ФОТО. Дар'я Білодід в купальнику позує на краю басейну

Українська спортсменка тренується і відпочиває в Туреччині

ФОТО. Дар'я Білодід в купальнику позує на краю басейну
© Instagram. Дар'я Білодід

20-річна українська дзюдоїстка Дар'я Білодід готується до нових змагань і відпочиває в Туреччині.

Фото в купальнику на краю басейну Дар'я опублікувала в Instagram.

Раніше Білодід завоювала «срібло» на турнірі в Тель-Авіві.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(79 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 09.05.2021 00:26
    -2
    Timur24, 07.05.2021 16:29
    підтримую. Марина вже занадто перекачала себе. Замітно. А тут дзюдо, хто слідкує за цим спортом і бачить які там дівчата, той знає красу!!)
    она спортсменка, а не фотомодель. Нужен результат а не красота
    Timur24
      Timur24, 07.05.2021 16:29
    0
    ihor5235, 07.05.2021 12:54
    Вот это красивая девочка, а не ваша озабоченная перекаченная Бех-Романчук!
    підтримую. Марина вже занадто перекачала себе. Замітно. А тут дзюдо, хто слідкує за цим спортом і бачить які там дівчата, той знає красу!!)
    salamanka1982
      salamanka1982, 07.05.2021 15:48
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    ihor5235, 07.05.2021 12:54
    Вот это красивая девочка, а не ваша озабоченная перекаченная Бех-Романчук!
    Маринка лялічка тоже, не гони. А от Попов щас дивиться на Дашу і згадує, як він їй добре робив🤣
    ihor5235
      ihor5235, 07.05.2021 12:54
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Вот это красивая девочка, а не ваша озабоченная перекаченная Бех-Романчук!
    Timur24
      Timur24, 07.05.2021 16:29
    0
    ihor5235, 07.05.2021 12:54
    Вот это красивая девочка, а не ваша озабоченная перекаченная Бех-Романчук!
    підтримую. Марина вже занадто перекачала себе. Замітно. А тут дзюдо, хто слідкує за цим спортом і бачить які там дівчата, той знає красу!!)