Переносити фінал Ліги чемпіонів чи ні? УЄФА вирішує питання

Фінал все ще може відбутися в Туреччині

Переносити фінал Ліги чемпіонів чи ні? УЄФА вирішує питання
© Getty Images/Global Images Ukraine

До середи УЄФА має намір вирішити, чи переносити фінал Ліги чемпіонів зі Стамбула в Лондон на стадіон Вемблі.

Таке рішення може бути прийнято через обмеження на переміщення, оскільки Туреччина опинилася в червоному списку Великобританії.

У фіналі зіграють англійські «Манчестер Сіті» і «Челсі», тому УЄФА готовий перенести гру на Вемблі, а Туреччини віддати один з фіналів ЛЧ наступних сезонів.

Матч повинен відбутися 29 травня.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — BBC

(20 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Yevgeniy Lysenko
      Yevgeniy Lysenko, 10.05.2021 23:11
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    В Турции финал пройдет без болельщиков. УЕФА на это не пойдёт второй год подряд
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 10.05.2021 22:56
    +1
    RoNIkyo, 10.05.2021 21:30
    прикинь, ти будуєш стадіони і готелі з розрахунком відбити ці кошти в 2021, а тобі кажуть: почекай до 2025, друже!!!
    єдине що інфраструктура вже готова, не будували турки стадіону до фіналу, а готелі тим більше
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 10.05.2021 21:30
    +1
    presburg, 10.05.2021 20:28
    перенос буде оптимальним рішенням..навіть для Стамбулу це краще так як через рік-два буде повний стадіон і більше зароблять як тепер би могли..і для англічан добре так як теж більше глядачів буде на стадіоні,плюс логістика...а для UEFA.. знову більше грошей і ще покажуть гнучкість перед Топ клубами і дасть їм заробити і віддячить фанатів що підтримали UEFA в історії з створенням Superleague
    прикинь, ти будуєш стадіони і готелі з розрахунком відбити ці кошти в 2021, а тобі кажуть: почекай до 2025, друже!!!
    Oliynuk_sport
    online
      Oliynuk_sport, 10.05.2021 20:52
    +2
    Краще б тоді перенесли в іншу країну.
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 10.05.2021 20:51
    +4
    голос разума говорит что финал нужно перенести, но для турок это короновирусный кидок. УЕФА должно не просто "отдать один из финалов ЛЧ следующих сезонов", а более ощутимые преференции предоставить
    presburg
      presburg, 10.05.2021 20:28
    +1
    перенос буде оптимальним рішенням..навіть для Стамбулу це краще так як через рік-два буде повний стадіон і більше зароблять як тепер би могли..і для англічан добре так як теж більше глядачів буде на стадіоні,плюс логістика...а для UEFA.. знову більше грошей і ще покажуть гнучкість перед Топ клубами і дасть їм заробити і віддячить фанатів що підтримали UEFA в історії з створенням Superleague
    the final cut
    online
      the final cut, 10.05.2021 19:36
    +4
    пусть проведут референдум в Англии, ведь у них это не проблема)
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 10.05.2021 19:33
    +3
    У УЕФА нет вариантов как переносить либо играть без зрителей финал. Правительство Англии уже объявило, что болельщики будут сидеть в 10 дневном карантине если поедут в Турцию.
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 10.05.2021 20:51
    +4
    голос разума говорит что финал нужно перенести, но для турок это короновирусный кидок. УЕФА должно не просто "отдать один из финалов ЛЧ следующих сезонов", а более ощутимые преференции предоставить
    the final cut
    online
      the final cut, 10.05.2021 19:36
    +4
    пусть проведут референдум в Англии, ведь у них это не проблема)
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 10.05.2021 19:33
    +3
    У УЕФА нет вариантов как переносить либо играть без зрителей финал. Правительство Англии уже объявило, что болельщики будут сидеть в 10 дневном карантине если поедут в Турцию.
    Oliynuk_sport
    online
      Oliynuk_sport, 10.05.2021 20:52
    +2
    Краще б тоді перенесли в іншу країну.
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 10.05.2021 22:56
    +1
    RoNIkyo, 10.05.2021 21:30
    прикинь, ти будуєш стадіони і готелі з розрахунком відбити ці кошти в 2021, а тобі кажуть: почекай до 2025, друже!!!
    єдине що інфраструктура вже готова, не будували турки стадіону до фіналу, а готелі тим більше
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 10.05.2021 21:30
    +1
    presburg, 10.05.2021 20:28
    перенос буде оптимальним рішенням..навіть для Стамбулу це краще так як через рік-два буде повний стадіон і більше зароблять як тепер би могли..і для англічан добре так як теж більше глядачів буде на стадіоні,плюс логістика...а для UEFA.. знову більше грошей і ще покажуть гнучкість перед Топ клубами і дасть їм заробити і віддячить фанатів що підтримали UEFA в історії з створенням Superleague
    прикинь, ти будуєш стадіони і готелі з розрахунком відбити ці кошти в 2021, а тобі кажуть: почекай до 2025, друже!!!
    presburg
      presburg, 10.05.2021 20:28
    +1
    перенос буде оптимальним рішенням..навіть для Стамбулу це краще так як через рік-два буде повний стадіон і більше зароблять як тепер би могли..і для англічан добре так як теж більше глядачів буде на стадіоні,плюс логістика...а для UEFA.. знову більше грошей і ще покажуть гнучкість перед Топ клубами і дасть їм заробити і віддячить фанатів що підтримали UEFA в історії з створенням Superleague
    Yevgeniy Lysenko