Внесок Луческу в чемпіонство Динамо - навіть більший, ніж здається

Ніякої лірики: тільки цифри і факти

Внесок Луческу в чемпіонство Динамо - навіть більший, ніж здається
© ФК Динамо Київ. Мірча Луческу

Довгих чотири сезони «Шахтар» панував у чемпіонаті країни. Причому панував безапеляційно. Але в сезоні нинішньому влада несподівано змінилася. Причому настільки кардинально, що домінування «Динамо» над іншими було тотальним. Як рік тому у «Шахтаря». За рахунок чого стався цей камбек? Чи, все ж, за рахунок кого? Давайте, не поспішаючи, розбиратися.

Почнемо з кінця. Так буде зрозуміліше. Після матчу 23 туру «Динамо» - «Інгулець», що завершився розгромом гостей з Петрового, команда Мірчі Луческу за три тури до кінця чемпіонату оформила чемпіонський титул. Після матчу винуватець торжества, окрім іншого, сказав таке:

- Якщо мене запитають, в чому різниця між нинішньою командою і тією, яку я прийняв першого серпня, то я в першу чергу скажу, що різниця в тому, що хлопці придбали менталітет переможців. Чемпіонами стали ті ж футболісти, що були в «Динамо» і раніше, але найголовніше - це не талант, а щоденна робота. Хлопці щодня жили з думкою про те, щоб стати чемпіонами.

Ясна річ, що тренер-чемпіон по гарячих слідах говорить з позиції завойованого титулу, і з цієї висоти він може сказати все, що душа забажає. Тому що в будь-якому випадку виявиться правим. Ми ж зараз маємо можливість розібрати ті слова Мірчі на «атоми». І переконатися, наскільки він мав рацію після того пам'ятного поєдинку.

Тепер починаємо з самого початку. Точніше, з моменту резонансного приходу в «Динамо» колишнього багаторічного наставника «Шахтаря» Луческу. Ось повний список гравців, які з'явилися в «Динамо» з моменту появи в клубі Мірчі Михайловича.


ФК Динамо. Мірча Луческу

Футболісти, які прийшли в Динамо в сезоні 2020/2021: Тимчик (в нинішньому сезоні зіграв 3 матчі), Леднєв (9), Родрігеш (19), Кравець (1), Костевич (0), Белуце (1), Клейтон (0), Сідклей (5), Кадірі (0), Супряга (16), Гармаш (9), Забарний (18). Акцентую увагу на тому, що кількість зіграних поєдинків - на момент чемпіонської гри проти «Інгульця». Тобто за фактом 23 турів. Решта три матчі календаря в даному випадку і не показові, і недоречні.

З цих даних можна зробити висновок, що повноцінну ігрову практику мали тільки три гравці. Супряга, який минулий сезон провів в оренді в «Дніпрі-1» (хоча Влад був основним лише в першому колі, після того, як повернувся після бану Бесєдін, Супряга втратив місце в основі), Родрігеш, який другу частину минулого сезону провів в оренді в «Анкарагюджю», і Забарний, який дебютував за першу команду за Луческу.

Примітно, що бомбардирські показники Супряги на порядок погіршилися. Якщо в минулому сезоні він забив 14 м'ячів у 25 матчах, то в нинішньому - 2 голи в 16 матчах.

А ось показники Жерсона істотно збільшилися. Якщо в минулому сезоні він відіграв 8 матчів, в яких забив 2 голи, то в нинішньому сезоні - 19 матчів і 3 голи. За забитими м'ячами різниця не суттєва, але ось за зіграними матчами - суттєва. Попередники використовували люксембуржця переважно в атаці, тоді як у Луческу він став універсальним солдатом. Його віддавали в оренду в Туреччину перш за все тому, що не знайшли до нього підхід. Луческу ж знайшов. І Жерсон став одним з визначальних механізмів в чемпіонській команді.

Отже, резюмуємо, що лише двоє «з половиною» новачків, причому новачків відносних, зіграли серйозну роль в «Динамо» Луческу: Забарний, Родрігеш і частково Супряга.

Тепер дивимося, як розподілявся ігровий час між динамівцями в минулому і нинішньому сезонах (і в даному випадку в нинішньому чемпіонаті нас цікавили лише тури з мотивацією - тобто включно з 23-м).

Найбільше зіграних матчів в минулому сезоні:

28 - де Пена, Караваєв
27 - Буяльський, Кендзьора, Циганков
26 - Шабанов, Шепелєв
25 - Вербич, Сидорчук
23 - Миколенко.

Найбільше зіграних матчів в сезоні 2020/2021 після 23 турів:

22 - Кендзьора
21 - Шапаренко, Бущан
20 - Караваєв
19 - Миколенко, Жерсон, Сидорчук
18 - Циганков, Буяльський, Шепелєв, Забарний, де Пена.

У нинішньому сезоні з числа гвардійців випали Шабанов, який в минулому сезоні став лідером команди за кількістю виходів у стартовому складі (25 матчів) і Вербич. Шабанов в нинішньому сезоні відіграв лише один матч. Він програв місце в основі Забарному, який зараз є основним виконавцем. У минулому сезоні Ілля не грав. Примітно, що Забарного Мірча почав ставити в основу вимушено, адже на початку сезону в команді був справжній травмопад. Вербич втратив місце в основі з іншої причини - через травму. У нинішньому сезоні словенець провів 12 матчів. Звертає на себе увагу прогрес Шапаренка, який з приходом Луческу став системоутворюючим гравцем. У минулому сезоні він зіграв 15 матчів, забивши один гол, в нинішньому - 21 гра і 3 голи.

Ще один чемпіонський нюанс - вміння Луческу перепрофілювати гравців. Напередодні старту нинішнього сезону, перед грою з «Олімпіком», в лазареті «Динамо» перебували відразу сім гравців - Шабанов, Бурда, Миколенко, Попов, Шепелєв, Вербич, Русин плюс дискваліфікований Бесєдін. В результаті Мірча стартував з парою центрбеків Сирота - Кендзьора, правого захисника грав Тимчик, який потім швидко «зламався», а Караваєв був переведений на лівий фланг захисту. На правому фланзі півзахисту Луческу спочатку пробував Цитаїшвілі, але швидко розчарувався в Гії і відправив в оренду в «Ворсклу». В активі Цитаїшвілі - лише 4 матчі в нинішньому сезоні (в минулому було 10). Єдиного форварда грав Супряга. Після травми Тимчика та одужання Миколенка, Віталій зайняв своє звичне місце на лівому фланзі, Кендзьора змістився на праве крило захисту, а в центрі основною стала зв'язка Забарний - Попов. Бущан остаточно закріпив за собою статус першого голкіпера. Якщо в минулому сезоні Георгій зіграв 20 матчів з 32-х (12 провів Бойко), то в нинішньому чемпіонаті Бущан відіграв 21 гру з 23-х. Нещерет зіграв три матчі, Бойко втратив місце в основі.

Виходить наступне: Луческу спирався фактично на тих же гравців, які грали в «Динамо» і у Хацкевича, і у Михайличенка. З тією лише різницею, що хтось, як Бущан і Шапаренко, стали отримувати більше ігрового часу. Та й роль їхня в команді зросла. Про Родрігеша і Забарного було сказано вище. Виходить, що досвідчений румун абсолютно правий: хлопці дійсно «придбали менталітет переможців».

У чому це проявилося? В першу чергу, в дуже рівному проходженні командою всього відрізка чемпіонату. Напевно, головний підсумок нинішнього, чемпіонського сезону для «Динамо» - вміння брати «свої» очки. Бущан якось сказав в одному зі своїх інтерв'ю, що Луческу говорив підопічним наступне: «чемпіонство завойовується в матчах з більш слабкими командами і завдяки грамотній грі в захисті». Ця теза повністю відображає нинішній сезон. Особливо на тлі попереднього.

У сезоні 2019/2020 «Динамо» програло вже в третьому турі. Правда, «Шахтарю» - 1:2. Однак потім, три тури поспіль, кияни не могли перемогти: дві нічиї - з «Олімпіком» та «Зорею», поразка від «Десни». Фактично, після третього туру минулого сезону «Динамо» не брало участі, точніше, випало з чемпіонської гонки. Після шостого туру ситуація, як здавалося, стабілізувалася - п'ять перемог поспіль, але потім знову гойдалки: нічия з «Карпатами», перемога над «Львовом», поразка від «Шахтаря». Всього в пасиві «Динамо» в минулому сезоні - 9 (!) поразок і 5 нічиїх. Для прикладу: у «Шахтаря» тоді було 4 нічиї та 2 поразки. Слід розуміти, що перші очки в минулому сезоні «гірники» втратили лише в 12 турі (нічия з «Олександрією»), а першої поразки зазнали в 20 турі (проти «Ворскли»). Фактично, донеччани другу частину того сезону догравали резервним складом - настільки відчутною була очкова перевага над конкурентами.

У нинішньому сезоні картина радикально змінилася. У 23 турах динамівці зазнали лише однієї поразки при 4 нічиїх. Це чемпіонський графік «Шахтаря» в минулому сезоні. Єдина поразка киян - від «Шахтаря» - 0:3 у першому колі. У другому колі був узятий реванш 1:0 (в минулому сезоні динамівці програли «гірникам» всі чотири зустрічі в УПЛ). Отже, «Динамо» навчилося брати не тільки «свої» очки, але і очки в матчах з конкурентами. І за домашніми матчами, і за матчами на виїзді «Динамо» впевнено посідає перше місце в таблиці. Вдома здобуто 27 очок в 12 матчах, на виїзді - 31 очко в 11 матчах. Тобто, для киян в сезоні, котрий щойно завершився, не було особливої ​​різниці, де перемагати. Це явний чемпіонський почерк. Приблизно такий, як у «Шахтаря» в минулому сезоні. І досягнутий він, безумовно, за рахунок грамотної роботи тренера, його міцної руки і світлої голови, чого геть не було у «Динамо» як мінімум в минулому сезоні.


ФК Динамо

Підсумок: незважаючи на явні проблеми «Шахтаря» в нинішньому сезоні, чемпіонство «Динамо» - наслідок прогресу саме київської команди, а не проблем основного конкурента. Луческу навів порядок у колективі, перш за все в захисті. Після 23 турів нинішнього сезону пропущено лише 14 м'ячів, тоді як в минулому сезоні на цьому відрізку динамівці пропустили на чотири голи більше, а після 32 турів було пропущено аж 35 м'ячів. «Шахтар» в минулому чемпіонаті після 23 турів мав 15 пропущених м'ячів. Тобто, нинішній динамівський показник - явно чемпіонської проби. Показово, що і за забитими м'ячами в сезоні 2020/2021 «Динамо» перевершило «Шахтар» (дані після 23 турів): 51 проти 47 (у минулому сезоні було 80 проти 65 на користь «гірників»). Луческу перепрофілював деяких гравців, деяким дав другий шанс. Менталітет змінився, команда перестала втрачати очки там, де втрачати не повинна. Чемпіонство заслужене і справедливе, і роль в ньому нинішнього головного тренера складно переоцінити. 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Валерій Василенко, Sport.ua

(40 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
  Slevin
  online
    Slevin, 12.05.2021 11:00
  +1
  west-ukr5555, 11.05.2021 21:04
  Хоть я и болельщик Динамо, но никакого особого прогресса в игре при Луческу я не увидел. Первое место это "заслуга" никакущего Шахтера.
  конечно, а 1 поражение в этом сезоне против 9 поражений в прошлом - тоже заслуга Шахтера ахахахха
  Динамо в среднем забивает 2,3 мяча а пропускает 0,6 мяча против 2,0-1,1 в прошлом сезоне.
  Прогресс виден по всем фронтам, особенно по защите
  Slevin
  online
    Slevin, 12.05.2021 10:58
  +1
  Ну тут надо быть или дураком или ультрасом динамо чтобы не согласиться что Луческу реально тренер с высоким уровнем и именно он поднял команду после мракобесия Хацкевича и Михайличенко
  Nevershot
    Nevershot, 12.05.2021 07:22
  +2
  Коментар згорнуто. Показати
  etorfine, 11.05.2021 18:11
  Кроты конечно. Один кубок УЕФА - это минимум 10 чемпионств Украины
  Это тот кубок которого нет и в который каждый день на бамбас арене ополченцы в туалет ходят? С каких это пор сральник стал равен 10 чемпионствам Украины?
  Burevesynik
  online
    Burevesynik, 12.05.2021 07:04
  0
  Face Control, 11.05.2021 15:53
  Раз в пять лет, ахахахахаахахах.
  какая команда из Украины:
  1. в составе 8-10 украинцев + 2-3 легионера,
  2. в составе 2-3 украинца + 8-10 бразильцев.
  .
  DieZorge
    DieZorge, 11.05.2021 22:17
  -1
  west-ukr5555, 11.05.2021 21:04
  Хоть я и болельщик Динамо, но никакого особого прогресса в игре при Луческу я не увидел. Первое место это "заслуга" никакущего Шахтера.
  А выход в лч никакущим генком, выход в евровесну халявной группой, проход брюге шарой от буяльского....эх не то что при хацкевиче, вот там была игра....
  west-ukr5555
  online
    west-ukr5555, 11.05.2021 21:04
  -11
  Хоть я и болельщик Динамо, но никакого особого прогресса в игре при Луческу я не увидел. Первое место это "заслуга" никакущего Шахтера.
  Ukraine
  online
    Ukraine, 11.05.2021 20:16
  +9
  Всім фанам ДК які не люблять Мірчу…
  Вдумайтесь, чувак переїхав на тренувальну базу жити ради команди, … працює з тим, що є. Я про гравців.
  Змінює інфраструктуру, вимагає перекривати поля, …
  Є прогрес, є результат, …
  Подумайте, а тоді критикуйте свого тренера!
  Мірчу потрібно поважати!
  source02
  online
    source02, 11.05.2021 19:04
  +7
  отдельная благодарность за то, что не приписали заслуги "динамовским сердцам"
  так все по делу написано
  Shchebet
    Shchebet, 11.05.2021 18:48
  +3
  Face Control, 11.05.2021 15:53
  Раз в пять лет, ахахахахаахахах.
  Динамо девять раз подряд было чемпионом, а Шахтёр там не всегда и рядом был.
  Ды й шо, как говорил донецкий лигатёмный?
  etorfine
    etorfine, 11.05.2021 18:11
  -3
  Nevershot, 11.05.2021 15:54
  Дырка керчинская с усами - кто самый титулованный клуб Украины?
  Кроты конечно. Один кубок УЕФА - это минимум 10 чемпионств Украины
  Yevgeniy Lysenko
    Yevgeniy Lysenko, 11.05.2021 17:23
  +12
  Коментар згорнуто. Показати
  Луческу красава. Ультрусы, сосите хер!!!
  euro2012_za_2012euro
  online
    euro2012_za_2012euro, 11.05.2021 16:02
  +1
  «У победы всегда много отцов, а поражение всегда сирота».
  Face Control
  online
    Face Control, 11.05.2021 15:59
  -5
  funcat, 11.05.2021 13:34
  Надеюсь Лесик был последним сердцем, которое становилось у руля Динамо , просто потому что сердце
  Даже до Суркиса уже должен был дойти такой контраст /
  Nevershot
    Nevershot, 11.05.2021 15:54
  +5
  Коментар згорнуто. Показати
  Face Control, 11.05.2021 15:53
  Раз в пять лет, ахахахахаахахах.
  Дырка керчинская с усами - кто самый титулованный клуб Украины?
  Face Control
  online
    Face Control, 11.05.2021 15:53
  -8
  Раз в пять лет, ахахахахаахахах.
  Nevershot
    Nevershot, 11.05.2021 15:53
  +3
  Коментар згорнуто. Показати
  Хoакин Гусман Лоэра., 11.05.2021 14:06
  Кто такой плекчюска ???твои фантазии по ночам ))за пять сезонов динама впервые вклинилась в борьбу за чемпионство))а ты акки меняешь как перчатки 5 лет ,ну таким же дауном и остался как Зпорт
  Слыш плекс а че это ты про анал начал писать то в каждом своем посту? Стал на путь истинный всех глориков шахтера? Так сказать верной дорогой пошел?
  funcat
    funcat, 11.05.2021 14:44
  +4
  Коментар згорнуто. Показати
  Хoакин Гусман Лоэра., 11.05.2021 14:06
  Кто такой плекчюска ???твои фантазии по ночам ))за пять сезонов динама впервые вклинилась в борьбу за чемпионство))а ты акки меняешь как перчатки 5 лет ,ну таким же дауном и остался как Зпорт
  Подкладка , кто там самый титулованный клуб Украины ?
  Хoакин Гусман Лоэра.
    Хoакин Гусман Лоэра., 11.05.2021 14:06
  -7
  Коментар згорнуто. Показати
  funcat, 11.05.2021 14:00
  Плекчюска как там , когда шлахтер твой в чемпионскую борьбу уже вклинится ?
  Кто такой плекчюска ???твои фантазии по ночам ))за пять сезонов динама впервые вклинилась в борьбу за чемпионство))а ты акки меняешь как перчатки 5 лет ,ну таким же дауном и остался как Зпорт
  funcat
    funcat, 11.05.2021 14:00
  +2
  Коментар згорнуто. Показати
  Хoакин Гусман Лоэра., 11.05.2021 13:56
  а фанаты динама по другому думают, один вот фан дырки вообще сказал что Мирча Луческу старый маразматик, в футболе разбирается как его кошки в астрофизике)это слова вечно вы@баного няши funcat)
  Плекчюска как там , когда шлахтер твой в чемпионскую борьбу уже вклинится ?
  Хoакин Гусман Лоэра.
    Хoакин Гусман Лоэра., 11.05.2021 13:56
  -8
  Коментар згорнуто. Показати
  а фанаты динама по другому думают, один вот фан дырки вообще сказал что Мирча Луческу старый маразматик, в футболе разбирается как его кошки в астрофизике)это слова вечно вы@баного няши funcat)
  RomarioUA
  online
    RomarioUA, 11.05.2021 12:35
  +23
  Хитрый циган взул всех:
  1) В первую очередь тыкнул носом в гавнецо шахтеровское руководство, выкинувшее его ранее
  2) Во вторую очередь неадекватных недофанов Динамо, которые "Луча - геть")))
  3) В третью очередь Хацкевича и остальных физруков Динамо, взявши ЧУ тем же составом, что и был. (Физруки все, за исключением Реброва, понятно)
  4) В четвертую очередь самому Сурку наконец показана роль ТРЕНЕРА.
  5). Ну и есть у нас тренер, кроме Луча, который выигрывал ЧУ с двумя разными командами? Сам не знаю, подскажите.
  Молодец, цыган.
  Профи - 100%
  Апплодисменты!
  gajvir
    gajvir, 11.05.2021 11:39
  +14
  Так , Луческу головний творець цієї перемоги , особливо вона вражає на фоні повної деградації клубу при Хацкевичу. Ось якби крім революції в тренерському штабі здійснити революцію в менеджменті клубу, який залишився в 90 роках минулого сторіччя (((.
  Yevgeniy Lysenko
    Yevgeniy Lysenko, 11.05.2021 17:23
  +12
  Коментар згорнуто. Показати
  Луческу красава. Ультрусы, сосите хер!!!
  Алексей Голяченко
  online
    Алексей Голяченко, 11.05.2021 12:38
  +12
  Второй после Лобановского. Удачи мистеру с нашим клубом
  Ukraine
  online
    Ukraine, 11.05.2021 20:16
  +9
  Всім фанам ДК які не люблять Мірчу…
  Вдумайтесь, чувак переїхав на тренувальну базу жити ради команди, … працює з тим, що є. Я про гравців.
  Змінює інфраструктуру, вимагає перекривати поля, …
  Є прогрес, є результат, …
  Подумайте, а тоді критикуйте свого тренера!
  Мірчу потрібно поважати!
  funcat
    funcat, 11.05.2021 13:34
  +8
  Коментар згорнуто. Показати
  Надеюсь Лесик был последним сердцем, которое становилось у руля Динамо , просто потому что сердце
  Даже до Суркиса уже должен был дойти такой контраст /
  source02
  online
    source02, 11.05.2021 19:04
  +7
  отдельная благодарность за то, что не приписали заслуги "динамовским сердцам"
  так все по делу написано
  Alex86 1
  online
    Alex86 1, 11.05.2021 11:22
  +6
  коню понятно
  Nevershot
    Nevershot, 11.05.2021 15:54
  +5
  Коментар згорнуто. Показати
  Face Control, 11.05.2021 15:53
  Раз в пять лет, ахахахахаахахах.
  Дырка керчинская с усами - кто самый титулованный клуб Украины?
  Nevershot
    Nevershot, 11.05.2021 13:28
  +5
  Коментар згорнуто. Показати
  Так 🐓 ахметовским с 🍾 только и остается что скулить да подгавкивать - ведь в этом сезне у них очко круглое и раздолбанное в которое даже перволиговый агробизнес умудрился присунуть
  funcat
    funcat, 11.05.2021 14:44
  +4
  Коментар згорнуто. Показати
  Хoакин Гусман Лоэра., 11.05.2021 14:06
  Кто такой плекчюска ???твои фантазии по ночам ))за пять сезонов динама впервые вклинилась в борьбу за чемпионство))а ты акки меняешь как перчатки 5 лет ,ну таким же дауном и остался как Зпорт
  Подкладка , кто там самый титулованный клуб Украины ?
  Shchebet
  online
    Shchebet, 11.05.2021 18:48
  +3
  Face Control, 11.05.2021 15:53
  Раз в пять лет, ахахахахаахахах.
  Динамо девять раз подряд было чемпионом, а Шахтёр там не всегда и рядом был.
  Ды й шо, как говорил донецкий лигатёмный?
  Nevershot
    Nevershot, 11.05.2021 15:53
  +3
  Коментар згорнуто. Показати
  Хoакин Гусман Лоэра., 11.05.2021 14:06
  Кто такой плекчюска ???твои фантазии по ночам ))за пять сезонов динама впервые вклинилась в борьбу за чемпионство))а ты акки меняешь как перчатки 5 лет ,ну таким же дауном и остался как Зпорт
  Слыш плекс а че это ты про анал начал писать то в каждом своем посту? Стал на путь истинный всех глориков шахтера? Так сказать верной дорогой пошел?
  funcat
    funcat, 11.05.2021 13:46
  +3
  Коментар згорнуто. Показати
  Ты усатая Машка из Керчи , что цыгану , что хорвату , что венгру , что поляку .... Кто мне за тебя 10 гривен даст , у того и будешь нюхать .
  PFCLviv
  online
    PFCLviv, 11.05.2021 11:26
  +3
  Коментар згорнуто. Показати
  Хороший тренер це важливо. Львів теж продовжив співпрацю з Безсмертним на три роки...
  Nevershot
    Nevershot, 12.05.2021 07:22
  +2
  Коментар згорнуто. Показати
  etorfine, 11.05.2021 18:11
  Кроты конечно. Один кубок УЕФА - это минимум 10 чемпионств Украины
  Это тот кубок которого нет и в который каждый день на бамбас арене ополченцы в туалет ходят? С каких это пор сральник стал равен 10 чемпионствам Украины?
  funcat
    funcat, 11.05.2021 14:00
  +2
  Коментар згорнуто. Показати
  Хoакин Гусман Лоэра., 11.05.2021 13:56
  а фанаты динама по другому думают, один вот фан дырки вообще сказал что Мирча Луческу старый маразматик, в футболе разбирается как его кошки в астрофизике)это слова вечно вы@баного няши funcat)
  Плекчюска как там , когда шлахтер твой в чемпионскую борьбу уже вклинится ?
  Slevin
  online
    Slevin, 12.05.2021 11:00
  +1
  west-ukr5555, 11.05.2021 21:04
  Хоть я и болельщик Динамо, но никакого особого прогресса в игре при Луческу я не увидел. Первое место это "заслуга" никакущего Шахтера.
  конечно, а 1 поражение в этом сезоне против 9 поражений в прошлом - тоже заслуга Шахтера ахахахха
  Динамо в среднем забивает 2,3 мяча а пропускает 0,6 мяча против 2,0-1,1 в прошлом сезоне.
  Прогресс виден по всем фронтам, особенно по защите
  Slevin
  online
    Slevin, 12.05.2021 10:58
  +1
  Ну тут надо быть или дураком или ультрасом динамо чтобы не согласиться что Луческу реально тренер с высоким уровнем и именно он поднял команду после мракобесия Хацкевича и Михайличенко
  euro2012_za_2012euro
  online
    euro2012_za_2012euro, 11.05.2021 16:02
  +1
  «У победы всегда много отцов, а поражение всегда сирота».
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності