15.05.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Челсі - Лестер - 0:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма фіналу Кубка Англії з футболу

Челсі - Лестер - 0:1. Текстова трансляція матчу
© Getty Images/Global Images Ukraine

У суботу, 15 травня, відбудеться фінал Кубка Англії, в якому зустрінуться лондонський «Челсі» і «Лестер». Матч пройде на стадіоні «Вемблі» (Лондон, Англія), початок - о 19:15.

Для «Челсі» головний фінал цього року буде пізніше – 29 травня «аристократи» зустрінуться з «Манчестер Сіті» у фіналі Ліги чемпіонів. Але і фінал національного кубка – теж не рядова подія. Без сумніву, «Челсі» докладе всіх зусиль, щоб здобути в суботу трофей. Як і «Лестер» - на відміну від суперника, «лисиці» ще жодного разу його не вигравали, тому матимуть прекрасну можливість це зробити. На тижні команди, які змагаються між собою за третій рядок турнірної таблиці, зіграли в чемпіонаті по-різному – «Челсі» поступився у важкому матчі «Арсеналу», а «Лестер» допоміг «Ман Сіті» стати чемпіоном, перегравши «МЮ». Подивимось, хто краще зберіг сили на суботу.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Челсі» - «Лестер». За перебігом поєдинку можна буде слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Cruijff
    online
      Cruijff, 15.05.2021 21:15
    +1
    Після сейву Шмейхеля зникли всі сумніви, що Лестер може недотримати!
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 15.05.2021 21:14
    +1
    Лестер разыгрался в конце
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 15.05.2021 21:11
    +1
    Класна гра, атмосфера супер.
    avk2307
    online
      avk2307, 15.05.2021 21:10
    +1
    Да , со зрителями все таки совсем по другому смотрится финал.
    avk2307
    online
      avk2307, 15.05.2021 21:04
    +1
    Почти Ничья была
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 15.05.2021 20:58
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Тухель проиграл все свои финалы. Не фартовый тренер!!!
    сергей богданов
      сергей богданов, 15.05.2021 20:41
    +2
    Вот это положил!
    KARABAS55
    online
      KARABAS55, 15.05.2021 19:18
    +2
    Наконец-то болельщики на трибунах! Финал, кубок. Должен быть огонь...
    Alex Romanov
    online
      Alex Romanov, 15.05.2021 12:48
    -6
    Абсолютно ненужный матч для обоих команд )
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 15.05.2021 20:41
    +2
    Вот это положил!
    KARABAS55
    online
      KARABAS55, 15.05.2021 19:18
    +2
    Наконец-то болельщики на трибунах! Финал, кубок. Должен быть огонь...
    Cruijff
    online
      Cruijff, 15.05.2021 21:15
    +1
    Після сейву Шмейхеля зникли всі сумніви, що Лестер може недотримати!
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 15.05.2021 21:14
    +1
    Лестер разыгрался в конце
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 15.05.2021 21:11
    +1
    Класна гра, атмосфера супер.
    avk2307
    online
      avk2307, 15.05.2021 21:10
    +1
    Да , со зрителями все таки совсем по другому смотрится финал.
    avk2307
    online
      avk2307, 15.05.2021 21:04
    +1
    Почти Ничья была
    salamanka1982
    online