Вставили стрижень. Форвард Динамо переніс операцію на зламаній нозі
Орендований форвард «Олімпіка» отримав перелом ноги в матчі із «Зорею»
![Вставили стрижень. Форвард Динамо переніс операцію на зламаній нозі](https://pic.sport.ua/images/news/0/13/78/orig_535702.jpg)
Нападник «Олімпіка» Ібрагім Каргбо, орендований у «Динамо», проведе поза полем не менше 7 місяців через перелом ноги, отриманий в матчі із «Зорею» (2:1).
Головний лікар медичного центру Ганна Вовченко розповіла про проведену операцію:
«Дуже оперативно всі спрацювали, тому що це сталося в Чернігові. Президент «Динамо» узгодив, оскільки гравець ще був в оренді. Ми взяли його у Києві близько 10:00 вечора, а вже о 08:30 розпочалася операція. У нього досить важка травма - багатоуламковий перелом великогомілкової кістки і невеликий – малогомілкової.
Близько двох години тривала операція. При операції використовували спеціальний стрижень. Він відразу зможе наступати на ногу, переносити 15–20% ваги, користуючись милицями. Така його ходьба триватиме 2,5 місяці. Якщо все буде добре на контрольному рентгені, через 3,5 місяці розпочне легко бігати та збільшувати навантаження. Потім ще через рік потрібно буде витягнути стрижень. Думаю, він нормально повернеться у футбол».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Луїс Гільєрме, якого торгує Шахтар – новий Рівалдо, натхненний Мессі](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/98/middle_739773.jpg)
![Луїс Гільєрме, якого торгує Шахтар – новий Рівалдо, натхненний Мессі](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/98/small_739773.jpg)
Схоже, що інтерес «гірників» до 19-річного вінгера «Вест Хема» дуже і дуже серйозний
![Трубін засмутив. Бенфіка і Монако в матчі-відповіді влаштували перестрілку](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/98/middle_739693.jpg)
![Трубін засмутив. Бенфіка і Монако в матчі-відповіді влаштували перестрілку](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/98/small_739693.jpg)
Гра в Лісабоні завершилася з рахунком 3:3, орли вийшли до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів
![Ямал забив 21 гол за перші сто матчів. Скільки було в Мессі й Роналду?](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/97/slider_739578.jpg)
![Стала відома доля арбітра, якого обматюкав Беллінгем](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/98/slider_739685.jpg)
![Відомі стартові склади на матч Боруссія Д – Спортінг у Лізі чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/99/slider_739853.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![PaulK77](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Davidson](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![padlo95](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Davidson](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)