Мирон МАРКЕВИЧ: «Динамо – головне відкриття минулого сезону»

Спеціаліст назвав відкриття сезону УПЛ, що завершився

Мирон МАРКЕВИЧ: «Динамо – головне відкриття минулого сезону»
© Getty Images/Global Images Ukraine. Мирон Маркевич

Голова Комітету збірних УАФ Мирон Маркевич розповів, кого вважає відкриттями сезону-2020/2021 в УПЛ.

«Якщо вести мову про команду, то, поза сумнівом, київське «Динамо», яке вразило ігровою дисципліною і впевненістю в своїх силах. З гравців мені запам'ятався маріуполець Артем Бондаренко, у якого величезний потенціал, і якщо він ще додасть в спортивному нахабстві, то вже незабаром може опинитися на провідних ролях в «Шахтарі», якому належить.

Хотілося б відзначити і ще одного футболіста «Маріуполя» - Данила Сікана, ось у кого характер бійця. Після тривалої перерви, викликаної серйозною травмою він в поєдинку з непростим суперником - «Десною», відразу оформив дубль. Думаю, що у Бондаренка і Сікана - відмінне майбутнє в національній збірній України», - сказав Маркевич.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Meta-ratings.com.ua

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    SEMIRAMID
    online
      SEMIRAMID, 13.05.2021 00:06
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Маркевич! Может у этих игроков что-то и есть в будущем, да вот только у Шахтёра нет будущего! Шахтер - это дорога в никуда!
    Burevesynik
    online
      Burevesynik, 12.05.2021 10:41
    0
    bullyUA, 12.05.2021 03:16
    А это не тот самый Маркевич, который раньше говорил, что половина состава Динамо не соответствует уровню УПЛ?
    может он, может это двойник, а может это его "тройник"
    Vitvit
      Vitvit, 12.05.2021 07:29
    +2
    Старе- одним словом .... вже гидко читати його коментарі... А спорт юа, тільки і жде новин про Маріуполь , шахтар , двох безголових Маркевичів..)))) недолугі))))
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 12.05.2021 04:56
    +5
    Бісить він мене. Як може таке бути, щоб голова комітету збірних розказував хто з Маріуполя заграє в Шахті. Краще б розказав, чому молодіжка з Ротанем постійно об....ється.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 12.05.2021 03:16
    +7
    А это не тот самый Маркевич, который раньше говорил, что половина состава Динамо не соответствует уровню УПЛ?
    bullyUA
    online
      bullyUA, 12.05.2021 03:16
    +7
    А это не тот самый Маркевич, который раньше говорил, что половина состава Динамо не соответствует уровню УПЛ?
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 12.05.2021 04:56
    +5
    Бісить він мене. Як може таке бути, щоб голова комітету збірних розказував хто з Маріуполя заграє в Шахті. Краще б розказав, чому молодіжка з Ротанем постійно об....ється.
    Vitvit
    online
      Vitvit, 12.05.2021 07:29
    +2
    Старе- одним словом .... вже гидко читати його коментарі... А спорт юа, тільки і жде новин про Маріуполь , шахтар , двох безголових Маркевичів..)))) недолугі))))
    SEMIRAMID
    online
      SEMIRAMID, 13.05.2021 00:06
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Маркевич! Может у этих игроков что-то и есть в будущем, да вот только у Шахтёра нет будущего! Шахтер - это дорога в никуда!
    Burevesynik
    online
      Burevesynik, 12.05.2021 10:41
    0
    bullyUA, 12.05.2021 03:16
    А это не тот самый Маркевич, который раньше говорил, что половина состава Динамо не соответствует уровню УПЛ?
    может он, может это двойник, а может это его "тройник"