Англія проти Іспанії. Визначено фіналістів Ліги Європи

У вирішальному матчі Ліги Європи зіграють «Вільярреал» і «Манчестер Юнайтед»

Англія проти Іспанії. Визначено фіналістів Ліги Європи
© Getty Images/Global Images Ukraine

У вирішальному матчі Ліги Європи гратимуть дві команди, які успішно подолали півфінальний раунд.

Фінал між командами «Вільярреал» і «Манчестер Юнайтед» відбудеться 26 травня в польському Гданську.

Ліга Європи 2020/21

1/2 фіналу, 29 квітня і 6 травня

  • Манчестер Юнайтед (Англія) – Рома (Італія) – 6:2, 2:3
  • Вільярреал (Іспанія) – Арсенал (Англія) – 2:1, 0:0

Фінал, 26 травня, Гданськ (Польща)

  • Вільярреал (Іспанія) – Манчестер Юнайтед (Англія)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Kle
      Kle, 07.05.2021 00:45
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Алексей Голяченко, 07.05.2021 00:40
    Емери создан для ЛЕ. Его магнитом тянет к этому кубку
    Да, везучий тренер на ЛЕ...
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 07.05.2021 00:40
    +4
    Емери создан для ЛЕ. Его магнитом тянет к этому кубку
    KARABAS55
      KARABAS55, 07.05.2021 00:34
    +2
    Kle, 07.05.2021 00:14
    Слава Богу, хоть здесь английского финала не будет, а то смотреть на финалы ЕК, где представлена 1 страна, нудно, неинтересно при всем уважении к топ-чемпионатам...
    Тоже такого мнения. У Вильяреала есть У. Эмери, это машина по Л.Е,так что Ман. ЮН легко не будет, это 100%.
    Scofield Lincoln
      Scofield Lincoln, 07.05.2021 00:23
    +7
    Kle, 07.05.2021 00:14
    Слава Богу, хоть здесь английского финала не будет, а то смотреть на финалы ЕК, где представлена 1 страна, нудно, неинтересно при всем уважении к топ-чемпионатам...
    Это да! Но все же думаю, трофеи возьмут манкунианцы... Что одни, что другие набрали ходу под конец сезона!
    Kle
      Kle, 07.05.2021 00:14
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Слава Богу, хоть здесь английского финала не будет, а то смотреть на финалы ЕК, где представлена 1 страна, нудно, неинтересно при всем уважении к топ-чемпионатам...
    Scofield Lincoln
    online
      Scofield Lincoln, 07.05.2021 00:23
    +7
    Kle, 07.05.2021 00:14
    Слава Богу, хоть здесь английского финала не будет, а то смотреть на финалы ЕК, где представлена 1 страна, нудно, неинтересно при всем уважении к топ-чемпионатам...
    Это да! Но все же думаю, трофеи возьмут манкунианцы... Что одни, что другие набрали ходу под конец сезона!
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 07.05.2021 00:40
    +4
    Емери создан для ЛЕ. Его магнитом тянет к этому кубку
    Kle
      Kle, 07.05.2021 00:14
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Слава Богу, хоть здесь английского финала не будет, а то смотреть на финалы ЕК, где представлена 1 страна, нудно, неинтересно при всем уважении к топ-чемпионатам...
    KARABAS55
      KARABAS55, 07.05.2021 00:34
    +2
    Kle, 07.05.2021 00:14
    Слава Богу, хоть здесь английского финала не будет, а то смотреть на финалы ЕК, где представлена 1 страна, нудно, неинтересно при всем уважении к топ-чемпионатам...
    Тоже такого мнения. У Вильяреала есть У. Эмери, это машина по Л.Е,так что Ман. ЮН легко не будет, это 100%.
    Kle
      Kle, 07.05.2021 00:45
    +1