САНЖАР: «Все розвалилося. Олімпік зробив грубі, дитячі помилки в обороні»

Новий наставник «Олімпіка» прокоментував матч 25-го туру проти «Руху»

1534
0
ФК Олімпік Донецьк. Роман Санжар

Новий наставник «Олімпіка» Роман Санжар поділився враженнями від матчу 25-го туру УПЛ проти «Руху» (0:3):

«Ми зробили грубі помилки в обороні. Програли всю гру за перші 20 хвилин. Борячук сьогодні помучив нашу оборону. Ми діяли в захисті без урахування гравців. З такими грубими помилками при грі ззаду розраховувати на позитивний результат неможливо. Так, хлопці не здавалися, старалися, але після того, як ти пропускаєш три м'ячі, повернутися в гру дуже складно.

Потрібно було знайти якісь слова в перерві для того, щоб футболісти не опустили руки, продовжували боротися і грати. У другому таймі ми виглядали гідно, хоча й «Рух» вже діяв за рахунком. У нас був контроль м'яча, але не вистачало гостроти попереду. Хочеться бачити більше ініціативних дій, агресію, більше креативу. Ми тримали м'яч, але до ударів, як правило, справа не доходила.

Однак, я повторюся, атакуючі дії – це одне, але допускати такі помилки в обороні – це не можна пробачити. Для себе я отримав багато інформації. Має бути море роботи. Для початку потрібно постаратися гідно завершити цей сезон. За другий тайм я можу свою команду похвалити. Вони терпіли, не здалися – молодці. Але, знову-таки, допускати такі помилки... Вони вбивають весь план на гру, весь настрій. Ми провели всього два тренування, але навіть те, що встигли зробити, усе розвалилося через дитячі помилки».