Рома прийняла рішення завершити співпрацю з Фонсекою - журналіст

Влітку у «вовків» буде новий головний тренер

Рома прийняла рішення завершити співпрацю з Фонсекою - журналіст
© Getty Images/Global Images Ukraine. Паулу Фонсека

Керівництво «Роми» вже визначилося щодо питання майбутнього португальського фахівця Паулу Фонсеки на посаді головного тренера команди.

За інформацією журналіста Ніколо Скіри, контракт з Фонсекою продовжений не буде, і влітку португалець покине Рим.

Агент Фонсеки вже запропонував своєму клієнтові варіант з працевлаштуванням в англійській Прем'єр-лізі, де «Кристал Пелас» готовий запропонувати контракт екс-тренеру «Шахтаря», підшукуючи заміну для Роя Ходжсона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що «Рому» в наступному сезоні може очолити Мауріціо Саррі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — твіттер Ніколо Скіри

(16 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Женя Матийчук
    online
      Женя Матийчук, 01.05.2021 12:54
    +1
    Фонсека тренер только по документам, ни чем не лучше Хацкевича, одного поля ягоды.
    Alex Romanov
    online
      Alex Romanov, 01.05.2021 11:24
    +2
    Из трёх приличных клубов, которые были в карьере у Фонсеки: Порту, Шахтёр, Рома. У него получилось только в Шахтёре и то, не из-за его тренерской гениальности, а из-за системности клуба, которую выстроили при Луческу.
    polesse2000
    online
      polesse2000, 01.05.2021 11:07
    +4
    Кроты уже отправили чартер в Италию
    zzg77
    online
      zzg77, 01.05.2021 10:51
    +3
    Зорро слете с коня!!!!
    zzg77
    online
      zzg77, 01.05.2021 10:50
    +2
    Есть шанс вернуться в Шахтар!!!
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 01.05.2021 10:47
    +2
    Який з нього тренер,працює на готовому і тільки в мінус,свого немає нічого.Біда тому клубу де він з'явиться.
    steelmaker
    online
      steelmaker, 01.05.2021 10:13
    -3
    Trollface, 01.05.2021 09:39
    Тренер с таким характером не нужен грандам. У него семь пятниц на неделе.
    А ты с ним жил вместе, что столь хорошо знаешь его характер и точное количество пятниц на его неделе? Вот это, я понимаю, каминг-аут
    Trollface
    online
      Trollface, 01.05.2021 09:39
    +1
    Тренер с таким характером не нужен грандам. У него семь пятниц на неделе.
    polesse2000
    online
      polesse2000, 01.05.2021 11:07
    +4
    Кроты уже отправили чартер в Италию
    zzg77
    online
      zzg77, 01.05.2021 10:51
    +3
    Зорро слете с коня!!!!
    Alex Romanov
    online
      Alex Romanov, 01.05.2021 11:24
    +2
    Из трёх приличных клубов, которые были в карьере у Фонсеки: Порту, Шахтёр, Рома. У него получилось только в Шахтёре и то, не из-за его тренерской гениальности, а из-за системности клуба, которую выстроили при Луческу.
    zzg77
    online
      zzg77, 01.05.2021 10:50
    +2
    Есть шанс вернуться в Шахтар!!!
    Виктор Андрущик
    online
      Виктор Андрущик, 01.05.2021 10:47
    +2
    Який з нього тренер,працює на готовому і тільки в мінус,свого немає нічого.Біда тому клубу де він з'явиться.
    Женя Матийчук
    online
      Женя Матийчук, 01.05.2021 12:54
    +1
    Фонсека тренер только по документам, ни чем не лучше Хацкевича, одного поля ягоды.
    Trollface
    online
      Trollface, 01.05.2021 09:39
    +1
    Тренер с таким характером не нужен грандам. У него семь пятниц на неделе.