11.05.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Вели в два м'ячі. Барселона випустила велику перевагу в грі з Леванте

Навіть гол Ліонеля Мессі не допоміг каталонцям здобути перемогу

Вели в два м'ячі. Барселона випустила велику перевагу в грі з Леванте
© Getty Images/Global Images Ukraine

«Барселона» зіграла внічию з «Леванте» (3:3) в матчі 36-го туру чемпіонату Іспанії.

«Барса» вела в два м'ячі, коли забили Ліонель Мессі і Педрі. Господарі поля зрівняли рахунок, провівши 2 голи за 3 хвилини. Дембеле вивів каталонців уперед, але Серхіо Леон знову вирівняв ситуацію.

Топ лідерів Ла Ліги: «Атлетіко» (77), «Барселона» (76), «Реал» (75), «Севілья» (71), «Реал Сосьєдад» (56), «Бетіс» (54), «Вільярреал »(52).

Ла Ліга. 36-й тур

«Леванте»  «Барселона»  3:3

Голи: Мессі, 25 (0:1). Педрі, 34 (0:2). Мелеро, 57 (1:2). Моралес, 59 (2:2). Дембеле, 64 (2:3). Леон, 83 (3:3).

«Леванте»: Фернандес, Дуарте (Малса, 61), Везу, Тоньо, Пьєр, Мирамон (Коке, 75), Барді (Гомес, 61), Мелеро, Рохер (Леон, 75), Моралес (Кочорашвілі, 90), Де Фрутос.

«Барселона»: тер Штеген, Піке, Жорді Альба, Лангле, Араухо (Сержі Роберто, 46. Пуч, 85), Бускетс, де Йонг, Мессі, Грізманн (Дест, 81), Дембеле (Брейтуейт, 81), Педрі (Мінгеса, 74).

Попередження: Де Фрутос, 67. де Йонг, 77. Моралес, 79. Лангле, 90+1.

Суддя: Мунуера Монтеро.

11 травня. Валенсія. Стадіон «Сьюдад де Валенсія».

«Осасуна»  «Кадіс»  3:2

Голи: Будімір, 38 (1:0). Шапонич, 49, пен (1:1). Будімір, 75 (2:1). Торрес, 86, пен (3:1). Переа, 90+1 (3:2).

«Ельче» – «Алавес» – 0:2

Голи: Хоселу, 40 (0:1). Ріоха, 54 (0:2).

Турнірна таблиця Ла Ліги

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    denzellezned
    online
      denzellezned, 12.05.2021 10:23
    +2
    З такою обороною хай пасуть гусей, а не про чемпіонство мріють. Вболіваю за Барсу 20 років, але такої «ОБОРОНИ» не пам’ятаю, постійно 2;3;4 голи пропускати це не захист, а дирка😡 Який сенс Мессі і компанії забивати більше ста голів за сезон, якщо в обороні повна дупа?!😔 Всі важливі двобої в сезоні було програно, Атлетико, ПСЖ, Реал, Ювентус, коли були шанси виправити ситуацію, ці телепні програють вдома середнякам🤦‍♂️ Якщо Ман сіті досі хоче придбати Мессі, то йому потрібно погодитись щоб ще кілька років порадувати вболівальників своєю грою. Барсу чекає велика перебудова, томущо бездарна робота минулого президента повністю знищила оборону команди. Потрібно обов’язково придбати топ захисника і опорника, поважаю Піке і Бускетса, але вони вже не встигають, а Ленгле і Умтіті це взагалі пасажири.
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 12.05.2021 07:50
    +2
    Подвиг совершил Леванте, а заголовок про Барселону.
    Шо за Барсоцентризм?
    macamacca
      macamacca, 12.05.2021 03:42
    -1
    всем 4етверым набрать по 80 очков в таблице, эпик
    macamacca
      macamacca, 12.05.2021 03:41
    +2
    Andy_P, 12.05.2021 01:42
    И вот они снова... обгадились... Столько лет болею за Барселону, и впервые рад, что они не чемпионы. Может, это дно, и дальше поправят финансы и начнут жить по средствам? Расстроюсь, если не Атлетико возьмёт чемпионство - они это больше других заслужили.
    заслужили да не больше Севильи, которая вроде пол-сотни лет не знала чемпионства ...
    Andy_P
    online
      Andy_P, 12.05.2021 01:42
    +4
    И вот они снова... обгадились... Столько лет болею за Барселону, и впервые рад, что они не чемпионы. Может, это дно, и дальше поправят финансы и начнут жить по средствам? Расстроюсь, если не Атлетико возьмёт чемпионство - они это больше других заслужили.
    Andy_P
    online
      Andy_P, 12.05.2021 01:42
    +4
    И вот они снова... обгадились... Столько лет болею за Барселону, и впервые рад, что они не чемпионы. Может, это дно, и дальше поправят финансы и начнут жить по средствам? Расстроюсь, если не Атлетико возьмёт чемпионство - они это больше других заслужили.
    denzellezned
    online
      denzellezned, 12.05.2021 10:23
    +2
    З такою обороною хай пасуть гусей, а не про чемпіонство мріють. Вболіваю за Барсу 20 років, але такої «ОБОРОНИ» не пам’ятаю, постійно 2;3;4 голи пропускати це не захист, а дирка😡 Який сенс Мессі і компанії забивати більше ста голів за сезон, якщо в обороні повна дупа?!😔 Всі важливі двобої в сезоні було програно, Атлетико, ПСЖ, Реал, Ювентус, коли були шанси виправити ситуацію, ці телепні програють вдома середнякам🤦‍♂️ Якщо Ман сіті досі хоче придбати Мессі, то йому потрібно погодитись щоб ще кілька років порадувати вболівальників своєю грою. Барсу чекає велика перебудова, томущо бездарна робота минулого президента повністю знищила оборону команди. Потрібно обов’язково придбати топ захисника і опорника, поважаю Піке і Бускетса, але вони вже не встигають, а Ленгле і Умтіті це взагалі пасажири.
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 12.05.2021 07:50
    +2
    Подвиг совершил Леванте, а заголовок про Барселону.
    Шо за Барсоцентризм?
    macamacca
      macamacca, 12.05.2021 03:41
    +2
    Andy_P, 12.05.2021 01:42
    И вот они снова... обгадились... Столько лет болею за Барселону, и впервые рад, что они не чемпионы. Может, это дно, и дальше поправят финансы и начнут жить по средствам? Расстроюсь, если не Атлетико возьмёт чемпионство - они это больше других заслужили.
    заслужили да не больше Севильи, которая вроде пол-сотни лет не знала чемпионства ...