Потрібно продавати. Два клуби Серії A належать одній людині

«Лаціо» і «Салернітана» належать Клаудіо Лотіто

Потрібно продавати. Два клуби Серії A належать одній людині
© Getty Images/Global Images Ukraine

За підсумками сезону Серії B в елітний дивізіон чемпіонату Італії вперше за 23 роки піднявся клуб «Салернітана», що поставило в незручне становище Клаудіо Лотіто.

Лотіто є власником і «Салернітани», і «Лаціо», тому буде змушений швидко продати один з активів, оскільки правила УЄФА забороняють одній людині володіти двома клубами, які виступають в одному турнірі.

На продаж «Салернітани» у Лотіто є 30 днів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Football Italia

(32 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 10.05.2021 23:59
    -2
    Віталій Ткачук, 10.05.2021 23:44
    Малося на увазі в одному національному турнірі. Така фігня лише в нас є. І то, коли почали грати як люди ( в два кола ), здулася і шахта і фарм.
    Мається на увазі не тільки національний чемп, а будь-який турнір під егідою УЄФА. Саме тому РБ Лейпциг змінював емблему на час своїх ігор в одній групі з РБ Зальцбург, а президенти у них різні (хоч обидва клуби у власності Ред Булл)
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 10.05.2021 23:44
    0
    Dnepr-Poltava, 10.05.2021 23:26
    Кстати, а почему тогда РБ Лейпциг и Зальцбург играют в одном турнире???
    А ЛЕ однажды ещё и в одной группе играли
    Малося на увазі в одному національному турнірі. Така фігня лише в нас є. І то, коли почали грати як люди ( в два кола ), здулася і шахта і фарм.
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 10.05.2021 23:43
    0
    Ёкарный Бабай, 10.05.2021 23:15
    Продаст Тарику Махмуду Чаудри. То же мне проблема
    Тарік Махмуд Чаудрі так скоро колекцію з клубів збере) Там ще якийсь з РБ (вже плутаюсь, скільки їх крім німецького та австрійського) та Сочі так і просяться
    zzg77
    online
      zzg77, 10.05.2021 23:41
    +7
    Зачем продавать? Можно обменяться с Ахметовым на Мариуполь!!!
    Cityzen83
    online
      Cityzen83, 10.05.2021 23:29
    +1
    Ёкарный Бабай, 10.05.2021 23:15
    Продаст Тарику Махмуду Чаудри. То же мне проблема
    Dnepr-Poltava
      Dnepr-Poltava, 10.05.2021 23:26
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Кстати, а почему тогда РБ Лейпциг и Зальцбург играют в одном турнире???
    А ЛЕ однажды ещё и в одной группе играли
    funcat
      funcat, 10.05.2021 23:24
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Ёкарный Бабай, 10.05.2021 23:15
    Продаст Тарику Махмуду Чаудри. То же мне проблема
    Это 5
    Analitik_s_divana
      Analitik_s_divana, 10.05.2021 23:17
    +2
    Ёкарный Бабай, 10.05.2021 23:15
    Продаст Тарику Махмуду Чаудри. То же мне проблема
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 10.05.2021 23:15
    +8
    Продаст Тарику Махмуду Чаудри. То же мне проблема
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 10.05.2021 23:15
    +8
    Продаст Тарику Махмуду Чаудри. То же мне проблема
    zzg77
    online
      zzg77, 10.05.2021 23:41
    +7
    Зачем продавать? Можно обменяться с Ахметовым на Мариуполь!!!
    funcat
      funcat, 10.05.2021 23:24
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Ёкарный Бабай, 10.05.2021 23:15
    Продаст Тарику Махмуду Чаудри. То же мне проблема
    Это 5
    Dnepr-Poltava
      Dnepr-Poltava, 10.05.2021 23:26
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Кстати, а почему тогда РБ Лейпциг и Зальцбург играют в одном турнире???
    А ЛЕ однажды ещё и в одной группе играли
    Analitik_s_divana
      Analitik_s_divana, 10.05.2021 23:17
    +2
    Ёкарный Бабай, 10.05.2021 23:15
    Продаст Тарику Махмуду Чаудри. То же мне проблема
    Cityzen83
    online
      Cityzen83, 10.05.2021 23:29
    +1
    Ёкарный Бабай, 10.05.2021 23:15
    Продаст Тарику Махмуду Чаудри. То же мне проблема
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 10.05.2021 23:44
    0
    Dnepr-Poltava, 10.05.2021 23:26
    Кстати, а почему тогда РБ Лейпциг и Зальцбург играют в одном турнире???
    А ЛЕ однажды ещё и в одной группе играли
    Малося на увазі в одному національному турнірі. Така фігня лише в нас є. І то, коли почали грати як люди ( в два кола ), здулася і шахта і фарм.
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 10.05.2021 23:43
    0