09.05.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Ворскла здобула вольову перемогу над Минаєм, а з нею і путівку в єврокубки

Закарпатська команда не зуміла грюкнути дверима перед вильотом з УПЛ

Ворскла здобула вольову перемогу над Минаєм, а з нею і путівку в єврокубки
© ФК Ворскла

Завершальний поєдинок сезону на ужгородському «Авангарді» мав різне значення для учасників. «Минай» позбувся будь-яких шансів на продовження прописки в еліті українського футболу. А «Ворскла» могла заробити путівку в єврокубки. Але при цьому не все залежало від полтавчан: їм потрібна була перемога, а на додачу - «потрібний» результат в паралельній грі «Маріуполь» - «Десна».

Забігаючи наперед, скажемо - в Маріуполі все склалося на користь полтавчан. Однак гра в безхмарному Ужгороді розпочалася громом з ясного неба! Одна з перших атак господарів завершилася кутовим. А після флангової подачі м'яч влучив у руку Кулачу. Арбітр відразу ж вказав на «точку», потім довго радився з відеоасистентом, але рішення свого не скасував. Хахльов впевнено реалізував одинадцятиметровий: пробив в правий від себе кут. Воротар вгадав напрямок удару, але дотягнутися до м'яча не зміг - 1:0! Як виявилося, це був перший і останній удар в площину воріт Різника в матчі...

Гості відновили статус-кво вже через кілька хвилин. Відзначимо класний закид Чеснакова, яким скористався Степанюк. Він увірвався в штрафний, стягнув на себе захисників і відкотив м'яч назад. А Кане в дотик пробив точно в дальній кут - 1:1!

Полтавчани поступово захопили ініціативу і під завісу тайму отримали шанс вийти вперед. Слід сказати, що арбітр зустрічі, Віталій Романов, був послідовний у своєму трактуванні правил. Багайоко невдало вибив м'яч зі штрафного, Тілль вийшов на ударну позицію і пробив під ближню штангу. М'яч по дорозі зачепив руку Матіча і полетів на кутовий. Рефері знову порадився з відеоасистентом - і знову призначив пенальті. Кулач «реабілітувався», розвівши м'яч і голкіпера по протилежних кутках воріт - 1:2.

Такий рахунок цілком влаштовував «Ворсклу», і після перерви полтавці почали «сушити» гру. Тим більше, що з Маріуполя приходили тільки добрі вісті: 2:1, вилучення у «Десни», 3:1, 4:1... Втім, був один момент, який змусив схопитися за серце уболівальників «Ворскли». Ахмедзаде увірвався в штрафний зліва і прострілив (неточно!), після чого зіткнувся з голкіпером і впав. Романов втретє в матчі вказав на точку! Але, подивившись повтор, нагородив форварда «Миная» жовтою карткою за симуляцію.

А гостям цілком вдався план на другу половину гри. «Минай» перейшов на гру в два форварди, але навіть і за такої схеми не зумів створити нічого небезпечного біля воріт Різника. Угочукву зашкутильгав і пішов з поля, залишивши команду вдесятьох (всі заміни вже були зроблені). А Мілевський запам'ятався лише «гірчичником» за розмови, отриманим вже в компенсований час.

1:2, і «Ворскла», набравши 41 очко, завершила сезон на п'ятій сходинці турнірної таблиці. А значить, отримала право представляти Україну в новоствореній Лізі конференцій УЄФА. «Минай» з 18 балами фінішував останнім і залишає УПЛ.

Українська Прем'єр-ліга. 35 тур.

«Минай» – «Ворскла» - 1:2

 Хахльов (7, з пенальті) - Кане (14), Кулач (41, з пенальті).

 Малепе (11), Багайоко (19), Хахльов (36), Матіч (40), Ахмедзаде (60), Мілевський (90+1) - Чеснаков (69), Скляр (74).

«Минай»: Попович, Пиняшко (Бойко, 70), Саків, Багайоко (Чушенко, 46), Ткачук, Ахмедзаде (Угочукву, 70), Лопирёнок, Хахлёв (Мілевський, 75), Книш (Сніжко, 81), Малепе, Матіч.

«Ворскла»: Різник, Яворський, Чеснаков, Сапай, Кане, Ребенок (Кравчук, 34), Пуцлін, Тілль, Скляр, Степанюк, Кулач (Кожевніков, 79).

Стадіон: «Авангард» (Ужгород).

Арбітр: Віталій Романов (Дніпро).

ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Клим Лавренюк, Sport.ua

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    cpega
      cpega, 10.05.2021 11:29
    0
    Вова Писаренко, 09.05.2021 17:15
    В твоих фантазиях и Заря чемпион...а так надеюсь Максимову дадут денег на игроков...практично если посмотреть Ворскла одним составом...но я рад, что наш клуб вышел в ле...и удачи всем клубам там...на этом закончим!
    Ну не ЛЕ, а лигу конференций и во второй раунд квалификации, который еще пройти надо, чего искренне им желаю
    Vitalii_13UA
      Vitalii_13UA, 09.05.2021 17:21
    +2
    Вова Писаренко, 09.05.2021 17:15
    В твоих фантазиях и Заря чемпион...а так надеюсь Максимову дадут денег на игроков...практично если посмотреть Ворскла одним составом...но я рад, что наш клуб вышел в ле...и удачи всем клубам там...на этом закончим!
    У меня нет фантазий насчет Зари. Я вижу объективно, что Заря это бронзовый призер. Чтобы быть выше 3го, нужны финансы, хорошие финансы, больше состав опытных игроков, ну и честные судьи.
    И насчет одним составом, у Зари также один состав на весь сезон. И показывает лучше результат и она никак не могла быть на 4-7. Ну только разве что 4я. Но не ниже.
    Вова Писаренко
    online
      Вова Писаренко, 09.05.2021 17:15
    0
    Vitalii_13UA, 09.05.2021 17:01
    Как она могла оказаться там? В твоих фантазиях?
    В твоих фантазиях и Заря чемпион...а так надеюсь Максимову дадут денег на игроков...практично если посмотреть Ворскла одним составом...но я рад, что наш клуб вышел в ле...и удачи всем клубам там...на этом закончим!
    Vitalii_13UA
      Vitalii_13UA, 09.05.2021 17:01
    +1
    Вова Писаренко, 09.05.2021 16:57
    Она легко могла оказаться там...все разговор закрыт
    Как она могла оказаться там? В твоих фантазиях?
    Vitalii_13UA
      Vitalii_13UA, 09.05.2021 17:00
    +2
    Вова Писаренко, 09.05.2021 16:35
    Если не ошибаюсь Колочу на выезде...и почему не добавил бахнуть бронзового участника без шансов в Полтаве?
    Потратить все силы на Зарю, чтобы всрать против Колоса и ДК, так себе оправдание. В целом Ворскла вообще не показала ничего за чемпионат интересного, кроме 4-2 против Зари (И то, если бы не было Кубка, какой была бы игра?)
    Вова Писаренко
    online
      Вова Писаренко, 09.05.2021 16:57
    -1
    090545, 09.05.2021 16:47
    А к какому бую Зарю прицепить, если я пишу про 4-7 команды УПЛ?
    Она легко могла оказаться там...все разговор закрыт
    090545
    online
      090545, 09.05.2021 16:47
    0
    Вова Писаренко, 09.05.2021 16:35
    Если не ошибаюсь Колочу на выезде...и почему не добавил бахнуть бронзового участника без шансов в Полтаве?
    А к какому бую Зарю прицепить, если я пишу про 4-7 команды УПЛ?
    Andy_P
    online
      Andy_P, 09.05.2021 16:46
    0
    Вова Писаренко, 09.05.2021 16:35
    Если не ошибаюсь Колочу на выезде...и почему не добавил бахнуть бронзового участника без шансов в Полтаве?
    Это "стабильность", которая "признак класса" Шо у Колоса, шо у Десны, шо у Зари с Ворсклой Изредка отталкиваются от дна и всплывают Очень разочаровала Ворскла по весне, особенно игровой дисциплиной и настроем, что странно. Для команд Максимова это не характерно. Не зря ходят, видимо, слухи о том, что черненькие ребята мутят и хотят больше бабок.
    Вова Писаренко
    online
      Вова Писаренко, 09.05.2021 16:36
    0
    BekXan, 09.05.2021 16:30
    Воно так і є .Я мав на увазі що Десна що Ворскла що навіть Колос це одне і теж.Один рівень.
    Как и Зоря....нету реальной 3 силы(((
    Вова Писаренко
    online
      Вова Писаренко, 09.05.2021 16:35
    0
    090545, 09.05.2021 16:25
    Это не шара, а 3,14 в нашей группе 4-7.
    Продуть 1:5 Динамо и 0:2 Колосу дома!!!
    Но играть на УЕФА
    Если не ошибаюсь Колочу на выезде...и почему не добавил бахнуть бронзового участника без шансов в Полтаве?
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 09.05.2021 16:30
    +1
    За вітання всім дякую, хто з дитинства за Ворсклу - теж вітаю
    А чому про Кулача забули? Начебто ж він тепер уже точно кращий бомбардир чемпіонату в цьому сезоні? І з цим теж треба привітати!
    BekXan
      BekXan, 09.05.2021 16:30
    +3
    Istm, 09.05.2021 16:09
    можливо я помиляюсь, але буде помилкою вважати, що в цьому турнірі буде легко.
    Адже тут не додались команди нижчого рівня, а просто УЕФА намагається підвищити престижність ЛЄ і тому частину ЛЄ випхала у цю лігу, щоб "не заважали".
    Воно так і є .Я мав на увазі що Десна що Ворскла що навіть Колос це одне і теж.Один рівень.
    090545
    online
      090545, 09.05.2021 16:25
    0
    SanyaPOL, 09.05.2021 16:01
    Шара конечно, но Ворсклу с победой!
    Это не шара, а 3,14 в нашей группе 4-7.
    Продуть 1:5 Динамо и 0:2 Колосу дома!!!
    Но играть на УЕФА
    090545
    online
      090545, 09.05.2021 16:24
    -3
    Можно усилиться за счёт игроков Десны
    Istm
    online
      Istm, 09.05.2021 16:09
    +3
    BekXan, 09.05.2021 16:06
    С победой .Но в данном кубке что Десна что Ворскла одинаковы были бы.
    можливо я помиляюсь, але буде помилкою вважати, що в цьому турнірі буде легко.
    Адже тут не додались команди нижчого рівня, а просто УЕФА намагається підвищити престижність ЛЄ і тому частину ЛЄ випхала у цю лігу, щоб "не заважали".
    BekXan
      BekXan, 09.05.2021 16:06
    +9
    С победой .Но в данном кубке что Десна что Ворскла одинаковы были бы.
    Вова Писаренко
    online
      Вова Писаренко, 09.05.2021 16:02
    +13
    Полтовчане с Европой....поздравляю!!!!Всех с днём победы!!!
    SanyaPOL
    online
      SanyaPOL, 09.05.2021 16:01
    +3
    Шара конечно, но Ворсклу с победой!
    Вова Писаренко
    online
      Вова Писаренко, 09.05.2021 16:02
    +13
    Полтовчане с Европой....поздравляю!!!!Всех с днём победы!!!
    BekXan
      BekXan, 09.05.2021 16:06
    +9
    С победой .Но в данном кубке что Десна что Ворскла одинаковы были бы.
    BekXan
      BekXan, 09.05.2021 16:30
    +3
    Istm, 09.05.2021 16:09
    можливо я помиляюсь, але буде помилкою вважати, що в цьому турнірі буде легко.
    Адже тут не додались команди нижчого рівня, а просто УЕФА намагається підвищити престижність ЛЄ і тому частину ЛЄ випхала у цю лігу, щоб "не заважали".
    Воно так і є .Я мав на увазі що Десна що Ворскла що навіть Колос це одне і теж.Один рівень.
    Istm
    online
      Istm, 09.05.2021 16:09
    +3
    BekXan, 09.05.2021 16:06
    С победой .Но в данном кубке что Десна что Ворскла одинаковы были бы.
    можливо я помиляюсь, але буде помилкою вважати, що в цьому турнірі буде легко.
    Адже тут не додались команди нижчого рівня, а просто УЕФА намагається підвищити престижність ЛЄ і тому частину ЛЄ випхала у цю лігу, щоб "не заважали".
    SanyaPOL
    online
      SanyaPOL, 09.05.2021 16:01
    +3
    Шара конечно, но Ворсклу с победой!
    Vitalii_13UA
      Vitalii_13UA, 09.05.2021 17:21
    +2
    Вова Писаренко, 09.05.2021 17:15
    В твоих фантазиях и Заря чемпион...а так надеюсь Максимову дадут денег на игроков...практично если посмотреть Ворскла одним составом...но я рад, что наш клуб вышел в ле...и удачи всем клубам там...на этом закончим!
    У меня нет фантазий насчет Зари. Я вижу объективно, что Заря это бронзовый призер. Чтобы быть выше 3го, нужны финансы, хорошие финансы, больше состав опытных игроков, ну и честные судьи.
    И насчет одним составом, у Зари также один состав на весь сезон. И показывает лучше результат и она никак не могла быть на 4-7. Ну только разве что 4я. Но не ниже.
    Vitalii_13UA
      Vitalii_13UA, 09.05.2021 17:00
    +2
    Вова Писаренко, 09.05.2021 16:35
    Если не ошибаюсь Колочу на выезде...и почему не добавил бахнуть бронзового участника без шансов в Полтаве?
    Потратить все силы на Зарю, чтобы всрать против Колоса и ДК, так себе оправдание. В целом Ворскла вообще не показала ничего за чемпионат интересного, кроме 4-2 против Зари (И то, если бы не было Кубка, какой была бы игра?)
    Vitalii_13UA
      Vitalii_13UA, 09.05.2021 17:01
    +1
    Вова Писаренко, 09.05.2021 16:57
    Она легко могла оказаться там...все разговор закрыт
    Как она могла оказаться там? В твоих фантазиях?
    Серж. Петренко
    online
      Серж. Петренко, 09.05.2021 16:30
    +1
    За вітання всім дякую, хто з дитинства за Ворсклу - теж вітаю
    А чому про Кулача забули? Начебто ж він тепер уже точно кращий бомбардир чемпіонату в цьому сезоні? І з цим теж треба привітати!
    cpega
    online
      cpega, 10.05.2021 11:29
    0
    Вова Писаренко, 09.05.2021 17:15
    В твоих фантазиях и Заря чемпион...а так надеюсь Максимову дадут денег на игроков...практично если посмотреть Ворскла одним составом...но я рад, что наш клуб вышел в ле...и удачи всем клубам там...на этом закончим!
    Ну не ЛЕ, а лигу конференций и во второй раунд квалификации, который еще пройти надо, чего искренне им желаю
    Вова Писаренко
    online
      Вова Писаренко, 09.05.2021 17:15
    0
    Vitalii_13UA, 09.05.2021 17:01
    Как она могла оказаться там? В твоих фантазиях?
    В твоих фантазиях и Заря чемпион...а так надеюсь Максимову дадут денег на игроков...практично если посмотреть Ворскла одним составом...но я рад, что наш клуб вышел в ле...и удачи всем клубам там...на этом закончим!
    090545
    online
      090545, 09.05.2021 16:47
    0
    Вова Писаренко, 09.05.2021 16:35
    Если не ошибаюсь Колочу на выезде...и почему не добавил бахнуть бронзового участника без шансов в Полтаве?
    А к какому бую Зарю прицепить, если я пишу про 4-7 команды УПЛ?
    Andy_P
    online
      Andy_P, 09.05.2021 16:46
    0
    Вова Писаренко, 09.05.2021 16:35
    Если не ошибаюсь Колочу на выезде...и почему не добавил бахнуть бронзового участника без шансов в Полтаве?
    Это "стабильность", которая "признак класса" Шо у Колоса, шо у Десны, шо у Зари с Ворсклой Изредка отталкиваются от дна и всплывают Очень разочаровала Ворскла по весне, особенно игровой дисциплиной и настроем, что странно. Для команд Максимова это не характерно. Не зря ходят, видимо, слухи о том, что черненькие ребята мутят и хотят больше бабок.
    Вова Писаренко
    online
      Вова Писаренко, 09.05.2021 16:36
    0
    BekXan, 09.05.2021 16:30
    Воно так і є .Я мав на увазі що Десна що Ворскла що навіть Колос це одне і теж.Один рівень.
    Как и Зоря....нету реальной 3 силы(((
    Вова Писаренко
    online
      Вова Писаренко, 09.05.2021 16:35
    0
    090545, 09.05.2021 16:25
    Это не шара, а 3,14 в нашей группе 4-7.
    Продуть 1:5 Динамо и 0:2 Колосу дома!!!
    Но играть на УЕФА
    Если не ошибаюсь Колочу на выезде...и почему не добавил бахнуть бронзового участника без шансов в Полтаве?
    090545
    online
      090545, 09.05.2021 16:25
    0
    SanyaPOL, 09.05.2021 16:01
    Шара конечно, но Ворсклу с победой!
    Это не шара, а 3,14 в нашей группе 4-7.
    Продуть 1:5 Динамо и 0:2 Колосу дома!!!
    Но играть на УЕФА