Марта Костюк - Катерина Александрова. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію матчу першого кола основи на турнірі в Римі

Марта Костюк - Катерина Александрова. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© Getty Images / Global Images Ukraine. Марта Костюк

Десятого травня українська тенісистка Марта Костюк (№77 WTA) розпочне боротьбу в основній сітці грунтового турніру WTA 1000 в Римі.
 
У першому колі 18-річна українка, яка подолала кваліфікацію, зіграє проти другої ракетки Росії Катерини Александрової (№32 WTA). Зустріч розпочнеться о 12:30 за Києвом.
 
Раніше дівчата між собою не грали.
 
Переможниця зустрічі в наступному раунді зустрінеться проти Дженніфер Брейді з США (№14 WTA) або Чжан Шуай з Китаю (№44 WTA).
 
Плеєр з відеотрансляцією буде доданий ближче до початку матчу

РОЗКЛАД ДНЯ

ТУРНІРНА СІТКА

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 10.05.2021 17:23
    +1
    Вадім Рубік, 10.05.2021 14:39
    Даяна безхарактерна в потрібному плані.. Вона розпилюється на багато речей і всюди хотіла вспіти.. Так ше через брак розуму постійно вилазить у всякі історії
    Ключеве речення "брак розуму".
    Дмитрий Борщёв
    online
      Дмитрий Борщёв, 10.05.2021 15:18
    -1
    Elis, 10.05.2021 14:03
    Мабуть, Марту замучує італійська спека. Гра відверто не йде.
    Александрова из Челябинска) Я думаю, её жаркая погода должна больше беспокоить, чем Марту. А вообще, это все косвенно.
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 10.05.2021 15:10
    0
    Вадім Рубік, 10.05.2021 14:51
    Нікуди Даяна не повернеться.. Знову потім в якусь історію вляпається... Тай зара шей нервовий зрив
    Вадім,ти нам паніку завершуй.) По твоїм словам, Даяна повернеться найпізніше на траві. Чи там так все погано?
    sirjoga
      sirjoga, 10.05.2021 15:00
    +1
    Здається, що турнір в Римі знову пройде повз нас ще на ранньому етапі.
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 10.05.2021 14:51
    -1
    Mazyr2412, 10.05.2021 14:30
    Будемо сподіватися. Проте останнім часом я не бачу великого розуміння гри. Я вважаю що Даяна має більше шансів на успіх (якщо повернеться), тільки час все покаже.
    Нікуди Даяна не повернеться.. Знову потім в якусь історію вляпається... Тай зара шей нервовий зрив
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 10.05.2021 14:48
    -1
    Поки на рівні Прем'єрів і Шлемів Марті нема що робити максимум Інти
    Sergiy20
      Sergiy20, 10.05.2021 14:40
    +4
    Дуже низької якості теніс показали обидві. А Марта ще й до того виглядала, як варена.
    Sanya Leshiy
      Sanya Leshiy, 10.05.2021 14:39
    -3
    Марта повний нуль на РГ їй робіть нічого
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 10.05.2021 14:39
    -6
    sv_2000, 10.05.2021 14:33
    Да обе они небезталанны. Дай бог чтобы они через несколько лет разыгравали между собой шлемы в финалах
    Даяна безхарактерна в потрібному плані.. Вона розпилюється на багато речей і всюди хотіла вспіти.. Так ше через брак розуму постійно вилазить у всякі історії
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 10.05.2021 14:38
    +6
    Шкода. Але абсолютно все по ділу. Дуже слабка гра від Марти.
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 10.05.2021 14:36
    +1
    Vlad Ltava, 10.05.2021 14:32
    Ну то насолоджуйся лайном
    Пока.. ЛА.. но це твоє нутро.. Так чого тоді вештаєшся на гілці?? Поливати брудом?? Розуму лише для цього вистачає
    Vlad Ltava
    online
      Vlad Ltava, 10.05.2021 14:35
    -4
    Поки не почне грати дивитися на ці понти і психи немає ніякого бажання . Тренуйся , Марта , і пий валеріану .
    sv_2000
    online
      sv_2000, 10.05.2021 14:33
    +2
    Mazyr2412, 10.05.2021 14:30
    Будемо сподіватися. Проте останнім часом я не бачу великого розуміння гри. Я вважаю що Даяна має більше шансів на успіх (якщо повернеться), тільки час все покаже.
    Да обе они небезталанны. Дай бог чтобы они через несколько лет разыгравали между собой шлемы в финалах
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 10.05.2021 14:33
    +1
    Що це мля,за перша подача?!(
    andre simon
    online
      andre simon, 10.05.2021 14:32
    +2
    Марте Костюк нужен тренер а не мама которая не хочет дочку перегружать если хочет результат нужен тренер .
    Vlad Ltava
    online
      Vlad Ltava, 10.05.2021 14:32
    -4
    Вадім Рубік, 10.05.2021 14:20
    Тренер тиран в неї був:хватить, не меліть єрунду
    Ну то насолоджуйся лайном
    sv_2000
    online
      sv_2000, 10.05.2021 14:32
    +7
    Вадім Рубік, 10.05.2021 14:10
    Ковід.. Не так все просто вернути на грунті особливо
    Опять ковид)))
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 10.05.2021 14:30
    0
    dudigo78, 10.05.2021 14:23
    Техніка ударів, саме поняття і розуміння тенісу, просто потрібен час і хороший тренер.
    Будемо сподіватися. Проте останнім часом я не бачу великого розуміння гри. Я вважаю що Даяна має більше шансів на успіх (якщо повернеться), тільки час все покаже.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 10.05.2021 14:30
    +1
    Вадім Рубік, 10.05.2021 14:09
    А я вчора дарма казав про гру імені Касаткіної?? Саме з цим бадмінтоном проти Александрової нема що робити.. А тут уже мурликали про третій раунд
    Ну ты, блин, пророк))) Угу... Смело прогнозирую... Если Свитолина сегодня будет плохо двигаться и играть пассивно, то обязательно проиграет
    sv_2000
    online
      sv_2000, 10.05.2021 14:26
    +4
    Зашел в майскоре, ужаснулся . Слава Заратустре, что не смотрю матч)))
    В общем, похоже Марта сейчас в режиме буксования....
    sv_2000
    online
      sv_2000, 10.05.2021 14:32
    +7
    Вадім Рубік, 10.05.2021 14:10
    Ковід.. Не так все просто вернути на грунті особливо
    Опять ковид)))
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 10.05.2021 14:38
    +6
    Шкода. Але абсолютно все по ділу. Дуже слабка гра від Марти.
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 10.05.2021 14:00
    +5
    Де активна гра Марта? Що це за бамбінтон?! Навіть Світоліна грає гостріше!
    Elis
    online
      Elis, 10.05.2021 13:32
    +5
    Марта поки дурньою займається, а не тенісом.
    Sergiy20
    online
      Sergiy20, 10.05.2021 14:40
    +4
    Дуже низької якості теніс показали обидві. А Марта ще й до того виглядала, як варена.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 10.05.2021 14:26
    +4
    Зашел в майскоре, ужаснулся . Слава Заратустре, что не смотрю матч)))
    В общем, похоже Марта сейчас в режиме буксования....
    Elis
    online
      Elis, 10.05.2021 14:26
    +4
    Все, далі я пас. Марта хоч і королева камбеків, але більше на таку гру мене не вистачить. Зустрінемось на матчі Світоліної.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 10.05.2021 14:23
    +4
    Mazyr2412, 10.05.2021 14:17
    А що ви в Марти бачите?)
    Техніка ударів, саме поняття і розуміння тенісу, просто потрібен час і хороший тренер.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 10.05.2021 13:49
    +4
    6 подвійних за 3 своїх подачі у мордорки, і жодного брейку в Марти. Так пасивно виграти не вийде.
    Vlad Ltava
    online
      Vlad Ltava, 10.05.2021 14:17
    +3
    Нічого з неї не вийде поки за неї не візьметься не мама , а тренер -тиран.Гра ні про що , а через місяць вже 19 і прогресу ніякого .
    sv_2000
    online
      sv_2000, 10.05.2021 14:33
    +2
    Mazyr2412, 10.05.2021 14:30
    Будемо сподіватися. Проте останнім часом я не бачу великого розуміння гри. Я вважаю що Даяна має більше шансів на успіх (якщо повернеться), тільки час все покаже.
    Да обе они небезталанны. Дай бог чтобы они через несколько лет разыгравали между собой шлемы в финалах
    andre simon
    online
      andre simon, 10.05.2021 14:32
    +2
    Марте Костюк нужен тренер а не мама которая не хочет дочку перегружать если хочет результат нужен тренер .
    dudigo78
    online
      dudigo78, 10.05.2021 14:14
    +2
    Mazyr2412, 10.05.2021 14:13
    І я про те. А Марту ще фаворитом ставили!) Скільки в неї перемог над топ 50, можливо 3 набереться і то не факт. Повне розчарування!(
    Так вони лише другий сезон у великому тенісі. Про які перемоги над топами може йти мова? Еліна у 18 багато таких мала?
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 10.05.2021 17:23
    +1
    Вадім Рубік, 10.05.2021 14:39
    Даяна безхарактерна в потрібному плані.. Вона розпилюється на багато речей і всюди хотіла вспіти.. Так ше через брак розуму постійно вилазить у всякі історії
    Ключеве речення "брак розуму".
    sirjoga
    online
      sirjoga, 10.05.2021 15:00
    +1
    Здається, що турнір в Римі знову пройде повз нас ще на ранньому етапі.
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 10.05.2021 14:36
    +1
    Vlad Ltava, 10.05.2021 14:32
    Ну то насолоджуйся лайном
    Пока.. ЛА.. но це твоє нутро.. Так чого тоді вештаєшся на гілці?? Поливати брудом?? Розуму лише для цього вистачає
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 10.05.2021 14:33
    +1
    Що це мля,за перша подача?!(
    sv_2000
    online
      sv_2000, 10.05.2021 14:30
    +1
    Вадім Рубік, 10.05.2021 14:09
    А я вчора дарма казав про гру імені Касаткіної?? Саме з цим бадмінтоном проти Александрової нема що робити.. А тут уже мурликали про третій раунд
    Ну ты, блин, пророк))) Угу... Смело прогнозирую... Если Свитолина сегодня будет плохо двигаться и играть пассивно, то обязательно проиграет
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 10.05.2021 14:22
    +1
    Я такого г...вна від Марти не очікував. В неї ходь один вінер є?)
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 10.05.2021 14:20
    +1
    Vlad Ltava, 10.05.2021 14:17
    Нічого з неї не вийде поки за неї не візьметься не мама , а тренер -тиран.Гра ні про що , а через місяць вже 19 і прогресу ніякого .
    Тренер тиран в неї був:хватить, не меліть єрунду