ВІДЕО. Суддя викликала охорону на корт, побоюючись нападу батька тенісистки

Неймовірна ситуація в найтривалішому матчі сезону

ВІДЕО. Суддя викликала охорону на корт, побоюючись нападу батька тенісистки
© Getty Images / Global Images Ukraine. Каміла Джорджі з батьком

Матч першого кола грунтового турніру WTA 1000 в Римі між Сарою Соррібес-Тормо і Камілою Джорджі вийшов не тільки найтривалішим в сезоні, але ще і скандальним.
 
Справа в тому, що батько італійки Серджіо поводився неналежним чином і налякав суддю на вишці. Наслідком цього став виклик охорони прямо на корт.
 
«Батько Джорджі дуже злий і я б хотіла, щоб хтось знаходився поруч зі мною», - передала суддя по рації.
 
Відзначимо, що Серджіо Джорджі дійсно є досить ексцентричним і скандальним персонажем в світі тенісу. 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(25 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Morfeo1
      Morfeo1, 11.05.2021 11:39
    -2
    Владимир Копяк, 11.05.2021 09:53
    И кто-то будет говорить, что теннисистки не жрут допинг? После 4-х часов беготни по корту - свеженькие, как огурчики...
    А ты случайно не жрёшь допинг? Раз так осведомлён о нём ?
    Sashamar
    online
      Sashamar, 11.05.2021 11:37
    -2
    А те що та суддя кілька разів помилялася не на користь Джорджі, нікого не хвилює? Так, молода, недосвідчена, тому й кинули на начебто прохідну гру, але ж так не можна.
    Що, до речі, не відміняє того, що батько у якості тренера більше нічого Камілі дати не може. Їй потрібен професійний фахівець.
    A0Va
    online
      A0Va, 11.05.2021 11:24
    +4
    Владимир Копяк, 11.05.2021 09:53
    И кто-то будет говорить, что теннисистки не жрут допинг? После 4-х часов беготни по корту - свеженькие, как огурчики...
    Они по 2 раза в день тренируются, ну и это их работа, а не хобби.)
    Сталевары работают по 3 ночных смены подряд. Они все на допинге? А шахтёры, дворники, почтальоны, грузчики, рыбаки на траулерах и тд....
    A0Va
    online
      A0Va, 11.05.2021 11:19
    -2
    Неудивительно что Камила Джорджи вела в финальном сете 4:0, но умудрилась проиграть
    vizuals
    online
      vizuals, 11.05.2021 11:19
    -6
    Сцикуха. Купа людей навколо, оператори, на трибунах, сама на вишці засіла і ще охорону викликає
    Akella_147
      Akella_147, 11.05.2021 11:10
    +1
    Итальяночка хороша!
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 11.05.2021 09:53
    -5
    И кто-то будет говорить, что теннисистки не жрут допинг? После 4-х часов беготни по корту - свеженькие, как огурчики...
    A0Va
    online
      A0Va, 11.05.2021 11:24
    +4
    Владимир Копяк, 11.05.2021 09:53
    И кто-то будет говорить, что теннисистки не жрут допинг? После 4-х часов беготни по корту - свеженькие, как огурчики...
    Они по 2 раза в день тренируются, ну и это их работа, а не хобби.)
    Сталевары работают по 3 ночных смены подряд. Они все на допинге? А шахтёры, дворники, почтальоны, грузчики, рыбаки на траулерах и тд....
    Akella_147
    online
      Akella_147, 11.05.2021 11:10
    +1
    Итальяночка хороша!