+20. Київ-Баскет впевнено переграє Мавп у першій грі плей-оф

Переможець регулярного чемпіонату повів у чвертьфінальній серії

© ФБУ

В Україні офіційно стартував плей-оф баскетбольної Суперліги. У першому матчі чвертьфінальної серії перша команда за підсумками регулярного чемпіонату «Київ-Баскет», обіграла 8-го номера посіву «Черкаських Мавп».

Протягом всієї гри кияни лідирували в рахунку. «Мавпи» намагалися нав'язати супернику боротьбу, але часто втрачали м'яч, за що отримували покарання. В результаті з кожною чвертю різниця в рахунку росла. Підсумковий результат - 91:71, «Київ-Баскет» повів у серії до трьох перемог.

Найрезультативнішим гравцем матчу став капітан «Київ-Баскета» Богдан Близнюк, який набрав 22 очки і зробив 8 підбирань. У Черкас 16 очок на рахунку Діона Райта.

«Київ-Баскет» - «Черкаські Мавпи» - 91:71 (26:19, 22:19, 19:17, 24:16)

Друга гра серії відбудеться 14 травня в Києві. Початок гри о 20:00.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!