Перша ліга. Героїзм Ниви, перемоги Вереса та Прикарпаття

Відбулися п'ять матчів 25-го туру Першої ліги

Перша ліга. Героїзм Ниви, перемоги Вереса та Прикарпаття
© ФК Чорноморець

Відбулися п'ять матчів в рамках 25-го туру Першої ліги. «Нива Тернопіль» в меншості програвала 0:1 на виїзді «Кременю», але вдесятьох зуміла забити три голи і здобула перемогу. Також по три очки взяли «Верес», «Альянс» (хет-трик на рахунку Миколи Агапова) і «Прикарпаття», а «Чорноморець» на виїзді не зумів обіграти «Миколаїв».

«Кремінь» - «Нива» Тернопіль - 1:3
Голи: Семенов 11 (з пенальті) - Семенина 55, 72, Проців 90+2
Вилучення: Механів 30 (Нива)

«Гірник-Спорт» - «Альянс» - 2:3
Голи: Вентура 5, Романов 62 - Агапов 1, 39, 79
Вилучення: Вентура 70 (Гірник-Спорт)

«Верес» - «Кристал» - 2:0
Голи: Пасіч 51, Шестаков 68
Вилучення: Ходаковський 45 (Кристал)

«Прикарпаття» - «Агробізнес» - 2:1
Голи: Дітко 63, Хома 86 - Черненко 90+1
Вилучення: Цюцюра 90 + 6 (Прикарпаття)

«Миколаїв» - «Чорноморець» - 1:1
Голи: Охрончук 40 - Авагімян 90+2

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(44 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    var
    online
      var, 07.05.2021 22:36
    0
    az-667, 07.05.2021 22:26
    92я мин...До забитого?У Нико тоже мог забить за последующие 5 минут...Так шо в лужу ваш п.к...Вообще как валялись последние мин 15 игроки Николаева надо было больше добавить,10 замен(30 сек добавляется на каждую) плюс какого то алкаша местного не кому было с поля забрать
    8 мин даже в АПЛ не добавляют
    az-667
      az-667, 07.05.2021 22:26
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    var, 07.05.2021 18:42
    Черноморцу опять дали играть до забитого
    92я мин...До забитого?У Нико тоже мог забить за последующие 5 минут...Так шо в лужу ваш п.к...Вообще как валялись последние мин 15 игроки Николаева надо было больше добавить,10 замен(30 сек добавляется на каждую) плюс какого то алкаша местного не кому было с поля забрать
    var
    online
      var, 07.05.2021 19:28
    0
    Владимир Копяк, 07.05.2021 19:25
    Матч Краматорска с Волинью должен вызвать пристальное внимание у Баранки, или нас всех держат за лохов....
    Сначала слив Игробинздеца
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 07.05.2021 19:25
    0
    Матч Краматорска с Волинью должен вызвать пристальное внимание у Баранки, или нас всех держат за лохов....
    Mr.Frost
    online
      Mr.Frost, 07.05.2021 19:09
    -1
    var, 07.05.2021 18:41
    Агровзяточники опять передумали бороться за УПЛ
    Ну дайте дорогу Николаеву.
    Вважаю вони проклали шлях нашим ))
    var
    online
      var, 07.05.2021 19:06
    0
    Timur24, 07.05.2021 18:56
    «Прикарпаття» - Хома 86 класний гол забив. А Волинь програла. Кварц вертайся вже)))
    Тоже на контору)))
    Голы: Скотаренко (80), Толочко (90, пенальти) - Приймак (11)
    var
    online
      var, 07.05.2021 19:04
    -1
    Timur24, 07.05.2021 18:56
    «Прикарпаття» - Хома 86 класний гол забив. А Волинь програла. Кварц вертайся вже)))
    Слив на контору.
    Голы: Дытко (63), Хома (86) - Черненко (90+1)
    Удаление: Цюцюра (90+6)
    Timur24
      Timur24, 07.05.2021 18:56
    0
    «Прикарпаття» - Хома 86 класний гол забив. А Волинь програла. Кварц вертайся вже)))
    Петр Яновский
    online
      Петр Яновский, 07.05.2021 18:46
    +1
    Да, Черноморец люто тянут.
    var
    online
      var, 07.05.2021 18:42
    +1
    Черноморцу опять дали играть до забитого
    var
    online
      var, 07.05.2021 18:41
    0
    Агровзяточники опять передумали бороться за УПЛ
    Ну дайте дорогу Николаеву.
    Петр Яновский
    online
      Петр Яновский, 07.05.2021 18:46
    +1
    Да, Черноморец люто тянут.
    var
    online
      var, 07.05.2021 18:42
    +1
    Черноморцу опять дали играть до забитого
    var
    online
      var, 07.05.2021 22:36
    0
    az-667, 07.05.2021 22:26
    92я мин...До забитого?У Нико тоже мог забить за последующие 5 минут...Так шо в лужу ваш п.к...Вообще как валялись последние мин 15 игроки Николаева надо было больше добавить,10 замен(30 сек добавляется на каждую) плюс какого то алкаша местного не кому было с поля забрать
    8 мин даже в АПЛ не добавляют
    var
    online
      var, 07.05.2021 19:28
    0
    Владимир Копяк, 07.05.2021 19:25
    Матч Краматорска с Волинью должен вызвать пристальное внимание у Баранки, или нас всех держат за лохов....
    Сначала слив Игробинздеца
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 07.05.2021 19:25
    0
    Матч Краматорска с Волинью должен вызвать пристальное внимание у Баранки, или нас всех держат за лохов....
    var
    online
      var, 07.05.2021 19:06
    0
    Timur24, 07.05.2021 18:56
    «Прикарпаття» - Хома 86 класний гол забив. А Волинь програла. Кварц вертайся вже)))
    Тоже на контору)))
    Голы: Скотаренко (80), Толочко (90, пенальти) - Приймак (11)
    Timur24
    online
      Timur24, 07.05.2021 18:56
    0
    «Прикарпаття» - Хома 86 класний гол забив. А Волинь програла. Кварц вертайся вже)))
    var
    online
      var, 07.05.2021 18:41
    0
    Агровзяточники опять передумали бороться за УПЛ
    Ну дайте дорогу Николаеву.