Виграли Скудетто? Віддавайте гроші. Інтер просить відмовитися від зарплати

У клубу важкий фінансовий стан

Виграли Скудетто? Віддавайте гроші. Інтер просить відмовитися від зарплати
© Getty Images/Global Images Ukraine

За інформацією італійських ЗМІ, керівництво «Інтера» попросило гравців відмовитися від зарплати за 2 місяці, щоб клуб міг оговтатися від фінансових проблем.

Ранній виліт з Ліги чемпіонів, а також відсутність уболівальників на трибунах серйозно вплинули на економічну ситуацію клубу.

«Інтер» заощадить більше 25 мільйонів, якщо більша частина гравців відмовиться від зарплати на 1-2 місяці, а далі клуб повинен отримати гроші за Скудетто. Крім того, «Інтер» гарантував собі вихід в групу Ліги чемпіонів.

У нинішньому сезоні команда Антоніо Конте зайняла в групі ЛЧ 4-е місце, проте перервала домінування «Ювентуса» в Італії і взяла чемпіонство.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Football Italia

(25 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    denzellezned
    online
      denzellezned, 11.05.2021 17:54
    0
    andre_lui, 11.05.2021 13:50
    Назбирають, якщо питання принципове. Але за рік буде банкрутство! Потрібно оптимізувати і зарплати і цінники на футболістів. Проблеми не лише в Інтера, тому думаю, що в інтересах самих футболістів піти на поступки, інакше отримають ще менше. В період криз стає зрозумілим "ху із ху".
    Поступки, це наприклад домовитись про зарплату частинами, або почекати зарплату кілька місяців, або відмовитись від якіхось бонусів та премій, але аж ніяк не відмовитись від зарплати. Майбутні контракти потрібно підписувати на інших умовах, це і так зрозуміло. А то власникі клубів десяткі років мали неймовірні прибутки, а коли нагрянула криза то хочуть її вирішити за рахунок футболістів. Повторюсь, нехай продають свої віли та яхти і буде все гаразд.
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 11.05.2021 17:51
    0
    Dfs2262ar, 11.05.2021 12:10
    Это только начинается! Через год в таком режиме посыпится много топ клубов! Это у нас в ЧУкре не заметно отсутствие зрителя! А там очень большие суммы с матчей заходили.
    У Интера не в этом проблема, а в китайцах, которые им владеют. Бизнес компании Suning терпит убытки и они снижают расходы, не связанные с основной деятельностью - розничной торговлей. Посещаемость только до 20% всех доходов у топ-клубов.
    KARABAS55
    online
      KARABAS55, 11.05.2021 13:59
    0
    Кто-то говорит что у нас УПЛ ДНО? ОН чемпион Италии зарплату не платит футболистам,. Шас везде туго, не только у нас...
    andre_lui
    online
      andre_lui, 11.05.2021 13:50
    0
    denzellezned, 11.05.2021 13:01
    Працюєш такий декілька місяців, робиш свою роботу добре, навіть відзнаку отримуєш, а тобі кажуть « слухай може ти відмовишся від зарплати, а то у фірми зараз криза?». А може власникі клубу просто продадуть свою нерухомість, або свої коштовні речі, так і назбирають 25 млн.
    Назбирають, якщо питання принципове. Але за рік буде банкрутство! Потрібно оптимізувати і зарплати і цінники на футболістів. Проблеми не лише в Інтера, тому думаю, що в інтересах самих футболістів піти на поступки, інакше отримають ще менше. В період криз стає зрозумілим "ху із ху".
    denzellezned
    online
      denzellezned, 11.05.2021 13:01
    +3
    Працюєш такий декілька місяців, робиш свою роботу добре, навіть відзнаку отримуєш, а тобі кажуть « слухай може ти відмовишся від зарплати, а то у фірми зараз криза?». А може власникі клубу просто продадуть свою нерухомість, або свої коштовні речі, так і назбирають 25 млн.
    Vadum Hrynchuk
      Vadum Hrynchuk, 11.05.2021 12:37
    +1
    A0Va, 11.05.2021 12:23
    Это развитОй капитализм?
    Да, безусловно. Есть ожидаемые доходы - есть чего тратить прямо сейчас. Нет - ну извините, можно было бы подпечатать баксов, но тут же вам не ФРС
    A0Va
    online
      A0Va, 11.05.2021 12:25
    +3
    Иван Иванов, 11.05.2021 11:34
    Подписали кучу олдовых футболистов с многомиллионными контрактами, а теперь денег нет. Да , во всём конечно же виноват короновирус и вылет из ЛЧ
    Шахтёр и Каштру угробили Интер и отомстили за 0:5
    A0Va
    online
      A0Va, 11.05.2021 12:23
    -1
    Это развитОй капитализм?
    Dfs2262ar
    online
      Dfs2262ar, 11.05.2021 12:10
    +7
    Иван Иванов, 11.05.2021 11:34
    Подписали кучу олдовых футболистов с многомиллионными контрактами, а теперь денег нет. Да , во всём конечно же виноват короновирус и вылет из ЛЧ
    Это только начинается! Через год в таком режиме посыпится много топ клубов! Это у нас в ЧУкре не заметно отсутствие зрителя! А там очень большие суммы с матчей заходили.
    Иван Иванов
      Иван Иванов, 11.05.2021 11:34
    +5
    Подписали кучу олдовых футболистов с многомиллионными контрактами, а теперь денег нет. Да , во всём конечно же виноват короновирус и вылет из ЛЧ
    Dfs2262ar
    online
      Dfs2262ar, 11.05.2021 12:10
    +7
    Иван Иванов, 11.05.2021 11:34
    Подписали кучу олдовых футболистов с многомиллионными контрактами, а теперь денег нет. Да , во всём конечно же виноват короновирус и вылет из ЛЧ
    Это только начинается! Через год в таком режиме посыпится много топ клубов! Это у нас в ЧУкре не заметно отсутствие зрителя! А там очень большие суммы с матчей заходили.
    Иван Иванов
    online
      Иван Иванов, 11.05.2021 11:34
    +5
    Подписали кучу олдовых футболистов с многомиллионными контрактами, а теперь денег нет. Да , во всём конечно же виноват короновирус и вылет из ЛЧ
    denzellezned
    online
      denzellezned, 11.05.2021 13:01
    +3
    Працюєш такий декілька місяців, робиш свою роботу добре, навіть відзнаку отримуєш, а тобі кажуть « слухай може ти відмовишся від зарплати, а то у фірми зараз криза?». А може власникі клубу просто продадуть свою нерухомість, або свої коштовні речі, так і назбирають 25 млн.
    A0Va
    online
      A0Va, 11.05.2021 12:25
    +3
    Иван Иванов, 11.05.2021 11:34
    Подписали кучу олдовых футболистов с многомиллионными контрактами, а теперь денег нет. Да , во всём конечно же виноват короновирус и вылет из ЛЧ
    Шахтёр и Каштру угробили Интер и отомстили за 0:5
    Vadum Hrynchuk
    online
      Vadum Hrynchuk, 11.05.2021 12:37
    +1
    A0Va, 11.05.2021 12:23
    Это развитОй капитализм?
    Да, безусловно. Есть ожидаемые доходы - есть чего тратить прямо сейчас. Нет - ну извините, можно было бы подпечатать баксов, но тут же вам не ФРС
    denzellezned
    online
      denzellezned, 11.05.2021 17:54
    0
    andre_lui, 11.05.2021 13:50
    Назбирають, якщо питання принципове. Але за рік буде банкрутство! Потрібно оптимізувати і зарплати і цінники на футболістів. Проблеми не лише в Інтера, тому думаю, що в інтересах самих футболістів піти на поступки, інакше отримають ще менше. В період криз стає зрозумілим "ху із ху".
    Поступки, це наприклад домовитись про зарплату частинами, або почекати зарплату кілька місяців, або відмовитись від якіхось бонусів та премій, але аж ніяк не відмовитись від зарплати. Майбутні контракти потрібно підписувати на інших умовах, це і так зрозуміло. А то власникі клубів десяткі років мали неймовірні прибутки, а коли нагрянула криза то хочуть її вирішити за рахунок футболістів. Повторюсь, нехай продають свої віли та яхти і буде все гаразд.
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 11.05.2021 17:51
    0
    Dfs2262ar, 11.05.2021 12:10
    Это только начинается! Через год в таком режиме посыпится много топ клубов! Это у нас в ЧУкре не заметно отсутствие зрителя! А там очень большие суммы с матчей заходили.
    У Интера не в этом проблема, а в китайцах, которые им владеют. Бизнес компании Suning терпит убытки и они снижают расходы, не связанные с основной деятельностью - розничной торговлей. Посещаемость только до 20% всех доходов у топ-клубов.
    KARABAS55
    online
      KARABAS55, 11.05.2021 13:59
    0
    Кто-то говорит что у нас УПЛ ДНО? ОН чемпион Италии зарплату не платит футболистам,. Шас везде туго, не только у нас...
    andre_lui
    online
      andre_lui, 11.05.2021 13:50
    0
    denzellezned, 11.05.2021 13:01
    Працюєш такий декілька місяців, робиш свою роботу добре, навіть відзнаку отримуєш, а тобі кажуть « слухай може ти відмовишся від зарплати, а то у фірми зараз криза?». А може власникі клубу просто продадуть свою нерухомість, або свої коштовні речі, так і назбирають 25 млн.
    Назбирають, якщо питання принципове. Але за рік буде банкрутство! Потрібно оптимізувати і зарплати і цінники на футболістів. Проблеми не лише в Інтера, тому думаю, що в інтересах самих футболістів піти на поступки, інакше отримають ще менше. В період криз стає зрозумілим "ху із ху".