Світоліна здобула вольову перемогу над Анісімовою на турнірі в Римі

Українка відверто провалила перший сет, але зуміла зібратися і здобути перемогу

Світоліна здобула вольову перемогу над Анісімовою на турнірі в Римі
© Getty Images / Global Images Ukraine. Еліна Світоліна

Перша ракетка України Еліна Світоліна (№6 WTA) виграла свій стартовий матч на турнірі WTA 1000 в Римі.
 
Українка, посіяна під п'ятим номером, у другому колі здолала американку Аманду Анісімову (№39 WTA).
 
Рим. Перше коло
Еліна Світоліна (Україна) - Аманда Анісімова (США) - 2:6, 6:3, 6:4

Матч розпочався з двох виграних геймів Світоліної, після чого американка повністю захопила ініціативу. Анісімова оформила два брейки підряд, після чого Еліна і зовсім кинула грати в першому сеті, не вигравши жодного розіграшу за два гейми і отримавши приховану «баранку».

У другій партії стало вже набагато цікавіше. Аманда не дуже добре почувала себе на подачі, особливо під час другої. Світоліна цим користувалася і постійно заробляла і реалізовувала брейкпоінти. З рахунку 2:2 Світоліна оформила три брейки проти одного у суперниці і зрівняла рахунок за сетами.

У третій партії все йшло до впевненої перемоги українки, але в кінцівці були моменти хвилювання. З 2:5 Анісімова зробила 4:5 (30-30) і тільки після цього декілька разів помилилася, що допомогло Світоліній довести камбек до кінця. Гра вийшла не найкращою у виконанні обох тенісисток, але досвід і характер допомогли Еліні сьогодні перемогти. На наступний матч потрібно буде налаштовуватися значно інакше, в іншому випадку змагання для неї закінчаться дуже швидко.
 
Це була третя зустріч тенісисток, українка виграла вдруге.
 
У наступному раунді Світоліна зіграє проти іспанки Гарбінє Мугуруси (№12 WTA).
 
Нагадаємо, Світоліна двічі перемагала на змаганнях в Римі (2017 і 2018). У минулому році дійшла до чвертьфіналу.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(21 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Leonid Frantseskevich
    online
      Leonid Frantseskevich, 14.05.2021 12:11
    0
    Леонид Бугаренко, 12.05.2021 13:02
    В другому колі Єліна безумовно додасть, головне щоб цього вистачило для перемоги.
    Это и был второй круг))) Первый Эля пропускала. Это СПОРТ.ЮА, как это часто бывает, лажает с цифрами))) В одной новости и первый, и второй круг написано)))
    Leonid Frantseskevich
    online
      Leonid Frantseskevich, 14.05.2021 12:10
    0
    Свитолина начала турнир со второго круга. В тексте читаем "Перше коло"...
    Блин, вы бы там проверяли информацию... Почему столько ошибок каждый день? Лучший спортивный сайт Украины, а лажа на лаже...
    relax-1984
      relax-1984, 13.05.2021 09:06
    +1
    Stanislav Matusevych, 12.05.2021 16:53
    Навіщо мені ще раз його передивлятися? То ж не я після першого сету писав, що Пера сьогодні переможе. Смішно, звичайно, як персонаж закидає комусь нерозуміння жіночої психології та жіночого тенісу, а через годину заявляє, ніби у жіночому матчі все зрозуміло після 2:6 у першому сеті для фаворитки. Особливо відразу після гри іншої фаворитки, яку та виграла якраз після 2:6 у першій партії. Це настільки геніально, що навіть жартувати з цього приводу є зайвим.
    Клоуни, звичайно, теж потрібні. Головне, щоб потім у політику не лізли)
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 12.05.2021 20:21
    0
    Добре, що вчасно злякалась..
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 12.05.2021 16:53
    +14
    Вадім Рубік, 12.05.2021 16:27
    Для початку матч включить.. І опять видуманні медичні паузи в гонорової іспанки.. Ага опять писатимите про те, чого в Еліни нема,, ну типовий адмін сайту.. В них ноу-хау таке..
    Навіщо мені ще раз його передивлятися? То ж не я після першого сету писав, що Пера сьогодні переможе. Смішно, звичайно, як персонаж закидає комусь нерозуміння жіночої психології та жіночого тенісу, а через годину заявляє, ніби у жіночому матчі все зрозуміло після 2:6 у першому сеті для фаворитки. Особливо відразу після гри іншої фаворитки, яку та виграла якраз після 2:6 у першій партії. Це настільки геніально, що навіть жартувати з цього приводу є зайвим.
    Клоуни, звичайно, теж потрібні. Головне, щоб потім у політику не лізли)
    freestyle2018
      freestyle2018, 12.05.2021 16:36
    +4
    От сьогодні гра Еліни розчарувала. Я вимкнув, навіть на декілька хвилин трансляцію після першого сету, тому що Еліна виглядала дуже погано, що говорити Еліні не приймала половину подач суперниці, тенісистка, яка славиться як раз тим, що може повернути дуже багато м'ячів. Характер це добре, але сьогодні, якщо би Анісімова була у кращій формі, то все би закінчилося доволі швидко у 2 сетах.
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 12.05.2021 16:27
    -11
    Stanislav Matusevych, 12.05.2021 15:11
    Наш великий знавець жіночої психології та жіночого тенісу знову бухнувся в калюжу. Виграла Мугуруса, але в таких гойдалках і за таких провалів у грі, що аж цікаво, це був один такий матч, чи проти Еліни побачимо щось подібне. Сьогодні вона видала на всі 100% жіночій теніс.
    LAZIO, друже, чекаємо на тебе завтра на трибунах та у трансляції)
    Для початку матч включить.. І опять видуманні медичні паузи в гонорової іспанки.. Ага опять писатимите про те, чого в Еліни нема,, ну типовий адмін сайту.. В них ноу-хау таке..
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 12.05.2021 16:19
    +3
    Морально неустойчива, к сожалению. Может собраться ненадолго и тогда дает уровень. Но это не надолго. А постоянство - признак мастерства.
    Sashamar
    online
      Sashamar, 12.05.2021 15:20
    0
    Все ж таки Мугуруза. Хоч там жіночий теніс був не гірше, ніж у Світоліной . Ну може з Гарбі воно навіть психологічно легше грати буде.
    Взагалі вже пішли дещо неочікувані результати. І якщо програш Осаки на грунті великою несподіванкой не назвеш, то виграш Звонарьовой у Квітовой - дрібниця, а приємно.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 12.05.2021 15:11
    +7
    Наш великий знавець жіночої психології та жіночого тенісу знову бухнувся в калюжу. Виграла Мугуруса, але в таких гойдалках і за таких провалів у грі, що аж цікаво, це був один такий матч, чи проти Еліни побачимо щось подібне. Сьогодні вона видала на всі 100% жіночій теніс.
    LAZIO, друже, чекаємо на тебе завтра на трибунах та у трансляції)
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 12.05.2021 13:45
    -3
    Kanarejka, 12.05.2021 13:00
    Може, у когось є посилання на матч Габі? Поділіться, будь ласка
    Можу сказати назву сайту-найдете
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 12.05.2021 13:44
    -6
    Псс.. Американка пройде Мугу сьогодні
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 12.05.2021 13:41
    -6
    По грі:робоча гра перших кіл при загалом кращій фізичній витривалості.. З приводу Світоліної.. Який к чорту характер?? Гравець топ 10,який 5 рік звідти невилазить зобов'язаний при 5:2 закривати матч, і непотрібно як один з типу адмінім і спеців приписувати українці недолік саме в характері її чеснотою робити, так може лише людина, яка нічогісінько не розуміє в жіночій психології і жінках взагалі... А тут оды співає про те, чого неіснує.. Да і суперницю переоцінюємо заодно
    Elis
    online
      Elis, 12.05.2021 13:09
    +10
    Kanarejka, 12.05.2021 13:02
    Нема, то нема. Дитино, нащо мінусувати?
    Це "діти" з кацапстану, їм мінус поставити, це все одно що подрочити, текст комента вони не читають або не розуміють. Такі приходять завжди після перемоги Еліни, коли гидкого написати нічого.
    Kanarejka
    online
      Kanarejka, 12.05.2021 13:05
    +3
    Дякую за посилання!!
    Андрій Ванчак
      Андрій Ванчак, 12.05.2021 13:04
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Kanarejka, 12.05.2021 13:00
    Може, у когось є посилання на матч Габі? Поділіться, будь ласка
    будь-ласка: http://cdn.livetv415.me/webplayer.php?t=ifr&c=1605047&lang=ru&eid=1071990&l
    id=1605047&ci=3313&si=4
    Elis
    online
      Elis, 12.05.2021 13:04
    +5
    Kanarejka, 12.05.2021 13:00
    Може, у когось є посилання на матч Габі? Поділіться, будь ласка
    http://cdn.livetv.sx/webplayer.php?t=ifr&c=1605047&lang=ua
    olya403
    online
      olya403, 12.05.2021 13:04
    +6
    Kanarejka, 12.05.2021 13:02
    Нема, то нема. Дитино, нащо мінусувати?
    та це штатні мінусовщики зі школи прийшли. Всі коменти підряд мінусують, не звертайте уваги
    olya403
    online
      olya403, 12.05.2021 13:03
    +4
    Kanarejka, 12.05.2021 13:00
    Може, у когось є посилання на матч Габі? Поділіться, будь ласка
    http://freestreams-live1.com/tennis-channel-5/
    Kanarejka
    online
      Kanarejka, 12.05.2021 13:02
    +3
    Kanarejka, 12.05.2021 13:00
    Може, у когось є посилання на матч Габі? Поділіться, будь ласка
    Нема, то нема. Дитино, нащо мінусувати?
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 12.05.2021 16:53
    +14
    Вадім Рубік, 12.05.2021 16:27
    Для початку матч включить.. І опять видуманні медичні паузи в гонорової іспанки.. Ага опять писатимите про те, чого в Еліни нема,, ну типовий адмін сайту.. В них ноу-хау таке..
    Навіщо мені ще раз його передивлятися? То ж не я після першого сету писав, що Пера сьогодні переможе. Смішно, звичайно, як персонаж закидає комусь нерозуміння жіночої психології та жіночого тенісу, а через годину заявляє, ніби у жіночому матчі все зрозуміло після 2:6 у першому сеті для фаворитки. Особливо відразу після гри іншої фаворитки, яку та виграла якраз після 2:6 у першій партії. Це настільки геніально, що навіть жартувати з цього приводу є зайвим.
    Клоуни, звичайно, теж потрібні. Головне, щоб потім у політику не лізли)
    Elis
    online
      Elis, 12.05.2021 13:09
    +10
    Kanarejka, 12.05.2021 13:02
    Нема, то нема. Дитино, нащо мінусувати?
    Це "діти" з кацапстану, їм мінус поставити, це все одно що подрочити, текст комента вони не читають або не розуміють. Такі приходять завжди після перемоги Еліни, коли гидкого написати нічого.
    olya403
    online
      olya403, 12.05.2021 12:51
    +10
    але якось нема радості від такої гри
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 12.05.2021 15:11
    +7
    Наш великий знавець жіночої психології та жіночого тенісу знову бухнувся в калюжу. Виграла Мугуруса, але в таких гойдалках і за таких провалів у грі, що аж цікаво, це був один такий матч, чи проти Еліни побачимо щось подібне. Сьогодні вона видала на всі 100% жіночій теніс.
    LAZIO, друже, чекаємо на тебе завтра на трибунах та у трансляції)
    axylinam
    online
      axylinam, 12.05.2021 12:49
    +7
    Очередная валидольная победа,но спасибо и за это
    olya403
    online
      olya403, 12.05.2021 13:04
    +6
    Kanarejka, 12.05.2021 13:02
    Нема, то нема. Дитино, нащо мінусувати?
    та це штатні мінусовщики зі школи прийшли. Всі коменти підряд мінусують, не звертайте уваги
    Lazio
    online
      Lazio, 12.05.2021 13:02
    +6
    Stanislav Matusevych, 12.05.2021 13:00
    За характер Еліну треба похвалити і сьогодні. Навіть на екрані важко психологічно було дивитися, як вона у другому сеті переламує себе і намагається грати максимально глибоко, щоб ускладнити завдання Анісімовій. Помилок вистачало, але суперницю надломити вдалося. Коли гарматниця перестає постійно влучати, з нею вже можна грати та перемагати.
    Але сам теніс продовжує наганяти сум. Усі ті самі речі, про які я кажу останні пару років, продовжують бути присутніми. Сьогодні варто особливо відзначити (не)подачі на сет/матч. Зрозуміло, що перша гра турніру, але ж уже у другій треба буде Мугурусі (скоріш за все) протистояти. З сьогоднішньою, і взагалі, нинішньою грою результат є трохи передбачуваним. Тим не менше, завтра буде завтра, матч починається за рахунку 0:0. Подивимось.
    Нас буде проти Мугуруси завтра мінімум двоє! Мож ще Момфіс підтянеться?...😄😄
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 12.05.2021 12:54
    +6
    с победой Эля!Но осадок от нестабильной качелеобразной игры остался.Может надо с психологом поработать?
    nordi
    online
      nordi, 12.05.2021 12:51
    +6
    Вітаю) я в тебе завжди вірю і радію твоїм перемогам)
    Elis
    online
      Elis, 12.05.2021 13:04
    +5
    Kanarejka, 12.05.2021 13:00
    Може, у когось є посилання на матч Габі? Поділіться, будь ласка
    http://cdn.livetv.sx/webplayer.php?t=ifr&c=1605047&lang=ua
    Elis
    online
      Elis, 12.05.2021 13:00
    +5
    Александр Ад, 12.05.2021 12:54
    с победой Эля!Но осадок от нестабильной качелеобразной игры остался.Может надо с психологом поработать?
    То вже ж працює. Але психолог не тренер, дропам не навчить, план на матч не складе.
    Николай Власов
      Николай Власов, 12.05.2021 12:50
    +5
    ПОЗДРАВЛЯЮ ТЕБЯ ЭЛИНОЧКА С ЭТИМ УСПЕХОМ
    freestyle2018
    online
      freestyle2018, 12.05.2021 16:36
    +4
    От сьогодні гра Еліни розчарувала. Я вимкнув, навіть на декілька хвилин трансляцію після першого сету, тому що Еліна виглядала дуже погано, що говорити Еліні не приймала половину подач суперниці, тенісистка, яка славиться як раз тим, що може повернути дуже багато м'ячів. Характер це добре, але сьогодні, якщо би Анісімова була у кращій формі, то все би закінчилося доволі швидко у 2 сетах.
    Андрій Ванчак
    online
      Андрій Ванчак, 12.05.2021 13:04
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Kanarejka, 12.05.2021 13:00
    Може, у когось є посилання на матч Габі? Поділіться, будь ласка
    будь-ласка: http://cdn.livetv415.me/webplayer.php?t=ifr&c=1605047&lang=ru&eid=1071990&l
    id=1605047&ci=3313&si=4
    olya403
    online
      olya403, 12.05.2021 13:03
    +4
    Kanarejka, 12.05.2021 13:00
    Може, у когось є посилання на матч Габі? Поділіться, будь ласка
    http://freestreams-live1.com/tennis-channel-5/
    ihor63
      ihor63, 12.05.2021 12:54
    +4
    olya403, 12.05.2021 12:51
    але якось нема радості від такої гри
    Гра забувається, а рахунок залишається
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 12.05.2021 16:19
    +3
    Морально неустойчива, к сожалению. Может собраться ненадолго и тогда дает уровень. Но это не надолго. А постоянство - признак мастерства.
    Kanarejka
    online
      Kanarejka, 12.05.2021 13:05
    +3
    Дякую за посилання!!
    Kanarejka
    online
      Kanarejka, 12.05.2021 13:02
    +3
    Kanarejka, 12.05.2021 13:00
    Може, у когось є посилання на матч Габі? Поділіться, будь ласка
    Нема, то нема. Дитино, нащо мінусувати?
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 12.05.2021 13:00
    +3
    За характер Еліну треба похвалити і сьогодні. Навіть на екрані важко психологічно було дивитися, як вона у другому сеті переламує себе і намагається грати максимально глибоко, щоб ускладнити завдання Анісімовій. Помилок вистачало, але суперницю надломити вдалося. Коли гарматниця перестає постійно влучати, з нею вже можна грати та перемагати.
    Але сам теніс продовжує наганяти сум. Усі ті самі речі, про які я кажу останні пару років, продовжують бути присутніми. Сьогодні варто особливо відзначити (не)подачі на сет/матч. Зрозуміло, що перша гра турніру, але ж уже у другій треба буде Мугурусі (скоріш за все) протистояти. З сьогоднішньою, і взагалі, нинішньою грою результат є трохи передбачуваним. Тим не менше, завтра буде завтра, матч починається за рахунку 0:0. Подивимось.