06.05.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Уле Гуннар СУЛЬШЕР: «Не важливо, критикують нас чи ні. Ми у фіналі»

Наставник «Манчестер Юнайтед» прокоментував вихід своєї команди до фіналу Ліги Європи

Уле Гуннар СУЛЬШЕР: «Не важливо, критикують нас чи ні. Ми у фіналі»
© Getty Images/Global Images Ukraine

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Уле Гуннар Сульшер задоволений виходом своєї команди до фіналу Ліги Європи. У півфіналі «червоні дияволи» обіграли римську «Рому» (6:2, 2:3).

«В такий момент не дуже хочеться аналізувати минулий поєдинок. Я розчарований, що ми пропустили стільки голів. Вважаю, що обидві команди могли забити набагато більше. Рахунок міг бути 6:6, 7:6.

Для мене головне, що ми — у фіналі. Звичайно, ми повинні грати краще, ніж сьогодні.

Коли ви проходите до фіналу, не настільки важливо, критикують вас чи ні. Я дуже щасливий за моїх хлопців. Тепер ми очікуємо гарного завершення цього сезону», — зазначив Сульшер.

У фіналі Ліги Європи «Манчестер Юнайтед» зіграє з іспанським «Вільярреалом».

Події матчу
83' ГОЛ ! М'яч забив Нікола Залевський (Рома).
68' ГОЛ ! М'яч забив Едінсон Кавані (Ман Юнайтед).
60' ГОЛ ! М'яч забив Бріан Крістанте (Рома).
57' ГОЛ ! М'яч забив Едін Джеко (Рома).
39' ГОЛ ! М'яч забив Едінсон Кавані (Ман Юнайтед).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    A0Va
    online
      A0Va, 12.05.2021 15:24
    0
    Иван Иванов, 07.05.2021 10:47
    Это из разряда когда КМС по боксу заходит в спортзал техникума в поиске соперников - бьёт студентов и радуется что мол всех победил. Не всех, ещё есть Вильяреал
    В 2017 это был Аякс. Тоже фигня?)))
    CR9
    online
      CR9, 12.05.2021 14:52
    0
    Иван Иванов, 07.05.2021 10:47
    Это из разряда когда КМС по боксу заходит в спортзал техникума в поиске соперников - бьёт студентов и радуется что мол всех победил. Не всех, ещё есть Вильяреал
    МЮ как бы давно не КСМС, и даже не 1-воразрядник ))) по силе и последним результатам + - равные соперники. Да у МЮ имя и что, Нотингем Форрест тоже когда дважды Кубок Чемпионов выигрывал, и что, ему теперь громить Баварию, Ювентус, ПСЖ?
    Иван Иванов
    online
      Иван Иванов, 07.05.2021 10:47
    -2
    Это из разряда когда КМС по боксу заходит в спортзал техникума в поиске соперников - бьёт студентов и радуется что мол всех победил. Не всех, ещё есть Вильяреал
    Иван Иванов
    online
      Иван Иванов, 07.05.2021 10:45
    -3
    Сульшер, вы в финале ЛЕ! МЮ - против Вильяреала - вот они амбиции МЮ
    A0Va
    online
      A0Va, 12.05.2021 15:24
    0
    Иван Иванов, 07.05.2021 10:47
    Это из разряда когда КМС по боксу заходит в спортзал техникума в поиске соперников - бьёт студентов и радуется что мол всех победил. Не всех, ещё есть Вильяреал
    В 2017 это был Аякс. Тоже фигня?)))
    CR9
    online
      CR9, 12.05.2021 14:52
    0
    Иван Иванов, 07.05.2021 10:47
    Это из разряда когда КМС по боксу заходит в спортзал техникума в поиске соперников - бьёт студентов и радуется что мол всех победил. Не всех, ещё есть Вильяреал
    МЮ как бы давно не КСМС, и даже не 1-воразрядник ))) по силе и последним результатам + - равные соперники. Да у МЮ имя и что, Нотингем Форрест тоже когда дважды Кубок Чемпионов выигрывал, и что, ему теперь громить Баварию, Ювентус, ПСЖ?