
    0
    вжеж травень.чого так довго тягнуть?
    vizuals
    online
      vizuals, 15.05.2021 10:01
    0
    Зараз приймуть рішення і Даянушка до кінця року вийде на корт. Яки трабли взагалі
    Олег Молодов
    online
      Олег Молодов, 15.05.2021 10:00
    +6
    Юристы найдут крайнего в твоем генг-бенге?)))
    Michael Rewert
    online
      Michael Rewert, 15.05.2021 09:58
    -4
    Треба думати з ким інтимні стосунків маєш і хоть трішки думати що робиш. По Галицькому все понятно::про волосся і тд триндить аж дише.. Просто жоден мужик письмово не признається, шо для потенції він використовує віагру..він же позиціонує себе як альфасамець... Тут самолюбство ж..
    NM16071
      NM16071, 15.05.2021 09:37
    -3
    та й співати не дуже виходить, може чимось іншим займатися. І, судячи по результатх Даяни (нічого крім сили), схиляюся до того, що вона щось жере (можу й помилятися), і думаю, що в турі багато є таких жерунів, просто не всіх ловлять.
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 15.05.2021 08:50
    -8
    Може все таки краще співати?!
    Олег Молодов
    online
      Олег Молодов, 15.05.2021 10:00
    +6
    Юристы найдут крайнего в твоем генг-бенге?)))
    SandroKing
    online
      SandroKing, 15.05.2021 13:50
    +2
    lenares85, 15.05.2021 12:37
    Наверно едят а потом пьют мочегонное чтобы незаметно было, но некоторые попадаются. Спорт давно уже соревнование фармацептов. Уже б разрешили тот допинг жри пока задница не луснет. Так как возможности человеческого тела уже преодалены. Ну не прыгнет человек выше там уже 6 м, он же не кенгуру, тут нужно уже на генном уровне модефицыровать человека, вживлять ДНК кенгуру, чтобы такие мышцы были. Может быть по очка хвост вырастет
    Так и есть. Все знают что принимать и как выводить но случаются исключения из правил и кто-то все равно попадется.
    NeRoN69
    online
      NeRoN69, 15.05.2021 13:48
    +2
    Прям какой-то подарок для хейтеров)
    lenares85
    online
      lenares85, 15.05.2021 12:37
    +2
    Наверно едят а потом пьют мочегонное чтобы незаметно было, но некоторые попадаются. Спорт давно уже соревнование фармацептов. Уже б разрешили тот допинг жри пока задница не луснет. Так как возможности человеческого тела уже преодалены. Ну не прыгнет человек выше там уже 6 м, он же не кенгуру, тут нужно уже на генном уровне модефицыровать человека, вживлять ДНК кенгуру, чтобы такие мышцы были. Может быть по очка хвост вырастет
    Trollface
    online
      Trollface, 15.05.2021 13:16
    +1
    Вспоминаю тот день, не забыть того дня, как подругу отшил, взяв вину на себя.
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 15.05.2021 12:36
    +1
    Виктор Волков, 15.05.2021 11:56
    С какой злобой и злорадством "комментаторы" поливают грязью украинскую спортсменку. Просто мерзко читать. Сами то вы чего добились? "Не судите- и не судимы будете".
    а как насчет думать вместо бездумного цитирования из любой книги? не судите? так что, давай распустим все суды, уволим всех судей, не будем наказывать воров и убийц, а то вдруг он скажет "не суди, да не судим будешь?" Уже не пацан, включайте мозг.
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 15.05.2021 11:39
    +1
    Александр Ад, 15.05.2021 10:55
    вжеж травень.чого так довго тягнуть?
    Справді. Мабуть через трохи нездалі спроби довести невинуватість. Якби признались одразу, покаялись, рішення вже мабуть було б і найімовірніше дискваліфікація за вживання препарату такого типу була б зо шість місяців, максимум - рік, хоча останнє - навряд.
    Виктор Волков
    online
      Виктор Волков, 15.05.2021 11:56
    0
    С какой злобой и злорадством "комментаторы" поливают грязью украинскую спортсменку. Просто мерзко читать. Сами то вы чего добились? "Не судите- и не судимы будете".
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 15.05.2021 10:55
    0
    вжеж травень.чого так довго тягнуть?
    vizuals
    online
      vizuals, 15.05.2021 10:01
    0
    Зараз приймуть рішення і Даянушка до кінця року вийде на корт. Яки трабли взагалі