Рейтинг WTA. Свитолина покинула топ-5, новый рекорд Соболенко

Анастасия Соболева набирает обороты

Рейтинг WTA. Свитолина покинула топ-5, новый рекорд Соболенко
© Getty Images/Global Images Ukraine. Элина Свитолина

Женская теннисная ассоциация опубликовала новую версию рейтинга по результатам грунтового турнира WTA 1000 в Мадриде. Победительница соревнований Арина Соболенко из Беларуси поднялась в мировой классификации на три строчки, обновив личный рекорд – четвертое место. 
 
Также в топ-10 вернулась чешка Петра Квитова, а вот Кики Бертенс из Нидерландов не смогла защитить победу на испанских кортах образца 2019-го и опустилась сразу на 17-е место.

Топ-10 рейтинга WTA


 
Что касается украинок, то Элина Свитолина впервые с сентября прошлого года покинула топ-5, теперь она шестая. Солидно добавила Ангелина Калинина, которая на прошлой неделе выиграла 60-тысячник в Загребе. Также потихоньку доходят очки за турниры ITF и нашей новой надежде Анастасии Соболевой, которая не так давно лишь появилась в рейтинге. Много потеряла Катерина Козлова, в 2019-м году она выдала слишком удачный перфоманс на кортах Мадрида, чтобы суметь его повторить и на этот раз. У остальных изменения незначительные.

Украинки в рейтинге WTA

В Чемпионской гонке Эшли Барти вырывается далеко вперед, Соболенко вошла в топ-3. Элина Свитолина делит восьмую строчку вместе с двумя другими теннисистками, но по дополнительным параметрам она пока девятая.

Чемпионская гонка WTA

Украинки в Чемпионской гонке WTA

 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(16 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Попандопуло из Одессы
      Попандопуло из Одессы, 11.05.2021 13:08
    +1
    Я в ступоре от ущербности интеллектуального уровня некоторых здесь комментаторов.
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 10.05.2021 20:09
    -3
    Комментарий свернут. Показать
    maxno, 10.05.2021 18:00
    Витя Дебиленко сначала включи мозги они у тебя явно остались в прошлом веке!!!
    Махно-гімно, в мене з мізками все гаразд.
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 10.05.2021 20:08
    -3
    Комментарий свернут. Показать
    Stanislav Matusevych, 10.05.2021 15:04
    Та тоді доведеться ж десь відсотків 73 перебанити. Хто мені таке дозволить?
    Що кому, а порохоботам 73% жити не дають)
    maxno
      maxno, 10.05.2021 18:00
    +1
    Виктор Петренко, 10.05.2021 11:46
    Монфісова скоро опиниться там, де її чорнодупий Світолін)
    Витя Дебиленко сначала включи мозги они у тебя явно остались в прошлом веке!!!
    Elis
    online
      Elis, 10.05.2021 15:47
    +7
    Stanislav Matusevych, 10.05.2021 15:04
    Та тоді доведеться ж десь відсотків 73 перебанити. Хто мені таке дозволить?
    Тримаючись за всяку шушеру, сайт втрачає справді цікавих людей, яким тут занадто тхне. Але це не особисто до вас претензія.
    Є функція ігнору, якби вона ще, як блок, автоматично відсіювала видимість самих коментаторів, не тільки їхніх коментарів. Нема мінусів, відповідей - нема й інтересу.
    Kle
      Kle, 10.05.2021 15:22
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Думаю, рано или поздно Свитолина расстанется с Монфисом...
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 10.05.2021 15:04
    +1
    Elis, 10.05.2021 14:07
    Станіславе, на інших сайтах таких банять настільки жорстко, що просто манаються по 20 разів на день реєструватися.
    Та тоді доведеться ж десь відсотків 73 перебанити. Хто мені таке дозволить?
    dudigo78
      dudigo78, 10.05.2021 14:10
    +8
    Найголовніше, що пишуть люди далекі від тенісу, які дупля у ньому не ріжуть. Світоліна не є якоюсь обдарованою супер тенісисткою. І те, що вона вже стільки часу в топах це виключення з правил. Скільки є тенісисток, які вигравали шоломи чи грали у фіналах, але не затримувались в топах навіть два сезона. Купа таких прикладів. В них також Монфіси чи негри винні? Я не одобрюю кольорозмішання, але це її вибір, і до її рівня гри це не має ніякого відношення. Вона і так досягла в тенісі більше, ніж могла виходячи з її можливостей. Еліна це якраз приклад того, коли людина не маючи особливого таланту та фізичних даних досягла набагато більше, ніж велика кількіст обдарованих тенісисток
    Elis
    online
      Elis, 10.05.2021 14:07
    +3
    Stanislav Matusevych, 10.05.2021 13:24
    Сайт тут ні до чого. Так же, як дошка в класі не має відношення до того, що на ній пишуть. Просто ми бачимо в коментах зріз думок нашого "мудрого нарІду".
    Станіславе, на інших сайтах таких банять настільки жорстко, що просто манаються по 20 разів на день реєструватися.
    paryc
      paryc, 10.05.2021 13:55
    -7
    Stanislav Matusevych, 10.05.2021 13:24
    Сайт тут ні до чого. Так же, як дошка в класі не має відношення до того, що на ній пишуть. Просто ми бачимо в коментах зріз думок нашого "мудрого нарІду".
    А по ділу,що далі ще пару таких провальних турнірів и вилітае з 10.Вболівальники констатують факт до знайомства з Монфісом вона грала краще.Ще пройде пів року і вона вилітае фігурально у 20.Так може треба займатис тим що у неіі виходит краще сімя,діти і тд.А то таке почутя що вона мучится,хоче и спорту приделити увагу и сімі а так не бувае ,досягти вершин в спорті треба чимсь жертвувати.(пробачте за мою Ураінську)
    Nikas
      Nikas, 10.05.2021 13:39
    +2
    Свитолина великая теннисистка и звезда мирового тенниса, которая стоит в 10-ки с 2016 года постоянно, а Украина это великая страна в центре Европы
    Oleg.
    online
      Oleg., 10.05.2021 13:27
    -4
    viktor112007, 10.05.2021 13:06
    Сайт уїбанщиків повних. Расисти, провокатори, піздаболи і тому подібне. Нормальних людей з клепкою - одиниці тут.
    Так-от, нормальним людям насрати на колір шкіри, віросповідання і тому подібне. Насрати. Головне щоб людина була хороша. Якщо Еліна з ним щаслива, хто ви такі щоб щось тявкати на неї чи на нього? В будку валіть і звідти гавкайте. Вам там саме місце.
    Ти йолоп сам уєбан. Говорилось про негрів, а не про Світоліну. Її життя, її правила і смаки. Це приватне. А тобі бажаю жити серед чорних. Місяць не протримаєшся,тупиздень.
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 10.05.2021 13:26
    -3
    Комментарий свернут. Показать
    Не бісися.Кожний має право на свою думку. Не подобаються коментарі, не читай. А я вважаю що вона дурепа.
    Теж мені правильний знайшовся, демагог.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 10.05.2021 13:24
    -1
    viktor112007, 10.05.2021 13:06
    Сайт уїбанщиків повних. Расисти, провокатори, піздаболи і тому подібне. Нормальних людей з клепкою - одиниці тут.
    Так-от, нормальним людям насрати на колір шкіри, віросповідання і тому подібне. Насрати. Головне щоб людина була хороша. Якщо Еліна з ним щаслива, хто ви такі щоб щось тявкати на неї чи на нього? В будку валіть і звідти гавкайте. Вам там саме місце.
    Сайт тут ні до чого. Так же, як дошка в класі не має відношення до того, що на ній пишуть. Просто ми бачимо в коментах зріз думок нашого "мудрого нарІду".
    Oleksandr Taktaiev
    online
      Oleksandr Taktaiev, 10.05.2021 13:19
    -3
    viktor112007, 10.05.2021 13:06
    Сайт уїбанщиків повних. Расисти, провокатори, піздаболи і тому подібне. Нормальних людей з клепкою - одиниці тут.
    Так-от, нормальним людям насрати на колір шкіри, віросповідання і тому подібне. Насрати. Головне щоб людина була хороша. Якщо Еліна з ним щаслива, хто ви такі щоб щось тявкати на неї чи на нього? В будку валіть і звідти гавкайте. Вам там саме місце.
    Плюсую
    viktor112007
    online
      viktor112007, 10.05.2021 13:06
    +3
    Комментарий свернут. Показать
    Сайт уїбанщиків повних. Расисти, провокатори, піздаболи і тому подібне. Нормальних людей з клепкою - одиниці тут.
    Так-от, нормальним людям насрати на колір шкіри, віросповідання і тому подібне. Насрати. Головне щоб людина була хороша. Якщо Еліна з ним щаслива, хто ви такі щоб щось тявкати на неї чи на нього? В будку валіть і звідти гавкайте. Вам там саме місце.
    Oleg.
    online
      Oleg., 10.05.2021 12:58
    0
    Хто так захищає чорномазих ніколи не стикались з ними в побуті . Колись також був толерантним до них. Але реальність інша.
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 10.05.2021 12:46
    -6
    Комментарий свернут. Показать
    viktor112007, 10.05.2021 12:28
    Хрінь повну городиш. Банити таких треба з кінцями
    Пішов в дупу банщик хренів. Почитай визначення расизму, а тоді дзявкай.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 10.05.2021 12:28
    +6
    Комментарий свернут. Показать
    Виктор Петренко, 10.05.2021 12:25
    Заспокойтесь. Чорнодупий-це не значить расизм. Це констатація факту. Расизм-це ненависть до іншої раси. А в мене цього немає.
    Хрінь повну городиш. Банити таких треба з кінцями
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 10.05.2021 12:25
    -6
    Комментарий свернут. Показать
    Заспокойтесь. Чорнодупий-це не значить расизм. Це констатація факту. Расизм-це ненависть до іншої раси. А в мене цього немає.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 10.05.2021 12:02
    +11
    Комментарий свернут. Показать
    Виктор Петренко, 10.05.2021 11:46
    Монфісова скоро опиниться там, де її чорнодупий Світолін)
    Ненавиджу таких їбланів, як ти. Тільки останні уйобки судять про людей по кольору шкіри.
    А ти білий, але толку якщо мізків нема?
    dudigo78
    online
      dudigo78, 10.05.2021 14:10
    +8
    Найголовніше, що пишуть люди далекі від тенісу, які дупля у ньому не ріжуть. Світоліна не є якоюсь обдарованою супер тенісисткою. І те, що вона вже стільки часу в топах це виключення з правил. Скільки є тенісисток, які вигравали шоломи чи грали у фіналах, але не затримувались в топах навіть два сезона. Купа таких прикладів. В них також Монфіси чи негри винні? Я не одобрюю кольорозмішання, але це її вибір, і до її рівня гри це не має ніякого відношення. Вона і так досягла в тенісі більше, ніж могла виходячи з її можливостей. Еліна це якраз приклад того, коли людина не маючи особливого таланту та фізичних даних досягла набагато більше, ніж велика кількіст обдарованих тенісисток
    Elis
    online
      Elis, 10.05.2021 15:47
    +7
    Stanislav Matusevych, 10.05.2021 15:04
    Та тоді доведеться ж десь відсотків 73 перебанити. Хто мені таке дозволить?
    Тримаючись за всяку шушеру, сайт втрачає справді цікавих людей, яким тут занадто тхне. Але це не особисто до вас претензія.
    Є функція ігнору, якби вона ще, як блок, автоматично відсіювала видимість самих коментаторів, не тільки їхніх коментарів. Нема мінусів, відповідей - нема й інтересу.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 10.05.2021 12:28
    +6
    Комментарий свернут. Показать
    Виктор Петренко, 10.05.2021 12:25
    Заспокойтесь. Чорнодупий-це не значить расизм. Це констатація факту. Расизм-це ненависть до іншої раси. А в мене цього немає.
    Хрінь повну городиш. Банити таких треба з кінцями
    Sanya Leshiy
      Sanya Leshiy, 10.05.2021 12:10
    +5
    Виктор Петренко ти мерзота расистська
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 10.05.2021 12:09
    +4
    viktor112007, 10.05.2021 12:02
    Ненавиджу таких їбланів, як ти. Тільки останні уйобки судять про людей по кольору шкіри.
    А ти білий, але толку якщо мізків нема?
    Elis
    online
      Elis, 10.05.2021 14:07
    +3
    Stanislav Matusevych, 10.05.2021 13:24
    Сайт тут ні до чого. Так же, як дошка в класі не має відношення до того, що на ній пишуть. Просто ми бачимо в коментах зріз думок нашого "мудрого нарІду".
    Станіславе, на інших сайтах таких банять настільки жорстко, що просто манаються по 20 разів на день реєструватися.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 10.05.2021 13:06
    +3
    Комментарий свернут. Показать
    Сайт уїбанщиків повних. Расисти, провокатори, піздаболи і тому подібне. Нормальних людей з клепкою - одиниці тут.
    Так-от, нормальним людям насрати на колір шкіри, віросповідання і тому подібне. Насрати. Головне щоб людина була хороша. Якщо Еліна з ним щаслива, хто ви такі щоб щось тявкати на неї чи на нього? В будку валіть і звідти гавкайте. Вам там саме місце.
    Nikas
    online
      Nikas, 10.05.2021 13:39
    +2
    Свитолина великая теннисистка и звезда мирового тенниса, которая стоит в 10-ки с 2016 года постоянно, а Украина это великая страна в центре Европы
    Попандопуло из Одессы
    online
      Попандопуло из Одессы, 11.05.2021 13:08
    +1
    Я в ступоре от ущербности интеллектуального уровня некоторых здесь комментаторов.
    maxno
    online
      maxno, 10.05.2021 18:00
    +1
    Виктор Петренко, 10.05.2021 11:46
    Монфісова скоро опиниться там, де її чорнодупий Світолін)
    Витя Дебиленко сначала включи мозги они у тебя явно остались в прошлом веке!!!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 10.05.2021 15:04
    +1
    Elis, 10.05.2021 14:07
    Станіславе, на інших сайтах таких банять настільки жорстко, що просто манаються по 20 разів на день реєструватися.
    Та тоді доведеться ж десь відсотків 73 перебанити. Хто мені таке дозволить?
    Kle
      Kle, 10.05.2021 15:22
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Думаю, рано или поздно Свитолина расстанется с Монфисом...
    Oleg.
    online
      Oleg., 10.05.2021 12:58
    0
    Хто так захищає чорномазих ніколи не стикались з ними в побуті . Колись також був толерантним до них. Але реальність інша.