0

Олександр РЯБОКОНЬ: «Повністю провалили кінцівку чемпіонату»

Головний тренер «Десни» прокоментував поразку в Маріуполі

Фк Маріуполь. Олександр Рябоконь

Головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь прокоментував болючу поразку чернігівців у матчі проти «Маріуполя» (1:4).

«Складно сказати, що сталося. Було два різних тайми. У першому таймі повністю контролювали ситуацію, володіли «територією». А другий тайм повністю провалили. Складно сказати, чому. У ситуації, коли ми повинні були зіграти свою кращу гру, ми провели найгірший матч. Повністю провалили, на жаль, кінцівку чемпіонату. У попередніх двох іграх на характері виривали нічиї. Сьогодні мали всі шанси довести гру до перемоги, але провалили другий тайм. Навіть нема кого звинувачувати, крім самого себе. Те як команда виглядала в другому таймі, вина тренера. Тут двох думок бути не може. Що сталося у другому таймі? Не можу сказати. Пропустили перший м'яч, потім вилучення, безглуздий другий м'яч.

Вилучення Домбровського? Я ще не дивився цей епізод. Була найпростіша ситуація. Не знаю. Був фол чи не був. З боку, як мені здалося, цей епізод не тягнув на червону картку».