Стала відома сума, за яку Аталанта готова продати Маліновського

Заплатити такі гроші в Італії, мабуть, зможе тільки «Ювентус»

Стала відома сума, за яку Аталанта готова продати Маліновського
© Getty Images/Global Images Ukraine. Руслан Малиновський

Український легіонер «Аталанти» Руслан Маліновський, який відмінно показує себе в останніх матчах команди, користується популярністю на трансферному ринку.

В Італії види на 27-річного українця має міланський «Інтер», який готовий віддати за трансфер 25 мільйонів євро, але ця сума не задовольняє запити «Аталанти».

За нашою інформацією, клуб з Бергамо не націлений продавати Маліновського найближчим часом, оскільки на цьому наполягає головний тренер команди Джан П'єро Гасперіні.

Втім, за певних обставин, «Аталанта» все-таки готова схвалити угоду з продажу Маліновського. Йдеться про ситуацію, коли за українця запропонують суму в 40 мільйонів євро або більше. Саме за такі гроші «Аталанта» готова відпустити півзахисника, а пропозиції на менші суми налаштована відхиляти.

Контракт Маліновського з «Аталантою» діє до літа 2023 року. Його оціночна вартість на Transfermarkt становить 21 мільйон євро.

У нинішньому розіграші Серії А на рахунку Маліновського 31 матч, 6 забитих м'ячів і 9 результативних передач.

Джерело — Sport.ua

(681 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    VolM
    VolM, 01.05.2021 23:45
    0
    Gateway_enemy, 01.05.2021 11:55
    Ти не правий на 500%. Селекційна служба, звісно, якщо вона на належному рівні, слідкує за УСІМА чемпіонатами Світу, навіть за Буркіна-Фасо з Мавританією. Наш чемпіонат цікавіший набагато за Фінляндію і Норвегію, звідки в топ клубах з'явились Сольск'яєр(нині чомусь Сульшер), Голанд або Літманенн з Пуккі. Або топ-нап багатьох грандів Європи Джордж Веа, родом з африканської Ліберії.
    А те, що купують НАШИХ за копійки з УПЛ, то це теж неправильно, т.я. Ребров з Шевченком, або ще раніше, Михайличенко в Сампдорію, то були куплені не за менше, аніж колись ван Бастен в Мілан.
    А я то недавно думав, куди пропав Сольск'яєр, а це ж виявляється Сульшер)))
    Я Я
    Я Я, 01.05.2021 18:28
    0
    Просто интересно - все ссылаются на этот Трансфермаркет, но существует ли хоть одна сделка, при которой стороны ориентировались бы на этот ресурс? Походу это ещё большая фикция, чем ресурс dxomark в сфере оценки смартфонов. Но последний хотя бы основывается на каких-то тестах и объективных данных в отличии от ТМ, который порой (складывается впечатление) свои цифры тупо выковыривает из носа.
    Я Я
    Я Я, 01.05.2021 18:20
    0
    Не, а круто было бы Малине с Аталантой вот так вот взять и выйграть Серию А! Стать чемпионом с маленьким клубом это было бы круто. Лестер показал пример. Я после его чемпионского сезона до сих пор продолжаю за него топить в АПЛ.
    Face Control
    Face Control, 01.05.2021 15:27
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    MOTYLL272, 30.04.2021 23:36
    50%належать шахтарю...
    Это хорошо.
    Sosed12345
    Sosed12345, 01.05.2021 14:37
    0
    Lion, 01.05.2021 03:00
    Им что суркис суму посоветовал.....
    А тебе не советовали не гавкать?
    Виктор Петренко
    Виктор Петренко, 01.05.2021 12:14
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Dynamo Kyiv, 01.05.2021 09:39
    Поправка ему сейчас 27
    Точно. Дякую. Але всеодно для футболіста це навіть не розквіт сил.
    Gateway_enemy
    Gateway_enemy, 01.05.2021 11:55
    0
    OKs100, 30.04.2021 22:02
    Цена и без евро находится на минимуме, никто не следит за нашим чемпионатом, разве что немного за Динамо и Шахтеров, но лишь немного. Так что хуже не будет.
    Ти не правий на 500%. Селекційна служба, звісно, якщо вона на належному рівні, слідкує за УСІМА чемпіонатами Світу, навіть за Буркіна-Фасо з Мавританією. Наш чемпіонат цікавіший набагато за Фінляндію і Норвегію, звідки в топ клубах з'явились Сольск'яєр(нині чомусь Сульшер), Голанд або Літманенн з Пуккі. Або топ-нап багатьох грандів Європи Джордж Веа, родом з африканської Ліберії.
    А те, що купують НАШИХ за копійки з УПЛ, то це теж неправильно, т.я. Ребров з Шевченком, або ще раніше, Михайличенко в Сампдорію, то були куплені не за менше, аніж колись ван Бастен в Мілан.
    pifogor2222
    pifogor2222, 01.05.2021 11:18
    0
    реал уже 40тсч дол дал
    Dynamo Kyiv
    Dynamo Kyiv, 01.05.2021 09:39
    +2
    Виктор Петренко, 01.05.2021 08:54
    Що ти мелеш? Йому лише 26. Багато футболістів набирають пік форми під 30.А то і пізніше. Теж мені "експерт".
    Поправка ему сейчас 27
    Виктор Петренко
    Виктор Петренко, 01.05.2021 08:54
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    dudigo78, 30.04.2021 21:41
    Через рік він стане ще старшим на рік. На жаль він не Роналду і не Мессі, тому зараз його трансферна вартість перебуває на максимумі. Плюс не забуваймо, що скоро Євро, де наші швидше за все проваляться і трансферна вартість усіх гравців може обвалитись
    Що ти мелеш? Йому лише 26. Багато футболістів набирають пік форми під 30.А то і пізніше. Теж мені "експерт".
    Trollface
    Trollface, 01.05.2021 07:37
    +1
    Движ пошел. Значит продадут.
    Lion
    Lion, 01.05.2021 03:00
    -4
    Им что суркис суму посоветовал.....
    OKs100
    online
    OKs100, 01.05.2021 00:59
    0
    Mac_Gyver, 01.05.2021 00:22
    Трансфермаркт давно не обновлял цены.
    Да после обновления цена вырастет минимум на 10 миллионов, сумма будет больше 30.
    Mac_Gyver
    Mac_Gyver, 01.05.2021 00:22
    +2
    Panda1818, 01.05.2021 00:13
    Как этот трансфермаркет цены формирует? Малина один из ведущих игроков команды которая сейчас на серебро претендует стоит как игрок с посредственного клуба той же лиги но с европейским паспортом
    Трансфермаркт давно не обновлял цены.
    Panda1818
    Panda1818, 01.05.2021 00:13
    +2
    Как этот трансфермаркет цены формирует? Малина один из ведущих игроков команды которая сейчас на серебро претендует стоит как игрок с посредственного клуба той же лиги но с европейским паспортом
    Vytas Mesk
    Vytas Mesk, 01.05.2021 00:12
    +4
    В Европе африканский шлак покупают за такие деньги особенно в Англии. По этому 40 реальная цена.
    Panda1818
    Panda1818, 01.05.2021 00:08
    +6
    MOTYLL272, 30.04.2021 23:36
    50%належать шахтарю...
    Шахраю належить льодяник на палиці
    Kherson384
    online
    Kherson384, 30.04.2021 23:53
    +2
    Только не Юве.
    MOTYLL272
    MOTYLL272, 30.04.2021 23:36
    -4
    50%належать шахтарю...
    Ёкарный Бабай
    Ёкарный Бабай, 30.04.2021 23:03
    +1
    Skillz, 30.04.2021 22:53
    А всего то 4 года назад копанка продала Малину в Генк за смешные 2 млн эвро. Конечно, лучше 10 лет на зарплате держать дрыстинью, а потом в сложной ситуации не знать кого выпусить ибо в лимит легионеров не влазят
    Так его Луческу забраковал, а потом когда у Малины пошло начал им хвалиться, типичный румын
    - 26-летний Малиновский – это один из тех талантливых футболистов, которых я открыл для мирового футбола. Вы знаете, что Украина недавно разгромила Сербию 5:0. 7 из 11 игроков из этого состава – это мои игроки, которым я дал путь в большой футбол. Мои воспитанники. В своё время я решил дать шанс Малиновскому. Теперь же он готов играть в Серии А, он мог бы усилить "Аталанту". Работа и система Гасперини мне очень нравятся. Также я помог раскрыться Матвиенко, Коваленко, Караваеву, Пятову, Кривцову, Степаненко и Зинченко. Все они или играли в первой команде или прошли систему "Шахтера", - передает слова Луческу SporX, со ссылкой на итальянские СМИ.