8 гравців можуть покинути Рух вільними агентами

У багатьох гравців закінчуються контракти з клубом

8 гравців можуть покинути Рух вільними агентами
© ФК Рух Львів. Максим Білий

У міжсезоння львівський «Рух» може недорахуватися ряду основних виконавців.

Влітку закінчуються контракти з «Рухом» у таких футболістів, як Олександр Бандура, Максим Білий, Роман Гагун, Святослав Козловський, Юрій Копина, Ярослав Мартинюк, Ростислав Русин і Рагнар Сігурдссон.

Також добігає кінця термін орендної угоди з Давидом Зецем. Права на словенського захисника належать «Бенфіці».

Раніше повідомлялося, що Сігурдссон покине «Рух».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Meta-ratings.com.ua

(16 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 12.05.2021 17:44
    0
    PFCLviv, 12.05.2021 08:47
    Ти реальний довб.....й...об!
    Як у Руха може бути крутий вихованець, як академія тільки починає працювати?! Панти типу "сам дурак" тут не канають. Ти реальний довбень!
    Я тобі не хамив. Те що ти написав, можеш побачити у дзеркалі. Та й в лице ти таке людині не скажеш, бо одразу в башню прилетить.У Руха хоч якась академія є на відміну від Львова, де йшла.скупка боазильцев оптом
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 12.05.2021 10:21
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Щас Верес забариться половиною із миная і руха
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 12.05.2021 09:54
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Назар Пундяк Fin, 12.05.2021 09:26
    3є і 4е місце в молодіжних чемпіонатах досить пристойний результат. Пару молодих хлопців точно підпустять до основи
    Ну це поки вихованці Карпат, це вони витягують ті місця. Ти знаєш скільки молоді з Карпат пішло у Рух?! От коли академія Руха виховає стільки молоді то тоді поговоримо. Чи ти думаєш футболіст виховується за рік?!
    Назар Пундяк Fin
      Назар Пундяк Fin, 12.05.2021 09:26
    +1
    PFCLviv, 12.05.2021 07:10
    Круті дивани в готелі то ще не означає круті вихованці! Академія крута будується але вихованців ще нема крутих... Поки нема...
    3є і 4е місце в молодіжних чемпіонатах досить пристойний результат. Пару молодих хлопців точно підпустять до основи
    A0Va
    online
      A0Va, 12.05.2021 09:10
    -1
    Пусть переходят в Карпаты Галич, которые в следующем сезоне будут штурмовать УПЛ.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 12.05.2021 08:56
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Якщо у Федика Сігурдсон і той узбек не заграв, то хто тоді там заграє?! Там Мессі з Роналдо на лавці сиділи б...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 12.05.2021 08:53
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Русина, Сігурдсона, Білого можна було б Львову підібрати. Хороші гравці.
    У Федика і Мессі незаграв би!
    З Руха до нас прийшли недавно Ілющенкова, Грисьо, Бусько, Брікнер ( правда його травми мучать), Ернест... Всі пацани шарашать і грають у основі. Яскравішу гру показують зараз, а у Винниках сиділи на лавці. ну турнірна таблиця показує хто є хто на даний момент. Хоча у Винниках проблема у Федика, а не у гравцях!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 12.05.2021 08:47
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Роман Порывай, 12.05.2021 07:31
    Список крутих вихованців ПФК Львів існує?
    Ти реальний довб.....й...об!
    Як у Руха може бути крутий вихованець, як академія тільки починає працювати?! Панти типу "сам дурак" тут не канають. Ти реальний довбень!
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 12.05.2021 07:31
    +1
    PFCLviv, 12.05.2021 07:10
    Круті дивани в готелі то ще не означає круті вихованці! Академія крута будується але вихованців ще нема крутих... Поки нема...
    Список крутих вихованців ПФК Львів існує?
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 12.05.2021 07:30
    +1
    Хто з них, окрім Бандури, є незамінним твердим гравцем основи? Нормальна ситуація для багатьох клубів. Це не ситуація з Минаєм, де уходять основні гравці.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 12.05.2021 07:10
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Віталій Ткачук, 12.05.2021 05:21
    Тут один чувак постійно верещить, що в Руха крута академія. Ось і побачимо.
    Круті дивани в готелі то ще не означає круті вихованці! Академія крута будується але вихованців ще нема крутих... Поки нема...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 12.05.2021 06:49
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Федик любить чудити ...
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 12.05.2021 05:21
    +5
    Тут один чувак постійно верещить, що в Руха крута академія. Ось і побачимо.
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 12.05.2021 05:21
    +5
    Тут один чувак постійно верещить, що в Руха крута академія. Ось і побачимо.
    Назар Пундяк Fin
      Назар Пундяк Fin, 12.05.2021 09:26
    +1
    PFCLviv, 12.05.2021 07:10
    Круті дивани в готелі то ще не означає круті вихованці! Академія крута будується але вихованців ще нема крутих... Поки нема...
    3є і 4е місце в молодіжних чемпіонатах досить пристойний результат. Пару молодих хлопців точно підпустять до основи
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 12.05.2021 07:31
    +1
    PFCLviv, 12.05.2021 07:10
    Круті дивани в готелі то ще не означає круті вихованці! Академія крута будується але вихованців ще нема крутих... Поки нема...
    Список крутих вихованців ПФК Львів існує?
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 12.05.2021 07:30
    +1
    Хто з них, окрім Бандури, є незамінним твердим гравцем основи? Нормальна ситуація для багатьох клубів. Це не ситуація з Минаєм, де уходять основні гравці.
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 12.05.2021 17:44
    0
    PFCLviv, 12.05.2021 08:47
    Ти реальний довб.....й...об!
    Як у Руха може бути крутий вихованець, як академія тільки починає працювати?! Панти типу "сам дурак" тут не канають. Ти реальний довбень!
    Я тобі не хамив. Те що ти написав, можеш побачити у дзеркалі. Та й в лице ти таке людині не скажеш, бо одразу в башню прилетить.У Руха хоч якась академія є на відміну від Львова, де йшла.скупка боазильцев оптом
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 12.05.2021 10:21
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Щас Верес забариться половиною із миная і руха
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 12.05.2021 09:54
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Назар Пундяк Fin, 12.05.2021 09:26
    3є і 4е місце в молодіжних чемпіонатах досить пристойний результат. Пару молодих хлопців точно підпустять до основи
    Ну це поки вихованці Карпат, це вони витягують ті місця. Ти знаєш скільки молоді з Карпат пішло у Рух?! От коли академія Руха виховає стільки молоді то тоді поговоримо. Чи ти думаєш футболіст виховується за рік?!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 12.05.2021 08:56
    0