Артем ФРАНКОВ: «Минай не захотів виконувати вказівку щодо зливу»

Спеціаліст поділився думкою про дивацтва з матчем 25-го туру УПЛ «Шахтар» — «Минай»

Артем ФРАНКОВ: «Минай не захотів виконувати вказівку щодо зливу»
© ФК Минай

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився думкою про те, чому поєдинок 25-го туру УПЛ «Шахтар» — «Минай» опинився під загрозою зриву.

Футболісти «Миная» прибули на стадіон із великим запізненням. Старт поєдинку був затриманий на півгодини.

«Агентурна інформація по «Минаю».

Повинні були програти три-чотири м'ячі. Почали ставити, попливли коефіцієнти... Але справа не в коефіцієнтах або обіцянках Баранки про чесний футбол до кінця, а в небажанні команди виконувати вказівку щодо зливу. Мова про непокору більшості гравців — як мінімум.

Друга і, схоже, основна версія: невихід на гру — єдиний спосіб повернути величезні гроші, які вкладені в ставки (хтось з оточення «Миная»). А ось вийти — небезпечно, тому що «Шахтар» кине розібраному супернику п'ятерик (і зробить це цинічно, охоче, обов'язково!), ставки зайдуть, і тоді почнеться потужний шухер за участю МВС (аномальні ставки під прицілом — гадаю, букмекери за таких розкладів не мовчать).

Джерело в поліції підтверджує. Ось тільки не підтверджує участі або навіть уваги з боку ФФУ та її дорогого комітету...

Так що поки, до надходжень нових відомостей, розбираємося. Однак! У хлопців конкретний тупик, так, гравці — заручники, але ніхто не заважає їм розповісти про свою позицію. Думаю, на нас чекає чимало відкриттів.

Подальше дозвольте не публікувати, щоб не нашкодити слідству: сподіваюся, що безпосередніх учасників афери все ж закриють по-серйозному!

Чи виживе «Минай»? Давайте будемо чесними: а це багато кого хвилює?!», — написав Франков.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Telegram

(263 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Face Control
    online
      Face Control, 06.05.2021 21:28
    0
    UKRAINE FAN, 06.05.2021 19:33
    Зачем эти высеры? Правдивости ноль
    +
    nicksaf
    online
      nicksaf, 06.05.2021 21:27
    0
    Минай -- одноклассник и он вылетает. Кто же ещё в следующем сезоне,шахтё кроме марика очки будет отдавать. Олимпик тоже желает уйти с шахтё-орбиты, как и раньше Заря.
    аоот оооит
    online
      аоот оооит, 06.05.2021 20:25
    -3
    Очкарик крыша уплыла от халявного бухла на выездах великого дынама
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 06.05.2021 20:20
    -1
    Зачем печатать бред этого полоумного. Я не спорю, вполне правдоподобно с ставками, но зачем позориться печатая таких как франков, несенюк, алиев и прочие выдавая их словесный понос за экспертное мнение
    lenares85
    online
      lenares85, 06.05.2021 20:16
    +1
    На победу шахтера с форой думаю коеф мальенькие нужно пять мячей пропускать, тут проще или ничейка победа миная ну как то вообще нужно и Шахтер подключать непонятно
    umnuy2
    online
      umnuy2, 06.05.2021 20:14
    +2
    REALIST, 06.05.2021 19:59
    Минай мав програти більше як 3 мячі, поплили коефи, зацікавилися мєнти, оганізатори афери очканули і захотіли вивести гроші назад (і перенос/відміна матчу - чи не єдиний спосіб)
    а без ставок они были фавориты)))
    REALIST
    online
      REALIST, 06.05.2021 19:59
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    salamanka1982, 06.05.2021 19:34
    Я так поняв Минай мав виграти за кофік 33??? Нормальок вихлоп був би, дякуючт шахті, якій на хєр нічого не треба
    Минай мав програти більше як 3 мячі, поплили коефи, зацікавилися мєнти, оганізатори афери очканули і захотіли вивести гроші назад (і перенос/відміна матчу - чи не єдиний спосіб)
    REALIST
    online
      REALIST, 06.05.2021 19:57
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Дмитрий Матевощук, 06.05.2021 19:38
    Не хочуть зливати😂, А так би Минай виграв би в Шахтаря 😂 Очередний брєд від франкова 😂😂😂
    Справа не в виграші Миная, а в тому що повернути ставку можна лише, якщо гра не відбулася... В іншому випадку поставлені гроші програють або виграють (а за уваги МВС це теж дорівнює програшу)...
    comentraktor
      comentraktor, 06.05.2021 19:55
    0
    Кто то что нибудь понял? Спортивный комментатор мля. Ни кто уже давно не делает ставок. Просто выполняют рекомендации буков и за это получают деньги.
    ENJOY
    online
      ENJOY, 06.05.2021 19:53
    -4
    Картавый бредит
    Петр Яновский
    online
      Петр Яновский, 06.05.2021 19:49
    +4
    Что тут вы несете комментаторы? Ставки росли на разгром Копанкой Миная в 4 мяча. Это и требовалось от них.
    Петр Яновский
    online
      Петр Яновский, 06.05.2021 19:49
    +5
    Что тут вы несете комментаторы? Ставки росли на разгром Копанкой Миная в 4 мяча. Это и требовалось от них.
    elcomendante
    online
      elcomendante, 06.05.2021 19:41
    -2
    Франков се больше и больше похож на пацана малолетнего и неадекатного. Который, должен придержиаться нейтралитета как журналист, а косоглазое наоборот уже который раз брызжет сторону неугодной его хозяину команде.
    Дмитрий Матевощук
      Дмитрий Матевощук, 06.05.2021 19:38
    0
    Не хочуть зливати😂, А так би Минай виграв би в Шахтаря 😂 Очередний брєд від франкова 😂😂😂
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 06.05.2021 19:34
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Я так поняв Минай мав виграти за кофік 33??? Нормальок вихлоп був би, дякуючт шахті, якій на хєр нічого не треба
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 06.05.2021 19:33
    +1
    Зачем эти высеры? Правдивости ноль
    REALIST
    online
      REALIST, 06.05.2021 19:59
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    salamanka1982, 06.05.2021 19:34
    Я так поняв Минай мав виграти за кофік 33??? Нормальок вихлоп був би, дякуючт шахті, якій на хєр нічого не треба
    Минай мав програти більше як 3 мячі, поплили коефи, зацікавилися мєнти, оганізатори афери очканули і захотіли вивести гроші назад (і перенос/відміна матчу - чи не єдиний спосіб)
    Петр Яновский
    online
      Петр Яновский, 06.05.2021 19:49
    +5
    Что тут вы несете комментаторы? Ставки росли на разгром Копанкой Миная в 4 мяча. Это и требовалось от них.
    Петр Яновский
    online
      Петр Яновский, 06.05.2021 19:49
    +4
    Что тут вы несете комментаторы? Ставки росли на разгром Копанкой Миная в 4 мяча. Это и требовалось от них.
    REALIST
    online
      REALIST, 06.05.2021 19:57
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Дмитрий Матевощук, 06.05.2021 19:38
    Не хочуть зливати😂, А так би Минай виграв би в Шахтаря 😂 Очередний брєд від франкова 😂😂😂
    Справа не в виграші Миная, а в тому що повернути ставку можна лише, якщо гра не відбулася... В іншому випадку поставлені гроші програють або виграють (а за уваги МВС це теж дорівнює програшу)...
    umnuy2
    online
      umnuy2, 06.05.2021 20:14
    +2
    REALIST, 06.05.2021 19:59
    Минай мав програти більше як 3 мячі, поплили коефи, зацікавилися мєнти, оганізатори афери очканули і захотіли вивести гроші назад (і перенос/відміна матчу - чи не єдиний спосіб)
    а без ставок они были фавориты)))
    lenares85
    online
      lenares85, 06.05.2021 20:16
    +1
    На победу шахтера с форой думаю коеф мальенькие нужно пять мячей пропускать, тут проще или ничейка победа миная ну как то вообще нужно и Шахтер подключать непонятно
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 06.05.2021 19:33
    +1
    Зачем эти высеры? Правдивости ноль
    Face Control
    online
      Face Control, 06.05.2021 21:28
    0
    UKRAINE FAN, 06.05.2021 19:33
    Зачем эти высеры? Правдивости ноль
    +
    nicksaf
    online
      nicksaf, 06.05.2021 21:27
    0
    Минай -- одноклассник и он вылетает. Кто же ещё в следующем сезоне,шахтё кроме марика очки будет отдавать. Олимпик тоже желает уйти с шахтё-орбиты, как и раньше Заря.
    comentraktor
      comentraktor, 06.05.2021 19:55
    0
    Кто то что нибудь понял? Спортивный комментатор мля. Ни кто уже давно не делает ставок. Просто выполняют рекомендации буков и за это получают деньги.
    Дмитрий Матевощук
      Дмитрий Матевощук, 06.05.2021 19:38
    0
    Не хочуть зливати😂, А так би Минай виграв би в Шахтаря 😂 Очередний брєд від франкова 😂😂😂