Рейтинг WTA. Світоліна покинула топ-5, новий рекорд Соболенко

Анастасія Соболєва набирає обертів

Рейтинг WTA. Світоліна покинула топ-5, новий рекорд Соболенко
© Getty Images / Global Images Ukraine. Еліна Світоліна

Жіноча тенісна асоціація опублікувала нову версію рейтингу за результатами грунтового турніру WTA 1000 в Мадриді. Переможниця змагань Аріна Соболенко з Білорусі піднялася у світовій класифікації на три рядки, оновивши особистий рекорд - четверте місце.
 
Також до топ-10 повернулася чешка Петра Квітова, а ось Кікі Бертенс з Нідерландів не змогла захистити перемогу на іспанських кортах зразка 2019-го і опустилася відразу на 17-е місце.
 
Топ-10 рейтингу WTA


 

Що стосується українок, то Еліна Світоліна вперше з вересня минулого року покинула топ-5, тепер вона шоста. Солідно додала Ангеліна Калініна, яка минулого тижня виграла 60-тисячник в Загребі. Також потихеньку доходять очки за турніри ITF і нашій новій надії Анастасії Соболєвій, яка не так давно лише з'явилася в рейтингу. Багато втратила Катерина Козлова, яка у 2019-му році видала настільки вдалий перфоманс на кортах Мадрида, що не зуміла повторити його цього разу. У решти зміни незначні.
 
Українки в рейтингу WTA

У Чемпіонській гонці Ешлі Барті виривається далеко вперед, Соболенко увійшла до топ-3. Еліна Світоліна ділить восьму сходинку разом з двома іншими тенісистками, але за додатковими параметрами вона поки дев'ята.
 
Чемпіонська гонка WTA


 
Українки в Чемпіонській гонці WTA

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Попандопуло из Одессы
      Попандопуло из Одессы, 11.05.2021 13:08
    +1
    Я в ступоре от ущербности интеллектуального уровня некоторых здесь комментаторов.
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 10.05.2021 20:09
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    maxno, 10.05.2021 18:00
    Витя Дебиленко сначала включи мозги они у тебя явно остались в прошлом веке!!!
    Махно-гімно, в мене з мізками все гаразд.
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 10.05.2021 20:08
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Stanislav Matusevych, 10.05.2021 15:04
    Та тоді доведеться ж десь відсотків 73 перебанити. Хто мені таке дозволить?
    Що кому, а порохоботам 73% жити не дають)
    maxno
    online
      maxno, 10.05.2021 18:00
    +1
    Виктор Петренко, 10.05.2021 11:46
    Монфісова скоро опиниться там, де її чорнодупий Світолін)
    Витя Дебиленко сначала включи мозги они у тебя явно остались в прошлом веке!!!
    Elis
    online
      Elis, 10.05.2021 15:47
    +7
    Stanislav Matusevych, 10.05.2021 15:04
    Та тоді доведеться ж десь відсотків 73 перебанити. Хто мені таке дозволить?
    Тримаючись за всяку шушеру, сайт втрачає справді цікавих людей, яким тут занадто тхне. Але це не особисто до вас претензія.
    Є функція ігнору, якби вона ще, як блок, автоматично відсіювала видимість самих коментаторів, не тільки їхніх коментарів. Нема мінусів, відповідей - нема й інтересу.
    Kle
      Kle, 10.05.2021 15:22
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Думаю, рано или поздно Свитолина расстанется с Монфисом...
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 10.05.2021 15:04
    +1
    Elis, 10.05.2021 14:07
    Станіславе, на інших сайтах таких банять настільки жорстко, що просто манаються по 20 разів на день реєструватися.
    Та тоді доведеться ж десь відсотків 73 перебанити. Хто мені таке дозволить?
    dudigo78
    online
      dudigo78, 10.05.2021 14:10
    +8
    Найголовніше, що пишуть люди далекі від тенісу, які дупля у ньому не ріжуть. Світоліна не є якоюсь обдарованою супер тенісисткою. І те, що вона вже стільки часу в топах це виключення з правил. Скільки є тенісисток, які вигравали шоломи чи грали у фіналах, але не затримувались в топах навіть два сезона. Купа таких прикладів. В них також Монфіси чи негри винні? Я не одобрюю кольорозмішання, але це її вибір, і до її рівня гри це не має ніякого відношення. Вона і так досягла в тенісі більше, ніж могла виходячи з її можливостей. Еліна це якраз приклад того, коли людина не маючи особливого таланту та фізичних даних досягла набагато більше, ніж велика кількіст обдарованих тенісисток
    Elis
    online
      Elis, 10.05.2021 14:07
    +3
    Stanislav Matusevych, 10.05.2021 13:24
    Сайт тут ні до чого. Так же, як дошка в класі не має відношення до того, що на ній пишуть. Просто ми бачимо в коментах зріз думок нашого "мудрого нарІду".
    Станіславе, на інших сайтах таких банять настільки жорстко, що просто манаються по 20 разів на день реєструватися.
    paryc
      paryc, 10.05.2021 13:55
    -7
    Stanislav Matusevych, 10.05.2021 13:24
    Сайт тут ні до чого. Так же, як дошка в класі не має відношення до того, що на ній пишуть. Просто ми бачимо в коментах зріз думок нашого "мудрого нарІду".
    А по ділу,що далі ще пару таких провальних турнірів и вилітае з 10.Вболівальники констатують факт до знайомства з Монфісом вона грала краще.Ще пройде пів року і вона вилітае фігурально у 20.Так може треба займатис тим що у неіі виходит краще сімя,діти і тд.А то таке почутя що вона мучится,хоче и спорту приделити увагу и сімі а так не бувае ,досягти вершин в спорті треба чимсь жертвувати.(пробачте за мою Ураінську)
    Nikas
    online
      Nikas, 10.05.2021 13:39
    +2
    Свитолина великая теннисистка и звезда мирового тенниса, которая стоит в 10-ки с 2016 года постоянно, а Украина это великая страна в центре Европы
    Oleg.
    online
      Oleg., 10.05.2021 13:27
    -4
    viktor112007, 10.05.2021 13:06
    Сайт уїбанщиків повних. Расисти, провокатори, піздаболи і тому подібне. Нормальних людей з клепкою - одиниці тут.
    Так-от, нормальним людям насрати на колір шкіри, віросповідання і тому подібне. Насрати. Головне щоб людина була хороша. Якщо Еліна з ним щаслива, хто ви такі щоб щось тявкати на неї чи на нього? В будку валіть і звідти гавкайте. Вам там саме місце.
    Ти йолоп сам уєбан. Говорилось про негрів, а не про Світоліну. Її життя, її правила і смаки. Це приватне. А тобі бажаю жити серед чорних. Місяць не протримаєшся,тупиздень.
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 10.05.2021 13:26
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Не бісися.Кожний має право на свою думку. Не подобаються коментарі, не читай. А я вважаю що вона дурепа.
    Теж мені правильний знайшовся, демагог.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 10.05.2021 13:24
    -1
    viktor112007, 10.05.2021 13:06
    Сайт уїбанщиків повних. Расисти, провокатори, піздаболи і тому подібне. Нормальних людей з клепкою - одиниці тут.
    Так-от, нормальним людям насрати на колір шкіри, віросповідання і тому подібне. Насрати. Головне щоб людина була хороша. Якщо Еліна з ним щаслива, хто ви такі щоб щось тявкати на неї чи на нього? В будку валіть і звідти гавкайте. Вам там саме місце.
    Сайт тут ні до чого. Так же, як дошка в класі не має відношення до того, що на ній пишуть. Просто ми бачимо в коментах зріз думок нашого "мудрого нарІду".
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 10.05.2021 13:19
    -3
    viktor112007, 10.05.2021 13:06
    Сайт уїбанщиків повних. Расисти, провокатори, піздаболи і тому подібне. Нормальних людей з клепкою - одиниці тут.
    Так-от, нормальним людям насрати на колір шкіри, віросповідання і тому подібне. Насрати. Головне щоб людина була хороша. Якщо Еліна з ним щаслива, хто ви такі щоб щось тявкати на неї чи на нього? В будку валіть і звідти гавкайте. Вам там саме місце.
    Плюсую
    viktor112007
    online
      viktor112007, 10.05.2021 13:06
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Сайт уїбанщиків повних. Расисти, провокатори, піздаболи і тому подібне. Нормальних людей з клепкою - одиниці тут.
    Так-от, нормальним людям насрати на колір шкіри, віросповідання і тому подібне. Насрати. Головне щоб людина була хороша. Якщо Еліна з ним щаслива, хто ви такі щоб щось тявкати на неї чи на нього? В будку валіть і звідти гавкайте. Вам там саме місце.
    Oleg.
    online
      Oleg., 10.05.2021 12:58
    0
    Хто так захищає чорномазих ніколи не стикались з ними в побуті . Колись також був толерантним до них. Але реальність інша.
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 10.05.2021 12:46
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    viktor112007, 10.05.2021 12:28
    Хрінь повну городиш. Банити таких треба з кінцями
    Пішов в дупу банщик хренів. Почитай визначення расизму, а тоді дзявкай.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 10.05.2021 12:28
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Виктор Петренко, 10.05.2021 12:25
    Заспокойтесь. Чорнодупий-це не значить расизм. Це констатація факту. Расизм-це ненависть до іншої раси. А в мене цього немає.
    Хрінь повну городиш. Банити таких треба з кінцями
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 10.05.2021 12:25
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    Заспокойтесь. Чорнодупий-це не значить расизм. Це констатація факту. Расизм-це ненависть до іншої раси. А в мене цього немає.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 10.05.2021 12:02
    +11
    Коментар згорнуто. Показати
    Виктор Петренко, 10.05.2021 11:46
    Монфісова скоро опиниться там, де її чорнодупий Світолін)
    Ненавиджу таких їбланів, як ти. Тільки останні уйобки судять про людей по кольору шкіри.
    А ти білий, але толку якщо мізків нема?
    dudigo78
    online
      dudigo78, 10.05.2021 14:10
    +8
    Найголовніше, що пишуть люди далекі від тенісу, які дупля у ньому не ріжуть. Світоліна не є якоюсь обдарованою супер тенісисткою. І те, що вона вже стільки часу в топах це виключення з правил. Скільки є тенісисток, які вигравали шоломи чи грали у фіналах, але не затримувались в топах навіть два сезона. Купа таких прикладів. В них також Монфіси чи негри винні? Я не одобрюю кольорозмішання, але це її вибір, і до її рівня гри це не має ніякого відношення. Вона і так досягла в тенісі більше, ніж могла виходячи з її можливостей. Еліна це якраз приклад того, коли людина не маючи особливого таланту та фізичних даних досягла набагато більше, ніж велика кількіст обдарованих тенісисток
    Elis
    online
      Elis, 10.05.2021 15:47
    +7
    Stanislav Matusevych, 10.05.2021 15:04
    Та тоді доведеться ж десь відсотків 73 перебанити. Хто мені таке дозволить?
    Тримаючись за всяку шушеру, сайт втрачає справді цікавих людей, яким тут занадто тхне. Але це не особисто до вас претензія.
    Є функція ігнору, якби вона ще, як блок, автоматично відсіювала видимість самих коментаторів, не тільки їхніх коментарів. Нема мінусів, відповідей - нема й інтересу.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 10.05.2021 12:28
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Виктор Петренко, 10.05.2021 12:25
    Заспокойтесь. Чорнодупий-це не значить расизм. Це констатація факту. Расизм-це ненависть до іншої раси. А в мене цього немає.
    Хрінь повну городиш. Банити таких треба з кінцями
    Sanya Leshiy
    online
      Sanya Leshiy, 10.05.2021 12:10
    +5
    Виктор Петренко ти мерзота расистська
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 10.05.2021 12:09
    +4
    viktor112007, 10.05.2021 12:02
    Ненавиджу таких їбланів, як ти. Тільки останні уйобки судять про людей по кольору шкіри.
    А ти білий, але толку якщо мізків нема?
    Elis
    online
      Elis, 10.05.2021 14:07
    +3
    Stanislav Matusevych, 10.05.2021 13:24
    Сайт тут ні до чого. Так же, як дошка в класі не має відношення до того, що на ній пишуть. Просто ми бачимо в коментах зріз думок нашого "мудрого нарІду".
    Станіславе, на інших сайтах таких банять настільки жорстко, що просто манаються по 20 разів на день реєструватися.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 10.05.2021 13:06
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Сайт уїбанщиків повних. Расисти, провокатори, піздаболи і тому подібне. Нормальних людей з клепкою - одиниці тут.
    Так-от, нормальним людям насрати на колір шкіри, віросповідання і тому подібне. Насрати. Головне щоб людина була хороша. Якщо Еліна з ним щаслива, хто ви такі щоб щось тявкати на неї чи на нього? В будку валіть і звідти гавкайте. Вам там саме місце.
    Nikas
    online
      Nikas, 10.05.2021 13:39
    +2
    Свитолина великая теннисистка и звезда мирового тенниса, которая стоит в 10-ки с 2016 года постоянно, а Украина это великая страна в центре Европы
    Попандопуло из Одессы
    online
      Попандопуло из Одессы, 11.05.2021 13:08
    +1
    Я в ступоре от ущербности интеллектуального уровня некоторых здесь комментаторов.
    maxno
    online
      maxno, 10.05.2021 18:00
    +1
    Виктор Петренко, 10.05.2021 11:46
    Монфісова скоро опиниться там, де її чорнодупий Світолін)
    Витя Дебиленко сначала включи мозги они у тебя явно остались в прошлом веке!!!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 10.05.2021 15:04
    +1
    Elis, 10.05.2021 14:07
    Станіславе, на інших сайтах таких банять настільки жорстко, що просто манаються по 20 разів на день реєструватися.
    Та тоді доведеться ж десь відсотків 73 перебанити. Хто мені таке дозволить?
    Kle
      Kle, 10.05.2021 15:22
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Думаю, рано или поздно Свитолина расстанется с Монфисом...
    Oleg.
    online
      Oleg., 10.05.2021 12:58
    0
    Хто так захищає чорномазих ніколи не стикались з ними в побуті . Колись також був толерантним до них. Але реальність інша.