Ракіцький може піти з Зеніта. Українцю вже знайшли заміну

Пітерський клуб має намір підписати захисника «Галатасарая» Маркао

Ракіцький може піти з Зеніта. Українцю вже знайшли заміну
© Getty Images/Global Images Ukraine

31-річний український захисник «Зеніта» Ярослав Ракіцький може залишити команду наступного літа.

Одним з кандидатів на заміну Ракіцькому є 24-річний бразилець Маркао з «Галатасарая», чий контракт з турецьким клубом закінчується літом 2022 року. Сторони вже вступили в діалог і провели перші консультації.

Сума трансферу може скласти €15 мільйонів. Також за Маркао спостерігає московський «Локомотив», але в столичному клубі немає ясності щодо трансферного бюджету. Трансфер Маркао в «Зеніт» буде прямо залежати від долі Ракіцького в команді Сергія Семака.

У нинішньому сезоні Маркао зіграв в 39 матчах за «Галатасарай», де відзначився одним голом і однією результативною передачею, а також заробив десять жовтих і одну червону картки.

Ракіцький захищає кольори «Зеніта» з січня 2019 року після переходу з донецького «Шахтаря» за €10 мільйонів. У поточному сезоні Ярослав провів за російську команду 32 матчі у всіх турнірах, де забив один гол і віддав чотири результативні передачі.

Контракт Ракіцького із «Зенітом» розрахований до літа 2022 року. Орієнтовна вартість гравця складає €7 мільйонів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Eurostavka

(34 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    EGOS
      EGOS, 15.05.2021 22:42
    0
    толькл на.жуй, иппаный контрацептив...
    Орлов Михаил
    online
      Орлов Михаил, 07.05.2021 04:37
    0
    Алексей Станиславович, 06.05.2021 18:36
    Неотпустят!Смотрю матчи Зенита,шикарно Ярик играет!
    Для его возраста он просто монстр. А какие диагонали через все поле выкладывет. Это космос,. Кроты зря его отпустили, да и для сборной жопа продолжается ... Ну у зашоренных конешно пердак скрипит...
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 06.05.2021 20:40
    +4
    В чемионат ДНР?
    Vytas Meskauskas
    online
      Vytas Meskauskas, 06.05.2021 19:54
    +1
    Он проходной двор, через него голы забиваются.
    alzhovtyak
    online
      alzhovtyak, 06.05.2021 19:13
    +1
    Алексей Станиславович, 06.05.2021 18:36
    Неотпустят!Смотрю матчи Зенита,шикарно Ярик играет!
    в последнем матче особенно, когда привез
    rosti79
    online
      rosti79, 06.05.2021 19:01
    +1
    А что у рахита проблемы в зените?
    cucumber
    online
      cucumber, 06.05.2021 18:49
    +2
    на белом камазе отвезут в ДНР как гуманитарку
    Алексей Станиславович
      Алексей Станиславович, 06.05.2021 18:36
    -3
    Неотпустят!Смотрю матчи Зенита,шикарно Ярик играет!
    OKs100
    online
      OKs100, 06.05.2021 17:59
    -15
    Перейдет в Динамо.
    Trollface
    online
      Trollface, 06.05.2021 17:57
    +4
    Только Турция.
    Юрген Ілліч Грегорі-Гетманук
      Юрген Ілліч Грегорі-Гетманук, 06.05.2021 17:51
    +7
    піти хіба шо на ху"
    Владимир Коновалец
      Владимир Коновалец, 06.05.2021 17:50
    +10
    Пушилін хоче бачити цього сепара головою федерації футболу ДНР.
    Crassus1
    online
      Crassus1, 06.05.2021 17:48
    +4
    В Сочи
    Женя Матийчук
    online
      Женя Матийчук, 06.05.2021 17:45
    -2
    назад в шахту
    andre simon
      andre simon, 06.05.2021 17:41
    +8
    7 лимонов за пенсионера из зенита многовато свободным агентом в Уфу .
    Владимир Коновалец
      Владимир Коновалец, 06.05.2021 17:50
    +10
    Пушилін хоче бачити цього сепара головою федерації футболу ДНР.
    andre simon
    online
      andre simon, 06.05.2021 17:41
    +8
    7 лимонов за пенсионера из зенита многовато свободным агентом в Уфу .
    Юрген Ілліч Грегорі-Гетманук
      Юрген Ілліч Грегорі-Гетманук, 06.05.2021 17:51
    +7
    піти хіба шо на ху"
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 06.05.2021 20:40
    +4
    В чемионат ДНР?
    Trollface
    online
      Trollface, 06.05.2021 17:57
    +4
    Только Турция.
    Crassus1
    online
      Crassus1, 06.05.2021 17:48
    +4
    В Сочи
    cucumber
    online
      cucumber, 06.05.2021 18:49
    +2
    на белом камазе отвезут в ДНР как гуманитарку
    Vytas Meskauskas
    online
      Vytas Meskauskas, 06.05.2021 19:54
    +1
    Он проходной двор, через него голы забиваются.
    alzhovtyak
    online
      alzhovtyak, 06.05.2021 19:13
    +1
    Алексей Станиславович, 06.05.2021 18:36
    Неотпустят!Смотрю матчи Зенита,шикарно Ярик играет!
    в последнем матче особенно, когда привез
    rosti79
    online
      rosti79, 06.05.2021 19:01
    +1
    А что у рахита проблемы в зените?
    EGOS
      EGOS, 15.05.2021 22:42
    0
    толькл на.жуй, иппаный контрацептив...
    Орлов Михаил
    online
      Орлов Михаил, 07.05.2021 04:37
    0
    Алексей Станиславович, 06.05.2021 18:36
    Неотпустят!Смотрю матчи Зенита,шикарно Ярик играет!
    Для его возраста он просто монстр. А какие диагонали через все поле выкладывет. Это космос,. Кроты зря его отпустили, да и для сборной жопа продолжается ... Ну у зашоренных конешно пердак скрипит...