Хто буде судити в останньому турі? В УПЛ дебютує ще одна жінка-арбітр

9 травня на матчі 26-го туру «Львів» - «Олімпік» працюватиме Анастасія Романюк

Хто буде судити в останньому турі? В УПЛ дебютує ще одна жінка-арбітр
© УАФ. Анастасія Романюк

У матчі 26-го туру УПЛ «Львів» – «Олімпік» дебютує ще одна жінка-арбітр. 9 травня цю гру обслуговуватиме Анастасія Романюк.

Анастасія Романюк провела 27 ігор у Першій лізі. Тепер вона у обоймі УПЛ приєднається до Катерини Монзуль, яка вже стала відомою.

Комітет арбітрів УАФ оголосив імена суддів на останній тур чемпіонату України. Матчі за участю «Шахтаря» і «Динамо» пройдуть без роботи системи VAR.

Призначення арбітрів на 26-й тур УПЛ (9 травня):

  • 14:00. Маріуполь – Десна: Микола Балакін (Київська область), арбітр VAR – Сергій Бойко.
  • 14:00. Минай – Ворскла: Віталій Романов (Дніпро), арбітр VAR – Денис Шурман.
  • 14:00. Колос – Динамо: Олександр Омельченко (Слов'янськ)
  • 14:00. Зоря – Олександрія: Олександр Солов'ян (Київ)
  • 17:00. Шахтар – Інгулець: Дмитро Панчишин (Харків)
  • 17:00. Дніпро-1 – Рух: Геннадій Серпутько (Одеса)
  • 17:00. Львів – Олімпік: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ)

Українська бригада суддів обслужить матч чемпіонату Греції

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Українська асоціація футболу

(15 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    samird
    online
      samird, 09.05.2021 15:01
    0
    Александр Мирошниченко, 08.05.2021 09:10
    Это чисто для феминисток. Чем баба страшнее, тем больше шансов где-то пробиться. Такова сейчас жизнь.
    Не смеши
    Александр Мирошниченко
      Александр Мирошниченко, 08.05.2021 09:10
    -2
    Это чисто для феминисток. Чем баба страшнее, тем больше шансов где-то пробиться. Такова сейчас жизнь.
    var
    online
      var, 07.05.2021 22:41
    0
    ещё одна незамужняя, как и Монзуль
    Виктор Андрущик
    online
      Виктор Андрущик, 07.05.2021 22:29
    0
    Гарна жінка,гравці будьте обережні!!!
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 07.05.2021 22:14
    0
    samird, 07.05.2021 21:24
    С таким судейством у нас так скоро и первая собака-арбитр может появится. Сильно хуже не будет. И это факт, а не попытка унизить пани Анастасию - не знаком с её судейством.
    Зачекайте, а може це наша Бібіана Штайнгауз
    Sunrise
      Sunrise, 07.05.2021 22:10
    0
    Я смотрю много молодых на нерешающие игры подтянули.
    Но, конечно, интересует работа Балакина с Бойко. Они ребята не особо принципиальные) Посмотрим.
    Вячеслав Круссер
      Вячеслав Круссер, 07.05.2021 22:04
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Мля где берут таких красавиц?
    samird
    online
      samird, 07.05.2021 21:24
    +1
    С таким судейством у нас так скоро и первая собака-арбитр может появится. Сильно хуже не будет. И это факт, а не попытка унизить пани Анастасию - не знаком с её судейством.
    Andriy_Bugayov
    online
      Andriy_Bugayov, 07.05.2021 20:31
    +1
    Diamond66689, 07.05.2021 20:07
    А де Рачиньска Луческу бы дуже радий був якщо б вона судила!
    Рачинсьkій вже п'ятдесят. Нехай сидить і внуkів нянчить.
    Петя Рудик
      Петя Рудик, 07.05.2021 20:22
    +2
    Землячка, хай щастить!
    Diamond66689
      Diamond66689, 07.05.2021 20:07
    0
    А де Рачиньска Луческу бы дуже радий був якщо б вона судила!
    avk2307
    online
      avk2307, 07.05.2021 20:02
    0
    https://www.facebook.com/andriy.pavelko/posts/3899205043498448
    Вот интересная новость, а назначения сегодня уже не актуально.
    Хотя Вар очень правильно отправили
    Петя Рудик
    online
      Петя Рудик, 07.05.2021 20:22
    +2
    Землячка, хай щастить!
    samird
    online
      samird, 07.05.2021 21:24
    +1
    С таким судейством у нас так скоро и первая собака-арбитр может появится. Сильно хуже не будет. И это факт, а не попытка унизить пани Анастасию - не знаком с её судейством.
    Andriy_Bugayov
    online
      Andriy_Bugayov, 07.05.2021 20:31
    +1
    Diamond66689, 07.05.2021 20:07
    А де Рачиньска Луческу бы дуже радий був якщо б вона судила!
    Рачинсьkій вже п'ятдесят. Нехай сидить і внуkів нянчить.
    samird
    online
      samird, 09.05.2021 15:01
    0
    Александр Мирошниченко, 08.05.2021 09:10
    Это чисто для феминисток. Чем баба страшнее, тем больше шансов где-то пробиться. Такова сейчас жизнь.
    Не смеши
    var
    online
      var, 07.05.2021 22:41
    0
    ещё одна незамужняя, как и Монзуль
    Виктор Андрущик
    online
      Виктор Андрущик, 07.05.2021 22:29
    0
    Гарна жінка,гравці будьте обережні!!!
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 07.05.2021 22:14
    0
    samird, 07.05.2021 21:24
    С таким судейством у нас так скоро и первая собака-арбитр может появится. Сильно хуже не будет. И это факт, а не попытка унизить пани Анастасию - не знаком с её судейством.
    Зачекайте, а може це наша Бібіана Штайнгауз
    Sunrise
    online
      Sunrise, 07.05.2021 22:10
    0
    Я смотрю много молодых на нерешающие игры подтянули.
    Но, конечно, интересует работа Балакина с Бойко. Они ребята не особо принципиальные) Посмотрим.
    Вячеслав Круссер
      Вячеслав Круссер, 07.05.2021 22:04
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Мля где берут таких красавиц?
    Diamond66689
      Diamond66689, 07.05.2021 20:07
    0
    А де Рачиньска Луческу бы дуже радий був якщо б вона судила!
    avk2307
    online
      avk2307, 07.05.2021 20:02
    0
    https://www.facebook.com/andriy.pavelko/posts/3899205043498448
    Вот интересная новость, а назначения сегодня уже не актуально.
    Хотя Вар очень правильно отправили