2 на 3. Стали відомі умови контракту Де Дзербі в Шахтарі

Інформацію опублікувала авторитетна італійська La Gazzetta dello Sport

2 на 3. Стали відомі умови контракту Де Дзербі в Шахтарі
© Getty Images/Global Images Ukraine. Роберто Де Дзербі

Головний тренер «Сассуоло» Роберто Де Дзербі дав згоду очолити донецький «Шахтар», починаючи з наступного сезону.

За інформацією La Gazzetta dello Sport, всі умови співпраці між сторонами вже узгоджені. Де Дзербі отримає в Україні 3-річний контракт із зарплатою в 2 мільйони євро за сезон. Це повністю підтверджує інформацію про фінансову складову договору, яку раніше повідомляли власні джерела Sport.ua, знайомі з деталями переговорів.

Нагадаємо, що ряд інших джерел наводить вкрай суперечливі дані щодо окладу Де Дзербі в «Шахтарі». Зокрема, називалися суми в 3 мільйони євро за сезон, і навіть 4 мільйони.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Goal.com

(29 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 06.05.2021 21:10
    0
    Желаю Шахтеру восстать из пепла и стать достойным соперником на евроарене! Вот бы еще палкинское гамно поменяли на достойного человека, вообще бы супер было!
    Lion
    online
      Lion, 06.05.2021 20:49
    +2
    Trollface, 06.05.2021 18:37
    Не важно сколько. А будет ли результат?
    Будет!
    KhanSingh
      KhanSingh, 06.05.2021 20:42
    +1
    Trollface, 06.05.2021 18:37
    Не важно сколько. А будет ли результат?
    Хуже чем у нынешнего тюленя точно не будут !
    Trollface
    online
      Trollface, 06.05.2021 19:56
    -5
    Лучше бы в Отсасуну пошел или Сосидад.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 06.05.2021 19:18
    -2
    Старый вратарь это уже перебор!
    Burevesynik
      Burevesynik, 06.05.2021 18:44
    -1
    Trollface, 06.05.2021 18:37
    Не важно сколько. А будет ли результат?
    проект рассчитан на 3 года. Т.е. в сезоне 2022\23 Шахта - чемпион. В сезоне 23\24 ???
    Trollface
    online
      Trollface, 06.05.2021 18:37
    +1
    Не важно сколько. А будет ли результат?
    Lion
    online
      Lion, 06.05.2021 20:49
    +2
    Trollface, 06.05.2021 18:37
    Не важно сколько. А будет ли результат?
    Будет!
    KhanSingh
    online
      KhanSingh, 06.05.2021 20:42
    +1
    Trollface, 06.05.2021 18:37
    Не важно сколько. А будет ли результат?
    Хуже чем у нынешнего тюленя точно не будут !
    Trollface
    online
      Trollface, 06.05.2021 18:37
    +1
    Не важно сколько. А будет ли результат?
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 06.05.2021 21:10
    0
    Желаю Шахтеру восстать из пепла и стать достойным соперником на евроарене! Вот бы еще палкинское гамно поменяли на достойного человека, вообще бы супер было!