ФОТО. Великий протест. Фани МЮ прорвалися на поле перед матчем з Ліверпулем

У Манчестері сьогодні спекотно

ФОТО. Великий протест. Фани МЮ прорвалися на поле перед матчем з Ліверпулем
© Getty Images/Global Images Ukraine

Вболівальники «Манчестер Юнайтед» перед матчем 34-го туру АПЛ проводять масштабний протест проти сім'ї Глейзерів, яка володіє клубом.
 
Спочатку фанати влаштували акцію по шляху на «Олд Траффорд», запускаючи сигнальні ракети і блокуючи вхід до готелю команди перед матчем. Але цього їм здалося мало і вони прорвалися на стадіон, окупувавши футбольне поле.
 
Відзначимо, що акції проти сім'ї Глейзерів почалися після того, як «Манчестер Юнайтед» вирішив стати одним з учасників Європейської Суперліги.
 
Матч повинен був розпочатися о 18:30 за Києвом, але його відмінили.

Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(22 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Fangold
    online
      Fangold, 02.05.2021 20:19
    0
    Глейзери з американським виебоном захотіли влаштувати в Європі НХЛ, камбек ту америка
    ХВ
    online
      ХВ, 02.05.2021 19:43
    +2
    Viktor Krichevskii, 02.05.2021 19:31
    Нищезброд в єтих фанах...Дебильі
    Судя по лысинам на фото, это как раз реальные болельщики-кузьмичи, а не свора гульфтрасов.
    ХВ
    online
      ХВ, 02.05.2021 19:41
    +1
    Kapitan Vrungel, 02.05.2021 18:40
    Согласен с фанами МЮ - нах этих мудаков, затеявших сраную суперлигу
    Они уже много лет с МЮ!
    Но готовы избавиться...
    Глейзеры могут продать Манчестер Юнайтед из-за развала Суперлиги. "Красные дьяволы" могут получить нового владельца.
    ХВ
    online
      ХВ, 02.05.2021 19:37
    +3
    Ну и ехали бы в США к тем Глейзерам.
    Своим то зачем гадить?
    Viktor Krichevskii
    online
      Viktor Krichevskii, 02.05.2021 19:31
    -4
    Нищезброд в єтих фанах...Дебильі
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 02.05.2021 19:11
    -3
    Вот к чему приводит неконтролируемая продажа алкоголя в стране...И у нас все идет к этому, пока еще маленькими шашками ( отмороженные лже-фанаты Динамо), но если не обращать на это внимание,то запросто может быть еще хуже...
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 02.05.2021 18:49
    -3
    Такой бред, лучшеб так протестовали несколько лет назад, когда клуб действительно в полной жопе был. А шас... какой смысл, щас в такое время никто клуб покупать не будет. Так чисто показуха.
    VAD
      VAD, 02.05.2021 18:49
    +6
    Нуууу, купите клуб
    Kapitan Vrungel
    online
      Kapitan Vrungel, 02.05.2021 18:40
    -2
    Согласен с фанами МЮ - нах этих мудаков, затеявших сраную суперлигу
    Trollface
    online
      Trollface, 02.05.2021 18:00
    -6
    Жопинский клуб. Все верно.
    zelia73
      zelia73, 02.05.2021 17:53
    -2
    БРАВО
    VAD
      VAD, 02.05.2021 18:49
    +6
    Нуууу, купите клуб
    ХВ
    online
      ХВ, 02.05.2021 19:37
    +3
    Ну и ехали бы в США к тем Глейзерам.
    Своим то зачем гадить?
    ХВ
    online
      ХВ, 02.05.2021 19:43
    +2
    Viktor Krichevskii, 02.05.2021 19:31
    Нищезброд в єтих фанах...Дебильі
    Судя по лысинам на фото, это как раз реальные болельщики-кузьмичи, а не свора гульфтрасов.
    ХВ
    online
      ХВ, 02.05.2021 19:41
    +1
    Kapitan Vrungel, 02.05.2021 18:40
    Согласен с фанами МЮ - нах этих мудаков, затеявших сраную суперлигу
    Они уже много лет с МЮ!
    Но готовы избавиться...
    Глейзеры могут продать Манчестер Юнайтед из-за развала Суперлиги. "Красные дьяволы" могут получить нового владельца.
    Fangold
    online
      Fangold, 02.05.2021 20:19
    0
    Глейзери з американським виебоном захотіли влаштувати в Європі НХЛ, камбек ту америка