У нього зарплата, яку в Тенеріфе ніхто не бачив. Чи заграє Соль в Динамо

Ігор Циганик розповів про кадрові перестановки в атаці київської команди

У нього зарплата, яку в Тенеріфе ніхто не бачив. Чи заграє Соль в Динамо
© Getty Images/Global Images Ukraine. Фран Соль

Футбольний журналіст Ігор Циганик в ефірі програми Циганик Live розповів про кадрові перестановки в атаці київського Динамо:

«Чи заграє Фран Соль в Динамо за Луческу? Я думаю, що Фран Соль більше ніколи в «Динамо» не гратиме. Він може залишатися в киян, бо контракт у нього є і з такими грошима, яких в «Тенеріфе» ніхто і ніколи не бачив. Я думаю, що там вся команда стільки не отримує, скільки заробляє один Фран Соль у київському «Динамо». Але це вже контракт і його справа, тому хай працює і заробляє.

Мені відомо, що СК «Дніпро-1» просив в оренду Супрягу на наступний сезон, бо пішов Хобленко. Але Луческу відмовив. Тому дніпряни мають за мету взяти на наступний сезон Русина. У Динамо вже є три форварди: Бєсєдін, Супряга і молодий Ванат.

Хоча, якщо продадуть Циганкова і Миколенка, то будуть гроші на трансфери. Частина з цих грошей може піти на іншого форварда».

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Циганик LIVE

(31 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    zzg77
    online
      zzg77, 12.05.2021 13:18
    0
    Так там, в Тенерифе, никогда и игроков такого калибра не было! Всё-таки воспитанник Реала!
    fedd1979
    online
      fedd1979, 12.05.2021 08:18
    +3
    Віталій Ткачук, 12.05.2021 03:01
    Він ДК не потрібен. Аж 9 голів в сезоні ( якщо я не помиляюся ) за Тенеріфе. Це аж ніяк не підсилення під ЛЧ. Потрібно позбутися, але з його результативністю, грошей ніхто не дасть.
    От хотів би я в цьому переконатися - щоб Луческу так само вперто цілий сезон ставив його на гру, як Бєсєдіна
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 12.05.2021 03:01
    0
    Він ДК не потрібен. Аж 9 голів в сезоні ( якщо я не помиляюся ) за Тенеріфе. Це аж ніяк не підсилення під ЛЧ. Потрібно позбутися, але з його результативністю, грошей ніхто не дасть.
    fedd1979
    online
      fedd1979, 12.05.2021 08:18
    +3
    Віталій Ткачук, 12.05.2021 03:01
    Він ДК не потрібен. Аж 9 голів в сезоні ( якщо я не помиляюся ) за Тенеріфе. Це аж ніяк не підсилення під ЛЧ. Потрібно позбутися, але з його результативністю, грошей ніхто не дасть.
    От хотів би я в цьому переконатися - щоб Луческу так само вперто цілий сезон ставив його на гру, як Бєсєдіна
    zzg77
    online
      zzg77, 12.05.2021 13:18
    0
    Так там, в Тенерифе, никогда и игроков такого калибра не было! Всё-таки воспитанник Реала!
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 12.05.2021 03:01
    0
    Він ДК не потрібен. Аж 9 голів в сезоні ( якщо я не помиляюся ) за Тенеріфе. Це аж ніяк не підсилення під ЛЧ. Потрібно позбутися, але з його результативністю, грошей ніхто не дасть.