ТАЙСОН: «У Шахтарі я боровся з тренерським штабом, з напрямком»

Бразилець розповів про непрості стосунки з Луїшем Каштру

ТАЙСОН: «У Шахтарі я боровся з тренерським штабом, з напрямком»
© Getty Images/Global Images Ukraine. Тайсон

Півзахисник «Інтернасьонала» Тайсон розповів про те, чому вирішив покинути донецький «Шахтар» і повернутися до Бразилії.

«Я міг би залишитися в Європі, тому що у мене були пропозиції від інших клубів, і навіть в Україні мені пропонували дворічний контракт, але я відчував, що пора повернутися додому, щоб знову бути щасливим. У клубі я боровся з тренерським штабом, з напрямком. Це було трохи негарно з мого боку, але, слава Богу, в кінці кінців все обійшлося, і мені вдалося з ними домовитися», - сказав Тайсон.

Нагадаємо, перед розривом контракту з «Шахтарем» за взаємною згодою сторін, Тайсон був переведений в дубль через небажання виходити на поле на заміну в матчі проти «Роми», а також спілкуватися з Луїшем Каштру. За інформацією журналіста Олександра Денисова, Тайсон навіть закривався в туалеті, щоб не контактувати з тренером.

Раніше Sport.ua повідомляв про те, що Тайсон провів свій перший матч за «Інтернасьонал» після повернення з України.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — UOL Esporte

(37 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    artemshepit
      artemshepit, 08.05.2021 08:01
    +1
    Нехай так і сидить в туалеті. По словах Маркевича, як був дитиною, так і залишився. Та то таке.
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 07.05.2021 20:34
    +3
    turist86, 07.05.2021 18:31
    так боровся з тренером, що клуб ПЕРШОЇ ліги вибив Шахтар із Кубку України
    Bolshoi
      Bolshoi, 07.05.2021 19:56
    +5
    Упертый как баран, подлый как шакал. Краткая характеристика Тайсона.
    А зарплату, назло Каштру, он пробовал не получать?
    Guta
      Guta, 07.05.2021 19:43
    +2
    Так він борець. Мо в грекоримську на область?
    turist86
    online
      turist86, 07.05.2021 18:31
    +11
    так боровся з тренером, що клуб ПЕРШОЇ ліги вибив Шахтар із Кубку України
    Vsegda_Za_Metall (Finland)
    online
      Vsegda_Za_Metall (Finland), 07.05.2021 18:25
    +4
    Один Тайсон понимал, что Каштру только языком балаболить хорош, а тренировать забыл как. Того он в туалете и закрывался, чтобы не слушать больше "умные философские мысли" от Каштру, наверняка достало, так как тренер остался где-то в облаках витать после прошлогодней ЛЧ.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 07.05.2021 17:31
    -1
    funcat, 07.05.2021 17:22
    Плакса прямо Жанна Дарк !
    Don Quijote de la Mancha
    (Alonso Chisciano)
    funcat
      funcat, 07.05.2021 17:22
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    Плакса прямо Жанна Дарк !
    VAD
    online
      VAD, 07.05.2021 17:19
    +2
    Далі буде
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 07.05.2021 17:14
    +22
    volf2020, 07.05.2021 17:12
    та пішов він
    та він пішов
    volf2020
    online
      volf2020, 07.05.2021 17:12
    +2
    та пішов він
    Петр Яновский
    online
      Петр Яновский, 07.05.2021 17:01
    +6
    Да пылеголовые. Капитаны у вас что надо. Дарио Сыруна и Тайсон
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 07.05.2021 17:14
    +22
    volf2020, 07.05.2021 17:12
    та пішов він
    та він пішов
    turist86
    online
      turist86, 07.05.2021 18:31
    +11
    так боровся з тренером, що клуб ПЕРШОЇ ліги вибив Шахтар із Кубку України
    funcat
      funcat, 07.05.2021 17:22
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    Плакса прямо Жанна Дарк !
    Петр Яновский
    online
      Петр Яновский, 07.05.2021 17:01
    +6
    Да пылеголовые. Капитаны у вас что надо. Дарио Сыруна и Тайсон
    Bolshoi
      Bolshoi, 07.05.2021 19:56
    +5
    Упертый как баран, подлый как шакал. Краткая характеристика Тайсона.
    А зарплату, назло Каштру, он пробовал не получать?
    Vsegda_Za_Metall (Finland)
    online
      Vsegda_Za_Metall (Finland), 07.05.2021 18:25
    +4
    Один Тайсон понимал, что Каштру только языком балаболить хорош, а тренировать забыл как. Того он в туалете и закрывался, чтобы не слушать больше "умные философские мысли" от Каштру, наверняка достало, так как тренер остался где-то в облаках витать после прошлогодней ЛЧ.
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 07.05.2021 20:34
    +3
    turist86, 07.05.2021 18:31
    так боровся з тренером, що клуб ПЕРШОЇ ліги вибив Шахтар із Кубку України
    Guta
    online
      Guta, 07.05.2021 19:43
    +2
    Так він борець. Мо в грекоримську на область?
    VAD
    online
      VAD, 07.05.2021 17:19
    +2
    Далі буде
    volf2020
    online
      volf2020, 07.05.2021 17:12
    +2
    та пішов він
    artemshepit
      artemshepit, 08.05.2021 08:01
    +1
    Нехай так і сидить в туалеті. По словах Маркевича, як був дитиною, так і залишився. Та то таке.