Ротань оголосив склад молодіжки України на Меморіал Лобановського

24 травня розпочнеться другий у нинішньому році збір молодіжної збірної України

Ротань оголосив склад молодіжки України на Меморіал Лобановського
© УАФ. Руслан Ротань

Головний тренер молодіжної збірної Руслан Ротань назвав когорту гравців, що викликана на черговий збір команди.

Синьо-жовті візьмуть участь у Меморіалі Валерія Лобановського та проведуть товариський матч у Туреччині.

24 травня розпочнеться другий нинішнього року збір молодіжної збірної України. Головний тренер команди Руслан Ротань на цей етап підготовки викликав 24 футболісти.

Після завершення Турніру Лобановського молодіжна збірна України вирушить до Туреччини. 2 червня у Стамбулі на стадіоні «Реджеп Таїп Ердоган» синьо-жовті проведуть товариський поєдинок зі збірною господарів U-21. Збір завершиться 3 червня.

Склад молодіжної збірної України

Воротарі: Валентин Моргун («Динамо» Київ), Микита Турбаєвський («Шахтар» Донецьк), Кіріл Фесюн («Колос» Ковалівка).

Захисники: Денис Кузик, Костянтин Вівчаренко, Даніл Скорко (всі – «Динамо» Київ), Олександр Драмбаєв, Назарій Муравський (обидва – «Маріуполь»), Олександр Мельник («Олександрія»), Максим Таловєров («Динамо» Чеське Будейовіце, Чехія).

Півзахисники: Володимир Бражко («Динамо» Київ), Арсеній Батагов, Олександр Назаренко, Єгор Ярмолюк (усі – «Дніпро-1» Дніпро), Данило Алефіренко («Зоря» Луганськ), Михайло Мудрик («Шахтар» Донецьк), Богдан Білошевський («Десна» Чернігів), Олег Очеретько («Маріуполь»), Іван Желізко («Валмієра», Латвія).

Нападники: Владислав Супряга, Владислав Ванат (обидва – «Динамо» Київ), Данило Сікан («Маріуполь»), Богдан В'юнник («Шахтар» Донецьк), Микола Кухаревич («Рух» Львів). 

Резервний список 

Дмитро Мацапура («Зоря» Луганськ), Марк Мампассі («Маріуполь»), Ігор Снурніцин («Олімпік» Донецьк), Микола Михайленко, Назар Волошин (обидва – «Динамо» Київ), Данило Кравчук («Ворскла» Полтава), Дмитро Шамич, Євгеній Ісаєнко (обидва – «Колос» Ковалівка), Артур Ременяк («Львів»), Ростислав Лях, Остап Притула, Іван Литвиненко (усі – «Рух» Львів), Дмитро Криськів («Металіст 1925» Харків).

Меморіал Валерія Лобановського 2021 

26.05.2021, Півфінали

  • Україна U-21 – Азербайджан U-21. Київ. НТК ім. В. Баннікова
  • Туніс U-21 – Узбекистан U-21. Київ. Стадіон «Оболонь-Арена»

28.05.2021

  • Матч за участю молодіжної збірної України. Київ. НТК ім. В. Баннікова
  • Матч за 3-є місце або фінал. Київ. Стадіон «Оболонь-Арена»

Час поєдинків буде затверджено пізніше.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Українська асоціація футболу

(32 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 07.05.2021 20:53
    +3
    axylinam, 07.05.2021 20:45
    Специально подобрали очень слабых соперников,чтобы ротань не обосрался
    Уже ж обоср недавно.
    Antalya Cup 2021.
    Команда Руслана Ротаня заняла последнее место, набрав лишь 1 очко из 9 возможных.
    Ярослав Лапшенков
    online
      Ярослав Лапшенков, 07.05.2021 20:50
    0
    А чего Эрика Шуранова с Германии не позвали?
    axylinam
    online
      axylinam, 07.05.2021 20:45
    -1
    Специально подобрали очень слабых соперников,чтобы ротань не обосрался
    VAD
    online
      VAD, 07.05.2021 20:43
    +2
    Позорище
    Andriy_Bugayov
      Andriy_Bugayov, 07.05.2021 20:27
    +4
    Ех, Петрович, Петрович... Ну kуди ти поліз? Хіба воно тобі ось це тренерство потрібно було?
    FatalisTUA
    online
      FatalisTUA, 07.05.2021 20:21
    +1
    Limb-Ur, 07.05.2021 19:44
    Большая просьба к ребятам - сплавить наконец этого чудотворца. Ваш поступок будет благом для всего Украинского футбола.
    Як на мене, то вони й так для цього роблять все що можуть.. Вже й не знаю, що ще має трапитись, що б цього "спеціаліста" звільнили через професійну невідповідність.. Можливо розгромно програти Азербайджану та Узбекістану..?)
    Орлов Михаил
      Орлов Михаил, 07.05.2021 20:10
    +4
    Опять всем просрут? Верните Петракова!
    Dynamo Kyiv
    online
      Dynamo Kyiv, 07.05.2021 20:03
    +3
    var, 07.05.2021 19:17
    5 Мариуполей
    Может Арендуполей
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 07.05.2021 19:55
    +3
    Владимир Копяк, 07.05.2021 19:53
    Покупка должности главного тренера сборной, подразумевает отработку определенного времени с командой,чтобы соискатель мог отбить вложенные бабки. Если держат,значит не время выгонять...
    И куда после таких провалов возьмут?
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 07.05.2021 19:53
    +1
    Покупка должности главного тренера сборной, подразумевает отработку определенного времени с командой,чтобы соискатель мог отбить вложенные бабки. Если держат,значит не время выгонять...
    Limb-Ur
      Limb-Ur, 07.05.2021 19:44
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Большая просьба к ребятам - сплавить наконец этого чудотворца. Ваш поступок будет благом для всего Украинского футбола.
    Vytas Meskauskas
    online
      Vytas Meskauskas, 07.05.2021 19:38
    +7
    Он до сих пор тренер? Жалко болельщиков Украины. Тренеров держат в командах годами
    var
    online
      var, 07.05.2021 19:17
    0
    5 Мариуполей
    Kapitan Vrungel
      Kapitan Vrungel, 07.05.2021 19:16
    +12
    Из Ротяня тренер, как из говна пуля
    turist86
    online
      turist86, 07.05.2021 19:00
    +16
    Посадіть на тренерський місток замість Ротаня пластиковий манекен для одягу. Гірше не буде, але на зарплаті трохи зекономимо
    firstromario
      firstromario, 07.05.2021 18:55
    +6
    клоун, мля...
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 07.05.2021 18:49
    +18
    Лучше б было:
    Ротань покинул состав молодежки Украины
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 07.05.2021 18:49
    +18
    Лучше б было:
    Ротань покинул состав молодежки Украины
    turist86
    online
      turist86, 07.05.2021 19:00
    +16
    Посадіть на тренерський місток замість Ротаня пластиковий манекен для одягу. Гірше не буде, але на зарплаті трохи зекономимо
    Kapitan Vrungel
    online
      Kapitan Vrungel, 07.05.2021 19:16
    +12
    Из Ротяня тренер, как из говна пуля
    Vytas Meskauskas
    online
      Vytas Meskauskas, 07.05.2021 19:38
    +7
    Он до сих пор тренер? Жалко болельщиков Украины. Тренеров держат в командах годами
    Limb-Ur
      Limb-Ur, 07.05.2021 19:44
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Большая просьба к ребятам - сплавить наконец этого чудотворца. Ваш поступок будет благом для всего Украинского футбола.
    firstromario
    online
      firstromario, 07.05.2021 18:55
    +6
    клоун, мля...
    Andriy_Bugayov
    online
      Andriy_Bugayov, 07.05.2021 20:27
    +4
    Ех, Петрович, Петрович... Ну kуди ти поліз? Хіба воно тобі ось це тренерство потрібно було?
    Орлов Михаил
    online
      Орлов Михаил, 07.05.2021 20:10
    +4
    Опять всем просрут? Верните Петракова!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 07.05.2021 20:53
    +3
    axylinam, 07.05.2021 20:45
    Специально подобрали очень слабых соперников,чтобы ротань не обосрался
    Уже ж обоср недавно.
    Antalya Cup 2021.
    Команда Руслана Ротаня заняла последнее место, набрав лишь 1 очко из 9 возможных.
    Dynamo Kyiv
    online
      Dynamo Kyiv, 07.05.2021 20:03
    +3
    var, 07.05.2021 19:17
    5 Мариуполей
    Может Арендуполей
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 07.05.2021 19:55
    +3
    Владимир Копяк, 07.05.2021 19:53
    Покупка должности главного тренера сборной, подразумевает отработку определенного времени с командой,чтобы соискатель мог отбить вложенные бабки. Если держат,значит не время выгонять...
    И куда после таких провалов возьмут?
    VAD
    online
      VAD, 07.05.2021 20:43
    +2
    Позорище
    FatalisTUA
    online
      FatalisTUA, 07.05.2021 20:21
    +1
    Limb-Ur, 07.05.2021 19:44
    Большая просьба к ребятам - сплавить наконец этого чудотворца. Ваш поступок будет благом для всего Украинского футбола.
    Як на мене, то вони й так для цього роблять все що можуть.. Вже й не знаю, що ще має трапитись, що б цього "спеціаліста" звільнили через професійну невідповідність.. Можливо розгромно програти Азербайджану та Узбекістану..?)
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 07.05.2021 19:53
    +1
    Покупка должности главного тренера сборной, подразумевает отработку определенного времени с командой,чтобы соискатель мог отбить вложенные бабки. Если держат,значит не время выгонять...
    Ярослав Лапшенков
    online
      Ярослав Лапшенков, 07.05.2021 20:50
    0
    А чего Эрика Шуранова с Германии не позвали?
    var
    online
      var, 07.05.2021 19:17
    0
    5 Мариуполей