Чеферін грає з вогнем. Глава УЄФА може не тільки обпектися, але і згоріти

Валерій Василенко вважає, що піддати анафемі клуби Суперліги - необачне рішення УЄФА

Чеферін грає з вогнем. Глава УЄФА може не тільки обпектися, але і згоріти
© Getty Images/Global Images Ukraine. Александар Чеферін

Війна УЄФА проти створення Суперліги, а може, і самої ідеї як такої, давно закінчилася. Власне, це і не війна була зовсім, а бліцкриг: проіснувавши на папері три дні, Суперліга де-факто померла, так і не встигнувши як слід народитися. Однак УЄФА, як ті затяті партизани, продовжує підривати залізничні колії. Панове, це, як мінімум, нерозумно.

Зізнаюся, з подивом і здивуванням прочитав інформацію про санкції Європейського футбольного Союзу до 9 з 12 клубів, які беруть участь в проекті створення Суперліги. Слух різонула вже перша фраза: «в дусі примирення і на благо європейського футболу», бо далі йшла мова, окрім усього іншого, про те, що ці дев'ятеро повинні «як жест доброї волі зробити пожертву на загальну суму € 15 млн, яка буде використана на благо дітей, молоді та масового футболу в місцевих громадах по всій Європі, включаючи Великобританію». Особисто мені цей ультиматум дуже вже скидається на революційну експропріацію. Причому явно в стилі Поліграфа Шарикова. Ну, ви пам'ятаєте: «Та що тут пропонувати?.. А то пишуть, пишуть... Конгрес, німці якісь ... голова пухне! Взяти все, та й поділити». Правда ж, дуже скидається?

Я розумію, що переможець завжди правий, і цих самих прав більше саме у нього, і що той, хто програв, практично завжди - дурень, що залишається, до всього, ще й у меншості. Але друзі мої, невже зараз є сенс розмахувати шашкою: одних штрафувати і тикати носом в «неподобство», інших - і зовсім збиратися відлучити від єврокубків на два сезони. Невже це в дусі «примирення і блага європейського футболу»? Адже тут не суть в 15 мільйонах європейських грошей, які для команд на кшталт «МанСіті» або «Інтера» - що їх власникам один раз сходити в казино Монте-Карло. Мені здається, Александар Чеферін і його відомство в даній ситуації повинні не розділяти і володарювати по-пролетарському, а навпаки, проявляти імператорські мудрість і терпіння. Ну уявіть: ось з одного боку - фактично безрідний володар, який домігся величі шляхом з грязі в князі, за підтримки, в першу чергу, дотаційних асоціацій. А з іншого боку - весь цвіт європейського (та що там європейського - світового) футболу. Якби у Чеферіна був цар в голові, а не тільки царська корона, він би і міркував відповідно. Але, схоже, царя в голові немає. Тому і рубає зопалу.

Мені здається, всі ці «юнайтеди», «мілани» та «атлетіко», для яких 15 мільйонів - не гроші, затаять образу і злість. Так, вони напевно публічно відречуться від затії Суперліги і пообіцяють - так само гучно - зарити сокиру війни і повернутися в лоно УЄФА. Але не сумнівайтеся - при першій же можливості вони не забудуть встромити ніж у спину. Тому що їм публічно дали ляпаса. Сильні світу цього подібного не прощають. Вони напевно будуть мститися. Кожен по своєму. Невже Чеферін цього не розуміє? Невже він думає, що санкціями, а не мудрістю, можна схилити на свою сторону людей, які, в більшості своїй, не моргнувши оком, можуть його продати, потім купити, а потім знову продати, але вже дорожче? Якщо цієї простої, як і весь Всесвіт, істини президент УЄФА не розуміє, значить, він просто недалекий. А то і зовсім випадковий на своєму високому посту. Він явно не рівня Юханссону і навіть Платіні.

Getty Images/Global Images Ukraine

Ще раз: в даному випадку не є оповідь про те, що борються добро і зло, погане і хороше. У нашому випадку всі абсолютно однакові, мазані одним миром. Тому не потрібно освітлювати лик Чеферіна і малювати диявольські роги Флорентіно. Вони всі - в одній упряжці. В одному чистилищі. Адже питання тільки в грошах, навколо грошей і завдяки грошам. Сама ідея створення Суперліги виникла не в останню чергу тому, що через небачену досі епідемію багатющі клуби світу стрімко втрачають свої активи і прибутки, а УЄФА лише констатує «стурбованість» з цього (та й не тільки) приводу. До того ж, рівень доходів вищої касти УЄФА не знизився, а навіть навпаки. Чому «Реал» і інші повинні радіти такому стану речей? Ось вони і не раділи, а шукали шлях виходу з кризи. Можливо, шлях дискусійний, місцями незрозумілий, а іноді і неправильний. Але ж те, що пропонує УЄФА - ще гірше. До того ж, як резонно зауважив Флорентіно Перес, не факт, що до 2024 року «Реал» зможе дожити в тому вигляді, в якому ми всі звикли його бачити.

Невже і цього не розуміють в УЄФА? Скажіть на милість, кому стане краще, якщо Союз дискваліфікує на енну кількість сезонів з Ліги чемпіонів «Реал», «Барсу» і «Юве»? Невже там думають, що європейська футбольна індустрія і це проковтне? ЛЧ без Мессі, Роналду і найкращого футбольного клубу в історії світового футболу - це пшик, непорозуміння, ерзац. Особисто мені така Ліга чемпіонів не потрібна. І, впевнений, не тільки мені. Та й рекламодавці з телемовниками теж навряд чи похлопають в долоні такому стану речей. Невже Чеферін і цього не розуміє?

Адже заборона практично у всіх сферах людської життєдіяльності спрацьовує якраз у протилежний бік. Пам'ятаєте, як у «Наутілуса», в «Гуд бай, Америці»: «нас так довго вчили любити твої заборонені плоди».

Якщо Чеферін все ж не схаменеться, і таки відлучить трійцю від ЛЧ, він у підсумку виявиться йолопом. І накличе справжню бурю. Тому що в цьому революційному багатті згорить саме він, а не ті, типу «розкольники». Бо саме вони - вічні. При всіх їхніх недоліках. А він - лише тимчасовий правитель. При всіх його фішках і «тріщинах».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Валерій Василенко, Sport.ua

(58 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
  Bolshoi
    Bolshoi, 11.05.2021 09:21
  0
  А ты сравнивай не с Динамо, а с Атлетико например
  RoNIkyo
  online
    RoNIkyo, 11.05.2021 09:15
  0
  Роман Порывай, 09.05.2021 22:42
  Можливо, не глорам потрібні. Багатьом подобалося, як Аякс вибивав два роки тому Ювентус та Реал. Вболівальникам з Нідерландів та Португалії потрібні Аякс і Порту в ЛЧ, так само як вболівальникам з України потрібні ДК, ШД або інші українські команди в ЛЧ.
  Та люди на ігри чемпіонату України ходити не хочуть, коли грає їх Динамо чи Шахтар. Якщо подивитись на статистику переглядів матчів з участю Динамо і Реала, стає зрозуміло, що матчі Динамо цікаві кільком тисячам вболівальників. Реал дивляться мільйони.
  Роман Порывай
  online
    Роман Порывай, 09.05.2021 22:42
  0
  vovast, 09.05.2021 14:08
  какого миста? Кому нах нужны эти порто и аяксы в принципе? При наличии реала, мансити, псж, барсы и баварии. Ну еще манюнайтеда, атлетико и ливерпуля. 8 команд перевесывающих всех остальныех миллион
  Можливо, не глорам потрібні. Багатьом подобалося, як Аякс вибивав два роки тому Ювентус та Реал. Вболівальникам з Нідерландів та Португалії потрібні Аякс і Порту в ЛЧ, так само як вболівальникам з України потрібні ДК, ШД або інші українські команди в ЛЧ.
  Яків Миколайович
    Яків Миколайович, 09.05.2021 22:35
  0
  Холуйчику Суркісів в принципі незрозуміло, як це хтось може всер
  DieZorge
    DieZorge, 09.05.2021 22:26
  +3
  sv_2000, 09.05.2021 19:59
  Хороший текст. Можно дискутировать, но автору, однозначно, респект
  А за что респект? Автор не может сформулировать свою мысль, просто набор букв, что УЕФА перегибают палку и надо договариваться...Как договариваться?? Мне это напоминает нашу ситуацию на востоке и Крыму. Уефа и так делает кучу поблажек для топов, вечно идет на всяческие уступки, меняет регламент по их желанию, кто-нибудь видел предложения топ клубов ? нет, они в тихую выждали и нанесли удар в спину. Вместо того чтобы писать такое дерьмо, автору следовало изучить матчасть, есть куча фактов что руководство топ клубов выражало поддержку УЕФА и их планам по реорганизации ЛЧ и под покровом ночи обьявляют о создании персональной суперлиги....
  sv_2000
  online
    sv_2000, 09.05.2021 19:59
  -2
  Хороший текст. Можно дискутировать, но автору, однозначно, респект
  sahka1981
    sahka1981, 09.05.2021 18:14
  0
  "При всех его фишках и «трещинках». "
  Автор видать Земфиру слушал по молодости
  Sviatoslav Kudelych
  online
    Sviatoslav Kudelych, 09.05.2021 16:40
  0
  Чеферіну би автора в радники!
  Turnok
  online
    Turnok, 09.05.2021 14:18
  +2
  Віталій Яценко, 09.05.2021 13:31
  Роналду цього літа залишить Юве. Мессі також. І можна сказати із великою долею вирогідності те, що вони можуть опинитись в одній команді. Не вірите? А ПСЖ в це вірить.
  Две звезды в одной команде - это перебор. Потом они больше будут думать не о результате команды, а кто из них всё-таки лучший. Это может отрицательно повлиять на климат внутри команды. Так что я считаю что Месси и Роналду должны играть в разных командах, но я сразу не верил, что Месси уйдёт из Барсы, а теперь, ещё больше не верю. Если только Барселону исключат из еврокубков на два сезона, как того хочет Чеферин, то может Лео ещё и подумает уходить или нет. 34 года это уже возраст, а через два года уже будет 36.
  vovast
  online
    vovast, 09.05.2021 14:11
  -7
  Коментар згорнуто. Показати
  alefteev77, 09.05.2021 13:01
  Руйнація європейського футболу почалась з відміни ліміту на легіонерів. В команді має бути не більше 3-4 легіонерів, всі інші місцеві вихованці.
  -
  Тепер же клуби займаються не виховання молодих футболістів, а купвлею вже готових.
  -
  Як тільки повернуть ліміти на легіонерів, не більше 4 в команді, футбол стабілізується, зарплати впадуть і кубок чемпіонів знову стане національним турніром.
  чтобы что? Смысл? Смотреть женесс эш против флямуртари в 1/4 финала?
  vovast
  online
    vovast, 09.05.2021 14:08
  -7
  Коментар згорнуто. Показати
  elladaua, 09.05.2021 11:08
  Дивна стаття. М’яко кажучи.
  Особисто мені така Ліга чемпіонів, без Реалу та Барселони, потрібна.
  Я хочу бачити в ній як команда з мого міста бореться з Аяксом, Марселем та Порту. На стадіоні мого міста. А не Реал-Барса на планшеті.
  А ще я хочу бачити Лігу Європи.
  Можливо автор не хоче бачити Лігу Європи зразка 2015, або Кубок УЄФА 2008-09.
  Що ж, має на те право.
  какого миста? Кому нах нужны эти порто и аяксы в принципе? При наличии реала, мансити, псж, барсы и баварии. Ну еще манюнайтеда, атлетико и ливерпуля. 8 команд перевесывающих всех остальныех миллион
  Sukiyaki
  online
    Sukiyaki, 09.05.2021 14:02
  +3
  Раздутый пузырь, под названием современный топ-футбол, с заоблачными контрактами, трансферами и прочей многонулевой поеботой просто обречен лопнуть.Раньше или позже.
  Віталій Яценко
  online
    Віталій Яценко, 09.05.2021 13:31
  -2
  Роналду цього літа залишить Юве. Мессі також. І можна сказати із великою долею вирогідності те, що вони можуть опинитись в одній команді. Не вірите? А ПСЖ в це вірить.
  Анатолій Чорнобук
  online
    Анатолій Чорнобук, 09.05.2021 13:31
  -3
  Владимир Копяк, 09.05.2021 10:03
  5 баллов за статью! Не часто журналисты пишут такие сильные вещи на злобу дня... Все эти чеферины,павелки и еже с ними пришли в футбол с одной целью - срубить бабла, любыми способами. Вот и идет полоса "улучшения" - увеличивается количество всевозможных турниров, увеличивается количество финалистов ( скоро не нужно будет отборы проводить- все в финале!), ежегодно вносятся дебильные разъяснения в существующие более 100 лет Правила игры в футбол, вся машина ФИФА и УЕФА заточена на отбор денег у всех, кто каким-то боком причастен к футболу. Но вечно так продолжаться НЕ БУДЕТ! Когда-то эта тотальная система отбора денег рухнет,я даже в этом и не сомневаюсь. Сейчас у футбольных клубов Европы нет сплоченности в этом вопросе, многолетняя система ФИФА и УЕФА по внедрению своих людей во все футбольные структуры, начиная от национальных ассоциаций и заканчивая региональными организациями, незаконное создание футбольных государств в странах, привело к тому, что люди, которые рулят футболом на местах, готовы в любой момент продать ближнего, и не за очень большие деньги (яркий пример тому, смещение Г.М.Суркиса в 2013 году,когда на корню были куплены все, кто должен был голосовать на отчетно-выборном Конгрессе ФФУ). Такая же участь ждет и Чеферина,рано или чуть позднее. Печальный опыт Блаттера и Платини его ничему не научил, шальные деньги атрофировали мозг.....
  100500%
  scorpio16
  online
    scorpio16, 09.05.2021 13:20
  0
  alefteev77, 09.05.2021 13:01
  Руйнація європейського футболу почалась з відміни ліміту на легіонерів. В команді має бути не більше 3-4 легіонерів, всі інші місцеві вихованці.
  -
  Тепер же клуби займаються не виховання молодих футболістів, а купвлею вже готових.
  -
  Як тільки повернуть ліміти на легіонерів, не більше 4 в команді, футбол стабілізується, зарплати впадуть і кубок чемпіонів знову стане національним турніром.
  Справа в тому , що в них грають здебільшого європейці , а в ЄС наприклад той самий поляк або італієць в Іспаніїї не буде вважатися легіонером, бо він громадянин країни, яка є членом ЄС. Щодо людей, які не мають паспорт країни ЄС, то для таких є ліміт. Щоб зробити як Ви пропонуєте, це треба змінювати закони країн , а на це ніхто не піде
  alefteev77
  online
    alefteev77, 09.05.2021 13:01
  +5
  Руйнація європейського футболу почалась з відміни ліміту на легіонерів. В команді має бути не більше 3-4 легіонерів, всі інші місцеві вихованці.
  -
  Тепер же клуби займаються не виховання молодих футболістів, а купвлею вже готових.
  -
  Як тільки повернуть ліміти на легіонерів, не більше 4 в команді, футбол стабілізується, зарплати впадуть і кубок чемпіонів знову стане національним турніром.
  scorpio16
  online
    scorpio16, 09.05.2021 12:59
  +8
  слова автора виглядають не як професійна точка зору спеціаліста, а наче як вболівальника клубу , мовляв " чому ? навіщо, за що ? " . Покарання для всіх повинно бути, щоб в подальшому гарно думали, для клубів що вийшли, це покарання і в той самий час ні, впенений що була розмова " хлопці ми вас дуже карати не будемо, але люди цього вимагають, давайте щось символічно зробимо, так як ви всерівно вийшли з тієї ассоціації " , а ось вже для інших 3х клубів, треба жорсткіше карати, якщо не сам клуб , то його керівників , особливо Переса, з ним треба робити так, як свого часу зробили в Ф1 з Флавіо Бріаторе
  Виктор Тимченко
    Виктор Тимченко, 09.05.2021 12:57
  +5
  Интересно, что предлагает автор этой статьи-высера...
  Петр Яновский
  online
    Петр Яновский, 09.05.2021 12:13
  +13
  Владимир Коновалец, 09.05.2021 11:57
  На цьому сайти збираються останнім часом люди, які не мають поняття, що таке органиізація футбольних відносин. Таке враження, що сюди збіглись посіпаки павелки та костюченка. мінусують тих, у кого адекватна думка щодо розвитку нашого футболу, в якому не буде місця бандюкам типу павелки. Реформи обов'язково будуть, хочуть цього або ні тимчасові керівники УЕФА та ФІФА. Якщо у них перед очима тільки наші гроші, то їх чекає доля Блаттера та Платіні. Полки що Газпром та путін фінансують УЕФА, але і це скоро закінчеться
  Реформы УЕФА это не клуб самых богатых клубов без спортивного принципа.
  Василь Меленчук
    Василь Меленчук, 09.05.2021 12:09
  +18
  Барса і Реал - два фінансові банкроти із загальною збитковістю майже міліард доларів, хотіли поправити своє фінансове становище і дальше залазити у дикі борги купуючи умовних Мбапе чи Неймара по 200-300 млн.. Начудили, а тепер пора платити по рахунках, або виходити і грати щотижня один проти іншого, а на третій тиждень злітати на гру до Туріна. Нехай, як Баварія, наймають ефективних менеджерів і живуть без боргів, сповідуючи спортивний принцип у футболі, а не принцип бабла.
  MonDejaVu
    MonDejaVu, 09.05.2021 09:51
  +24
  "Особисто мені така Ліга чемпіонів не потрібна." В. Василенко
  А я думаю більшості вболівальників не потрібний футбол в якому гроші вирішують все!
  Василь Меленчук
  online
    Василь Меленчук, 09.05.2021 12:09
  +18
  Барса і Реал - два фінансові банкроти із загальною збитковістю майже міліард доларів, хотіли поправити своє фінансове становище і дальше залазити у дикі борги купуючи умовних Мбапе чи Неймара по 200-300 млн.. Начудили, а тепер пора платити по рахунках, або виходити і грати щотижня один проти іншого, а на третій тиждень злітати на гру до Туріна. Нехай, як Баварія, наймають ефективних менеджерів і живуть без боргів, сповідуючи спортивний принцип у футболі, а не принцип бабла.
  bolela11111
  online
    bolela11111, 09.05.2021 10:53
  +15
  Стяуа, Селтик, Црвена Звезда - победители лиги чемпионов... А ведь здорово было
  Наверно испугались что может повториться , серебряный призер Украины дважды нагнул "самый-самый" клуб автора статьи в этом году.
  Петр Яновский
  online
    Петр Яновский, 09.05.2021 12:13
  +13
  Владимир Коновалец, 09.05.2021 11:57
  На цьому сайти збираються останнім часом люди, які не мають поняття, що таке органиізація футбольних відносин. Таке враження, що сюди збіглись посіпаки павелки та костюченка. мінусують тих, у кого адекватна думка щодо розвитку нашого футболу, в якому не буде місця бандюкам типу павелки. Реформи обов'язково будуть, хочуть цього або ні тимчасові керівники УЕФА та ФІФА. Якщо у них перед очима тільки наші гроші, то їх чекає доля Блаттера та Платіні. Полки що Газпром та путін фінансують УЕФА, але і це скоро закінчеться
  Реформы УЕФА это не клуб самых богатых клубов без спортивного принципа.
  elladaua
    elladaua, 09.05.2021 11:08
  +13
  Дивна стаття. М’яко кажучи.
  Особисто мені така Ліга чемпіонів, без Реалу та Барселони, потрібна.
  Я хочу бачити в ній як команда з мого міста бореться з Аяксом, Марселем та Порту. На стадіоні мого міста. А не Реал-Барса на планшеті.
  А ще я хочу бачити Лігу Європи.
  Можливо автор не хоче бачити Лігу Європи зразка 2015, або Кубок УЄФА 2008-09.
  Що ж, має на те право.
  Alexsandr B
    Alexsandr B, 09.05.2021 10:28
  +12
  Так смешно когда чиновники УЕФА заявляют что владельцев больших клубов интересует только бабло, а их разве нет? Когда все клубы потеряли то чиновники УЕФА подняли себе зп....так кто думает о деньгах?
  MonDejaVu
    MonDejaVu, 09.05.2021 10:26
  +9
  Kevko, 09.05.2021 10:14
  Чеферин - действительно недалекий чиновник. И при этом агрессивный. Способностей креативного менеджера в условиях кризиса не проявляется. Стратегии нет. Но сидит на огромных деньгах организации-монополиста.
  Чеферин защищает себя, чиновников УЕФА и национальных федераций.
  Суперлига - дискуссионный проект. Главное проблемное место - не учитывает спортивный принцип отбора. Но право Переса и компании создавать свои системы футбольных соревнований. Нравится это кому-то или нет. Это норма европейского конкурентного права
  Перес має право створювати свої ліги, але не має права брати участь в змаганнях під егідою ФІФА, УЕФА.
  scorpio16
  online
    scorpio16, 09.05.2021 12:59
  +8
  слова автора виглядають не як професійна точка зору спеціаліста, а наче як вболівальника клубу , мовляв " чому ? навіщо, за що ? " . Покарання для всіх повинно бути, щоб в подальшому гарно думали, для клубів що вийшли, це покарання і в той самий час ні, впенений що була розмова " хлопці ми вас дуже карати не будемо, але люди цього вимагають, давайте щось символічно зробимо, так як ви всерівно вийшли з тієї ассоціації " , а ось вже для інших 3х клубів, треба жорсткіше карати, якщо не сам клуб , то його керівників , особливо Переса, з ним треба робити так, як свого часу зробили в Ф1 з Флавіо Бріаторе
  Andrew Tv
  online
    Andrew Tv, 09.05.2021 11:57
  +8
  Футбол без денег может быть. Если играть на лужайке по выходным. А то что мы смотрим, без денег невозможно. Не фиг с умствующим видом говорить, что конфликт вызванный созданием суперлиги носит финансовую подоплеку. Само собой. Но суть конфликта в попытке богатых клубов подмять под собой остальной футбольный мир. Поэтому противодействие УЕФА группе клубов правильный и решительный шаг. А называть Чеферина болваном который что то не понимает, просто хамство. Эти слова следует адресовать автору статьи
  Bolshoi
    Bolshoi, 09.05.2021 11:32
  +7
  Кому интересны клубы-банкроты? К тому же, ради улучшения своего финансового состояния, готовые разрушить систему европейского футбола.
  bolela11111
  online
    bolela11111, 09.05.2021 09:55
  +7
  Там не только фиксированный примирительный взнос, но и 5% от чего-то годового. Показательное наказание, ибо несет угрозу власти. Уверен это планировалось задолго, так-что не стоит смотреть на это как исключительно на реакцию на пандемию. Как по мне, это то к чему может привести чрезмерное эго.
  Анатолій Чорнобук
  online
    Анатолій Чорнобук, 09.05.2021 09:39
  +7
  Корупційне кодло тепер ще й умови ставить!
  Геть здурів...
  alefteev77
  online
    alefteev77, 09.05.2021 13:01
  +5
  Руйнація європейського футболу почалась з відміни ліміту на легіонерів. В команді має бути не більше 3-4 легіонерів, всі інші місцеві вихованці.
  -
  Тепер же клуби займаються не виховання молодих футболістів, а купвлею вже готових.
  -
  Як тільки повернуть ліміти на легіонерів, не більше 4 в команді, футбол стабілізується, зарплати впадуть і кубок чемпіонів знову стане національним турніром.
  Виктор Тимченко
    Виктор Тимченко, 09.05.2021 12:57
  +5
  Интересно, что предлагает автор этой статьи-высера...
  Владимир Копяк
  online
    Владимир Копяк, 09.05.2021 10:30
  +4
  MonDejaVu, 09.05.2021 10:17
  Можна подумати, шо Суркіс прийшов до влади не купивши все??? Я памятаю, як блищали шуби !!!
  А кто отрицает, что весь футбол давно стал продажным ? Если начиная с детских соревнований и заканчивая чемпионатом и Кубком Украины, места можно купить или договориться с соперником, то о чем можно говорить? Честность в футболе стала признаком дурного тона у нас в Украине, арбитр, который попытался честно судить игры,навсегда пропадает с футбольного небосклона,система его просто уничтожает в зародыше...
  DieZorge
    DieZorge, 09.05.2021 22:26
  +3
  sv_2000, 09.05.2021 19:59
  Хороший текст. Можно дискутировать, но автору, однозначно, респект
  А за что респект? Автор не может сформулировать свою мысль, просто набор букв, что УЕФА перегибают палку и надо договариваться...Как договариваться?? Мне это напоминает нашу ситуацию на востоке и Крыму. Уефа и так делает кучу поблажек для топов, вечно идет на всяческие уступки, меняет регламент по их желанию, кто-нибудь видел предложения топ клубов ? нет, они в тихую выждали и нанесли удар в спину. Вместо того чтобы писать такое дерьмо, автору следовало изучить матчасть, есть куча фактов что руководство топ клубов выражало поддержку УЕФА и их планам по реорганизации ЛЧ и под покровом ночи обьявляют о создании персональной суперлиги....
  Sukiyaki
  online
    Sukiyaki, 09.05.2021 14:02
  +3
  Раздутый пузырь, под названием современный топ-футбол, с заоблачными контрактами, трансферами и прочей многонулевой поеботой просто обречен лопнуть.Раньше или позже.
  090545
  online
    090545, 09.05.2021 11:27
  +3
  Analitik_s_divana, 09.05.2021 11:22
  Савецкий союз жив!! По крайней мере, в головах бывших его граждан и их детей. Народ вырос на рассказах про злых капиталистов, которые до липки хотят ободрать бедный, честный народ. И лишь мудрая Партия может восстановить справедливость и дать пинка по дал буржуазным свиньям.
  Параллели, надеюсь, понятны?
  У кого то в голове жив и король Украины, как и Римская империя.
  Тут что главное?
  Следи за собой, будь осторожен (Цой из савецкого союза).
  Turnok
  online
    Turnok, 09.05.2021 14:18
  +2
  Віталій Яценко, 09.05.2021 13:31
  Роналду цього літа залишить Юве. Мессі також. І можна сказати із великою долею вирогідності те, що вони можуть опинитись в одній команді. Не вірите? А ПСЖ в це вірить.
  Две звезды в одной команде - это перебор. Потом они больше будут думать не о результате команды, а кто из них всё-таки лучший. Это может отрицательно повлиять на климат внутри команды. Так что я считаю что Месси и Роналду должны играть в разных командах, но я сразу не верил, что Месси уйдёт из Барсы, а теперь, ещё больше не верю. Если только Барселону исключат из еврокубков на два сезона, как того хочет Чеферин, то может Лео ещё и подумает уходить или нет. 34 года это уже возраст, а через два года уже будет 36.
  Владимир Коновалец
  online
    Владимир Коновалец, 09.05.2021 11:57
  +2
  На цьому сайти збираються останнім часом люди, які не мають поняття, що таке органиізація футбольних відносин. Таке враження, що сюди збіглись посіпаки павелки та костюченка. мінусують тих, у кого адекватна думка щодо розвитку нашого футболу, в якому не буде місця бандюкам типу павелки. Реформи обов'язково будуть, хочуть цього або ні тимчасові керівники УЕФА та ФІФА. Якщо у них перед очима тільки наші гроші, то їх чекає доля Блаттера та Платіні. Полки що Газпром та путін фінансують УЕФА, але і це скоро закінчеться
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності