Sport.ua зібрав найголовніші події минулого туру в статистичному розрізі

1828
2
ФК Динамо Київ

«Динамо» бере верх над «Ворсклою» в загальному 9-й раз поспіль (м'ячі 19-3), а в гостях - 4-й (м'ячі 12-1).

Кияни святкують 40-ву вікторію на полі полтавчан.

Динамівці встановлюють два нових особистих рекорди, завдавши 14-го розгрому біло-зеленим, в тому числі 7-го - в гостях.

«Динамо» здобуває в загальному 9-ту перемогу поспіль (м'ячі 27-3), а на чужих полях - 6-ту (м'ячі 16-3).

Загальні безпрограшна і гольова серії киян досягають 15 ігор (+13=2), а гостьові - 11 (+10=1).

Завершується найдовша в цьому сезоні суха серія біло-синіх, яка склала 369 хвилин.

Мірча Луческу проводить 40-й матч на чолі «Динамо» (ЧУ - 24, КУ - 2, СК - 1, ЄК - 13). Під його керівництвом кияни здобули 26 перемог, 7 зустрічей завершили внічию і стільки ж програли (м'ячі 75-26).

Команди Мірчі Луческу («Шахтар», «Динамо») беруть гору над колективами Юрія Максимова («Оболонь», «Кривбас», донецький «Металург», «Ворскла») у всіх 9 зустрічах в УПЛ, забивши при цьому в цілому 29 м'ячів і пропустивши всього один.

Динамівці виходять в одноосібні лідери сезону за кількістю великих перемог - 7.

Віталій Буяльський стає автором найшвидшого хет-трику киян в чемпіонатах України. Свій третій автограф у воротах біло-зелених він ставить вже на 32-й хвилині.

Перший м'яч, забитий Віталієм Буяльським, виявляється 350-м, пропущеним «Ворсклою» в рідних стінах, другий - 40-м для нього самого в рядах біло-синіх (ЧУ - 25, КУ - 1, СК - 1, ЄК - 13) , а третій - 1900-м для киян в УПЛ.

Віталій Буяльський забиває «Ворсклі» більше, ніж будь-кому - 7 м'ячів (6 - за «Динамо», 1 - за «Говерлу»).

Сідклей стає автором 10-го гола динамівських джокерів в нинішньому чемпіонаті.

Безвиграшна серія «Ворскли» в поєдинках з «Динамо» досягає 11 ігор (=2-9).

Владислав Кулач, який на 744-й хвилині забив перший м'яч для команд Юрія Максимова в баталіях з підопічними Мірчі Луческу, на 440-й хвилині перериває домашню безгольову серію полтавчан у зустрічах з киянами.

40-й матч в УПЛ на посаді головного тренера біло-зелених проводить Юрій Максимов (+15=12-13, 48-48).

«Шахтар» виграє у «Дніпра-1» у всіх чотирьох зустрічах в чемпіонатах України (м'ячі 9-2).

Гірники стають другою командою після «Динамо», яка подолала 2000-очковий рубіж в УПЛ - 2001.

Помаранчево-чорні обходяться без мирових 10 матчів поспіль (+6-4).

ФК Шахтар Донецьк

80-й матч на чолі «Шахтаря» проводить Луїш Каштру (ЧУ - 55, КУ - 2, СК - 2, ЄК - 21). Під його керівництвом гірники здобули 48 перемог, 16 зустрічей завершили внічию і стільки ж програли (м'ячі 159-92).

Помаранчево-чорні стають авторами 70-ї перемоги господарів у нинішньому сезоні.

20-й м'яч за «Шахтар» забиває Тете (ЧУ - 15, КУ - 2, ЄК - 3).

«Дніпро-1» перериває свою рекордну 5-матчеву безпрограшну серію на чужих полях, але продовжує гольову гостьову - до 17 ігор.

Олексій Хобленко стає автором 60-го гола джокерів в УПЛ-2020/21.

Віктор Скрипник святкує 30-у вікторію в чемпіонатах України на посту головного тренера «Зорі».

Луганчани долають 100-очковий рубіж в УПЛ під керівництва Віктора Скрипника - 102.

Безнічийна серія чорно-біло-червоних досягає 15 матчів (+11-4).

«Зоря» проводить 100-й сухий матч на своєму полі.

«Минай» зазнає 3-ї поразки поспіль (м'ячі 0-5), а в гостях - 4-ї (м'ячі 0-7).

Безвиграшна серія закарпатців на чужих полях сягає 13 матчів (=4-9).

«Минай» не може пробити оборону суперників 310 хвилин поспіль, а на виїзді - 706.

Два особистих рекорди оновлює «Колос», який продовжив загальну безпрограшну серію до 8 матчів (+4=4), а гостьову - до 7 (+3=4).

М'яч, забитий Кирилом Петровим, виявляється 100-м, пропущеним «Десною» в елітному дивізіоні.

Єгор Картушов стає автором 10-го голу чернігівців в поєдинках з ковалівцями.

«Рух» здобуває першу вольову перемогу на своєму полі (в 12-й грі).

«Олександрія» заробляє 4-ту поспіль «баранку» в гостях (м'ячі 3-10).

Команди Володимира Шарана зазнають 100-ї поразки у всіх офіційних турнірах (ЧУ - 85, КУ - 9, ЄК - 6).

Юрій Паньків проводить 60-й матч в УПЛ в якості капітана олександрійців.

«Інгулець» святкує першу велику вікторію в елітному дивізіоні.

Підопічні Сергія Лавриненка стають авторами 50-ї перемоги гостей в сезоні-2020/21.

Денис Янаков на 305-й хвилині перериває безгольову серію червоно-жовтих.

«Олімпік» піднімає планку двох особистих антирекордів, пропускаючи в загальному 21 гру поспіль, а на своєму полі - 11.

10-й матч в УПЛ на посаді головного тренера «олімпійців» проводить Юрій Калитвинцев (+1=1-8, 6-19).

«Львів» з 6-ї спроби вперше перемагає «Маріуполь» на його полі.

Синьо-золоті оновлюють особистий рекорд, забиваючи в гостях 8 ігор поспіль.

Дмитро Семенів забиває 10-й м'яч «городян» в поєдинках з південцями.

«Маріуполь» стає другою командою після «Карпат», яка зазнала 40 безвольних поразок в УПЛ.

Дмитро Топалов стає автором 10-го гола помаранчево-синіх в домашніх баталіях з «Львовом».

100-й матч у чемпіонатах України проводить Артем Бєсєдін ( «Динамо»), 50-й - Ібраїм Кане («Ворскла») і Маркос Антоніу («Шахтар»), 1-й - Клейтон («Динамо») та Ілля Крупський («Ворскла»).

20-й м'яч у прем'єр-лізі забивають Владислав Кочергін і Олексій Хобленко, 15-й - Тете, 5-й - Кирило Петров, 1-й - Енес Махмутович (в 18-й грі), Остап Притула (в 20-й) і Богдан Бойчук (в 25-й).

У 2-му клубі еліти відкриває гольовий рахунок Дмитро Семенів («Львів»).

1-й хет-трик в УПЛ робить Віталій Буяльський (в 165-му матчі).