Андрій ЛУНІН: «Зідан говорить, що я заслуговую бути в Реалі»

Український воротар «вершкових» розповів про взаємини із головним тренером команди

Андрій ЛУНІН: «Зідан говорить, що я заслуговую бути в Реалі»
© Getty Images/Global Images Ukraine

22-річний воротар мадридського «Реала» і збірної України Андрій Лунін розповів про свої взаємини із головним тренером «вершкових» Зінедіном Зіданом.

«Зідан пояснив мені своє бачення футболу, розповів, як я повинен грати і вибирати позицію. Це те, чого він вимагає від воротарів. Він говорить мені, що я тут, тому що я на це заслуговую, що я повинен продовжувати працювати і бути готовим, бо у будь-який момент я можу вийти на поле. Я вчуся щодня, тренуюся з кращими. Коли прийде моя черга грати, я постараюся бути повністю до цього готовим. Матч в «Реалі» коштує 10 матчів в будь-якому іншому клубі.

Сподіваюся, я зможу зіграти багато ігор в цьому клубі, виграти багато титулів і подати приклад українським юним футболістам. Будь-хто може здійснити свою мрію. Я пишаюся, це історичний момент для всієї країни і для мене особисто», — вважає Лунін.

Лунін перейшов у «Реал» з луганської «Зорі» літом 2018 року за €8,5 мільйонів. У поточному сезоні Лунін провів за «Реал» один матч у Кубку Іспанії, де пропустив два м'ячі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Реал Мадрид

(24 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Matroskin
      Matroskin, 12.05.2021 16:58
    +1
    Терпеть, работать и ждать своего шанса. У Зины в МС в свое время тоже не все складывалось и перспективы казались ооочень туманными, но он свое вытерпел и заработал. Вратарю сложнее, но уходить из "Реала" - будет странным и неправильным решением.
    Андрей
      Андрей , 12.05.2021 10:59
    0
    "Зидан говорит..." ну и ты можешь думать и говорить, что заслуживаешь место в Реале))) Давно пора уходить, и не в аренду, а на контракт в той же ЛаЛиге в клуб середины таблицы. О чем думает его агент - вообще не понятно.
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 12.05.2021 00:08
    +2
    Vitvit, 11.05.2021 20:53
    Блін.... Андрюха, Ада навіть не смішно !!!!!! Ну походив ти рік-два-три в футболці Реала.. ну попонтувався.... може вже досить????
    Хіба не хочеться пограти в футбол??? Через півроку - ти вже нікому не будеш потрібен ... кидай на хер той Реал
    Ну не через полгода, а еще лет 20 у него есть. По крайней мере вратари до 40 играют.
    А тут уже кто кого пересидит - Зидана могут летом попросить, а там глядишь и все поменяется.
    turist86
    online
      turist86, 11.05.2021 23:31
    -2
    "Матч в «Реале» стоит 10 матчей в любом другом клубе."
    Это комплекс неполноценности? Молодежь Шахтера осенью доказала, что не боги горшки обжигают
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 11.05.2021 22:17
    +1
    Уже наверное забыл что такое мяч и ворота
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 11.05.2021 22:15
    +3
    Солдат спить, служба іде.
    Vitvit
    online
      Vitvit, 11.05.2021 21:17
    +1
    Alexey Antonenko, 11.05.2021 21:14
    Зинченко пахал, терпел и ждал, и Лунин сможет.
    Да))))))))) 100%%%%%% порівняння трішечки різнопланове)))) тут як говориться , пахай не пахай, а..
    Boberka
      Boberka, 11.05.2021 21:16
    +5
    Не, ну базара 0,ти заслуговуєш, але за збірну з 5 минутами за сезон точно ні. Воротар без ігрової практики, точно на євро не заслуговуєш...
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 11.05.2021 21:14
    +4
    Зинченко пахал, терпел и ждал, и Лунин сможет.
    stop2018
    online
      stop2018, 11.05.2021 21:03
    +4
    заслуговую бути в Реалі. А грати????
    Vitvit
    online
      Vitvit, 11.05.2021 20:53
    +7
    Блін.... Андрюха, Ада навіть не смішно !!!!!! Ну походив ти рік-два-три в футболці Реала.. ну попонтувався.... може вже досить????
    Хіба не хочеться пограти в футбол??? Через півроку - ти вже нікому не будеш потрібен ... кидай на хер той Реал
    Trollface
    online
      Trollface, 11.05.2021 20:53
    +9
    Лучше 10 матчей отыграть за другой клуб, чем сидеть на лавке в Реале.
    Trollface
    online
      Trollface, 11.05.2021 20:53
    +9
    Лучше 10 матчей отыграть за другой клуб, чем сидеть на лавке в Реале.
    Vitvit
    online
      Vitvit, 11.05.2021 20:53
    +7
    Блін.... Андрюха, Ада навіть не смішно !!!!!! Ну походив ти рік-два-три в футболці Реала.. ну попонтувався.... може вже досить????
    Хіба не хочеться пограти в футбол??? Через півроку - ти вже нікому не будеш потрібен ... кидай на хер той Реал
    Boberka
    online
      Boberka, 11.05.2021 21:16
    +5
    Не, ну базара 0,ти заслуговуєш, але за збірну з 5 минутами за сезон точно ні. Воротар без ігрової практики, точно на євро не заслуговуєш...
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 11.05.2021 21:14
    +4
    Зинченко пахал, терпел и ждал, и Лунин сможет.
    stop2018
    online
      stop2018, 11.05.2021 21:03
    +4
    заслуговую бути в Реалі. А грати????
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 11.05.2021 22:15
    +3
    Солдат спить, служба іде.
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 12.05.2021 00:08
    +2
    Vitvit, 11.05.2021 20:53
    Блін.... Андрюха, Ада навіть не смішно !!!!!! Ну походив ти рік-два-три в футболці Реала.. ну попонтувався.... може вже досить????
    Хіба не хочеться пограти в футбол??? Через півроку - ти вже нікому не будеш потрібен ... кидай на хер той Реал
    Ну не через полгода, а еще лет 20 у него есть. По крайней мере вратари до 40 играют.
    А тут уже кто кого пересидит - Зидана могут летом попросить, а там глядишь и все поменяется.
    Matroskin
    online
      Matroskin, 12.05.2021 16:58
    +1
    Терпеть, работать и ждать своего шанса. У Зины в МС в свое время тоже не все складывалось и перспективы казались ооочень туманными, но он свое вытерпел и заработал. Вратарю сложнее, но уходить из "Реала" - будет странным и неправильным решением.
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 11.05.2021 22:17
    +1
    Уже наверное забыл что такое мяч и ворота
    Vitvit
    online
      Vitvit, 11.05.2021 21:17
    +1
    Alexey Antonenko, 11.05.2021 21:14
    Зинченко пахал, терпел и ждал, и Лунин сможет.
    Да))))))))) 100%%%%%% порівняння трішечки різнопланове)))) тут як говориться , пахай не пахай, а..
    Андрей
    online
      Андрей , 12.05.2021 10:59
    0
    "Зидан говорит..." ну и ты можешь думать и говорить, что заслуживаешь место в Реале))) Давно пора уходить, и не в аренду, а на контракт в той же ЛаЛиге в клуб середины таблицы. О чем думает его агент - вообще не понятно.