ПОЧЕТТІНО: «Відсутність Мбаппе не може служити виправданням»

Головний тренер «ПСЖ» прокоментував поразку від «Манчестер Сіті»

1881
0
Getty Images/Global Images Ukraine

Головний тренер «ПСЖ» Маурісіо Почеттіно прокоментував поразку від «Манчестер Сіті» (0:2) у півфіналі Ліги чемпіонів:

«Ми грали так, як планували. Розпочали дуже добре, створюючи моменти і домінуючи над «Манчестер Сіті». А це нелегко. Не так вже й багато команд, здатних домінувати над суперником рівня «Манчестер Сіті».

Іноді в футболі потрібна дещиця удачі в деякі моменти гри. Зрештою, суперники краще реалізували свої моменти. Вони забили за рахунок довгої передачі в ситуації, коли ми високо пресингували.

Я повинен привітати «Манчестер Сіті», оскільки вони проводять казковий сезон. Після шести чи семи років роботи Пеп на коні. Але і ми пишаємося своєю командою, пишаємося своїми футболістами.

З 180 хвилин ми хвилин 40–45 грали в меншості. Це величезна перевага для суперника. Такий футбол, але ми продовжували боротися, залишалися в грі. Сьогодні був не наш день. Те ж можна сказати і про той день, коли ми грали перший матч в Парижі.

Відсутність Мбаппе? Це не може служити виправданням. Ми – команда. Звичайно, шкода, що він не готовий і не міг нам допомогти, але це не привід. Не можемо використовувати його в якості виправдання, оскільки виступ команди був на хорошому рівні».

4 травня відбулася 12-та перемога команд, керованих Гвардіолою, над Почеттіно. За всю свою кар'єру наставник «Сіті» не обігрував частіше жодного іншого тренера.

(7)

Космос у Леверкузені. Баєр відігрався з 0:2 і вийшов у фінал Ліги Європи
Футбол | 10 травня 2024, 00:03 39

«Рома» не зуміла втримати перемогу та перервати неймовірну серію німецької команди