Шахтар буде грати в кваліфікації Ліги чемпіонів, Минай вилетів з УПЛ

До завершення сезону в УПЛ залишилося зіграти один тур

Шахтар буде грати в кваліфікації Ліги чемпіонів, Минай вилетів з УПЛ
© Getty Images/Global Images Ukraine. Маркос Антоніо

5-6 травня пройшов 25-й тур Української Прем'єр-ліги. В останньому матчі туру «Шахтар» в Києві переміг «Минай» (4:0).

Таким чином, «Шахтар» гратиме в кваліфікації Ліги чемпіонів, «Зоря» вийшла в кваліфікацію Ліги Європи.

А ось «Минай» достроково вилетів з УПЛ, оскільки має гірші показники в особистих іграх проти «Олімпіка» (2:1, 0:3).

Україну в єврокубках сезону 2021/22 представлятимуть 5 команд:

  • Ліга чемпіонів (груповий раунд): чемпіон України [Динамо Київ]
  • Ліга чемпіонів (кваліфікація Q3): віце-чемпіон України [Шахтар Донецьк]
  • Ліга Європи (кваліфікація Q4): володар Кубка або 3-е місце ЧУ [Зоря Луганськ]
  • Ліга конференцій (кваліфікація Q3): 4-те місце ЧУ [мабуть – Колос]
  • Ліга конференцій (кваліфікація Q2): 5-те місце ЧУ [Десна або Ворскла]

До завершення сезону в УПЛ залишилося зіграти один тур 9 травня. Буде вирішуватися тільки одне принципове питання – хто разом з «Колосом» гратиме у кваліфікації Ліги конференцій – «Десна» або «Ворскла».

9 травня «Десна» гратиме на виїзді проти «Маріуполя», а «Ворскла» повинна їхати в гості до «Миная».

У наступному сезоні в УПЛ буде грати 16 команд. Тільки «Минай» залишить топ-дивізіон. На 3 путівки для підвищення у класі з Першої ліги претендують «Верес» Рівне, «Чорноморець» Одеса, «Металіст 1925» Харків і «Агробізнес» Волочиськ.

Відзначимо, що з сезону 2022/23 Україна втрачає пряму путівку в Лігу чемпіонів через падіння в рейтингу УЄФА.

УПЛ. 25-й тур

5 травня

  • Динамо Київ – Маріуполь – 0:0
  • Олександрія – Колос Ковалівка – 0:2
  • Ворскла Полтава – Десна Чернігів – 1:1
  • Дніпро-1 – Зоря Луганськ – 0:1

6 травня

  • Інгулець Петрове – Львів – 1:0
  • Рух Львів – Олімпік Донецьк – 3:0
  • Минай – Шахтар Донецьк – 0:4

Турнірна таблиця УПЛ

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Микола Степанюк, Sport.ua

(16 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    adidas77
    online
      adidas77, 06.05.2021 22:52
    -2
    Сегодняшние исходы всех трёх матчей, были написаны ещё до начала игры...
    FatalisTUA
    online
      FatalisTUA, 06.05.2021 22:40
    +3
    Cityzen83, 06.05.2021 21:43
    Кротам будет тяжело, квалифай ЛЧ, совсем другая предсезонная подготовка. Увидим, что новый тренер сможет сделать. Пока что, больше склоняюсь к тому, что Шахта без ЛЧ а след. сезоне. Минай по ходу вообще все, презика прикрыли. Миляуский фартовый ппц - за пол года, второй его клуб развалился.
    А я хоча й вболіваю за Динамо, але думаю, що в ЛЧ все ж таки Шахтар пройде. Будуть зроблені висновки після невдалого сезону + новий тренер + нові гравці + у Шахтаря гарний рейтинг, а тому навряд чи будуть дуже вже сильні суперники у кваліфікації. Скоріш за все матимемо знову дві команди в ЛЧ.
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 06.05.2021 22:35
    0
    MU, 06.05.2021 21:59
    Минай гуд бай.
    Жду Верес, Черноморец и Агробизнес.
    Як не смішно,але....2!!!! Мають грати не вдома....ЯК ТАКІ ДОПУЩЕНІ ДО ЗМАГАНЬ І ДО УПЛ?!!!!!! ЯК????
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 06.05.2021 22:33
    0
    SeM077, 06.05.2021 22:15
    Рахується спочатку особисті зустрічі (тобто як вони між собою зіграли), а поті вже забиті і пропущені голи.
    Дякую. Теперь понятно.
    SeM077
    online
      SeM077, 06.05.2021 22:15
    +2
    Alexey Antonenko, 06.05.2021 22:06
    А если Олимпик проиграет 0:4, а Минай выиграет 3:0?
    Рахується спочатку особисті зустрічі (тобто як вони між собою зіграли), а поті вже забиті і пропущені голи.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 06.05.2021 22:14
    +7
    Ну квалификацию то Шахтёр должен пройти, там ведь Агробизнес не играет
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 06.05.2021 22:06
    -2
    А если Олимпик проиграет 0:4, а Минай выиграет 3:0?
    BekXan
      BekXan, 06.05.2021 22:03
    +1
    С большой вероятностью 99% что данная таблица так и сохраниться после последнего сыгранного матча.
    MU
    online
      MU, 06.05.2021 22:01
    +2
    Иван Иванов, 06.05.2021 21:38
    Ув. Спорт.ЮА, опубликуй плиз сколько команд будет в УПЛ в следующем сезоне (16?) И кто эти счастливчики, будут ли переходные матчи? Ничё не ясно
    Давно всё ясно. 3 из первой напрямую в УПЛ.
    MU
    online
      MU, 06.05.2021 21:59
    +4
    Минай гуд бай.
    Жду Верес, Черноморец и Агробизнес.
    Cityzen83
    online
      Cityzen83, 06.05.2021 21:45
    +1
    Иван Иванов, 06.05.2021 21:38
    Ув. Спорт.ЮА, опубликуй плиз сколько команд будет в УПЛ в следующем сезоне (16?) И кто эти счастливчики, будут ли переходные матчи? Ничё не ясно
    Минай вылетел, а первые 3 команды с второй лиги напрямую выходят. Переходных не будет. В след. сезоне 16 команд в вышке.
    J0e777
      J0e777, 06.05.2021 21:43
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Иван Иванов, 06.05.2021 21:38
    Ув. Спорт.ЮА, опубликуй плиз сколько команд будет в УПЛ в следующем сезоне (16?) И кто эти счастливчики, будут ли переходные матчи? Ничё не ясно
    16 команд будет. Одна вылетает, три заходит. Никаких переходных матчей
    Cityzen83
    online
      Cityzen83, 06.05.2021 21:43
    +3
    Кротам будет тяжело, квалифай ЛЧ, совсем другая предсезонная подготовка. Увидим, что новый тренер сможет сделать. Пока что, больше склоняюсь к тому, что Шахта без ЛЧ а след. сезоне. Минай по ходу вообще все, презика прикрыли. Миляуский фартовый ппц - за пол года, второй его клуб развалился.
    Иван Иванов
    online
      Иван Иванов, 06.05.2021 21:38
    +1
    Ув. Спорт.ЮА, опубликуй плиз сколько команд будет в УПЛ в следующем сезоне (16?) И кто эти счастливчики, будут ли переходные матчи? Ничё не ясно
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 06.05.2021 22:14
    +7
    Ну квалификацию то Шахтёр должен пройти, там ведь Агробизнес не играет
    MU
    online
      MU, 06.05.2021 21:59
    +4
    Минай гуд бай.
    Жду Верес, Черноморец и Агробизнес.
    FatalisTUA
    online
      FatalisTUA, 06.05.2021 22:40
    +3
    Cityzen83, 06.05.2021 21:43
    Кротам будет тяжело, квалифай ЛЧ, совсем другая предсезонная подготовка. Увидим, что новый тренер сможет сделать. Пока что, больше склоняюсь к тому, что Шахта без ЛЧ а след. сезоне. Минай по ходу вообще все, презика прикрыли. Миляуский фартовый ппц - за пол года, второй его клуб развалился.
    А я хоча й вболіваю за Динамо, але думаю, що в ЛЧ все ж таки Шахтар пройде. Будуть зроблені висновки після невдалого сезону + новий тренер + нові гравці + у Шахтаря гарний рейтинг, а тому навряд чи будуть дуже вже сильні суперники у кваліфікації. Скоріш за все матимемо знову дві команди в ЛЧ.
    J0e777
      J0e777, 06.05.2021 21:43
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Иван Иванов, 06.05.2021 21:38
    Ув. Спорт.ЮА, опубликуй плиз сколько команд будет в УПЛ в следующем сезоне (16?) И кто эти счастливчики, будут ли переходные матчи? Ничё не ясно
    16 команд будет. Одна вылетает, три заходит. Никаких переходных матчей
    Cityzen83
    online
      Cityzen83, 06.05.2021 21:43
    +3
    Кротам будет тяжело, квалифай ЛЧ, совсем другая предсезонная подготовка. Увидим, что новый тренер сможет сделать. Пока что, больше склоняюсь к тому, что Шахта без ЛЧ а след. сезоне. Минай по ходу вообще все, презика прикрыли. Миляуский фартовый ппц - за пол года, второй его клуб развалился.
    SeM077
    online
      SeM077, 06.05.2021 22:15
    +2
    Alexey Antonenko, 06.05.2021 22:06
    А если Олимпик проиграет 0:4, а Минай выиграет 3:0?
    Рахується спочатку особисті зустрічі (тобто як вони між собою зіграли), а поті вже забиті і пропущені голи.
    MU
    online
      MU, 06.05.2021 22:01
    +2
    Иван Иванов, 06.05.2021 21:38
    Ув. Спорт.ЮА, опубликуй плиз сколько команд будет в УПЛ в следующем сезоне (16?) И кто эти счастливчики, будут ли переходные матчи? Ничё не ясно
    Давно всё ясно. 3 из первой напрямую в УПЛ.
    BekXan
      BekXan, 06.05.2021 22:03
    +1
    С большой вероятностью 99% что данная таблица так и сохраниться после последнего сыгранного матча.
    Cityzen83
    online
      Cityzen83, 06.05.2021 21:45
    +1
    Иван Иванов, 06.05.2021 21:38
    Ув. Спорт.ЮА, опубликуй плиз сколько команд будет в УПЛ в следующем сезоне (16?) И кто эти счастливчики, будут ли переходные матчи? Ничё не ясно
    Минай вылетел, а первые 3 команды с второй лиги напрямую выходят. Переходных не будет. В след. сезоне 16 команд в вышке.
    Иван Иванов
    online
      Иван Иванов, 06.05.2021 21:38
    +1
    Ув. Спорт.ЮА, опубликуй плиз сколько команд будет в УПЛ в следующем сезоне (16?) И кто эти счастливчики, будут ли переходные матчи? Ничё не ясно
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 06.05.2021 22:35
    0
    MU, 06.05.2021 21:59
    Минай гуд бай.
    Жду Верес, Черноморец и Агробизнес.
    Як не смішно,але....2!!!! Мають грати не вдома....ЯК ТАКІ ДОПУЩЕНІ ДО ЗМАГАНЬ І ДО УПЛ?!!!!!! ЯК????
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 06.05.2021 22:33
    0
    SeM077, 06.05.2021 22:15
    Рахується спочатку особисті зустрічі (тобто як вони між собою зіграли), а поті вже забиті і пропущені голи.
    Дякую. Теперь понятно.