Шевченко назвав розширений список збірної України на Євро-2020

Готуватися до чемпіонату Європи будуть 35 гравців

Шевченко назвав розширений список збірної України на Євро-2020
© УАФ

Головний тренер національної збірної України Андрій Шевченко назвав розширений список гравців для підготовки до Євро-2020.

Наставник викликав 35 гравців на тренувальний збір, що розпочнеться 15 травня у Харкові. Абсолютних новачків в списку троє – це Богдан Лєднєв, Георгій Судаков та Артем Бондаренко. Також варто відзначити виклик Віталія Буяльського.

Футболісти, які виступають за українські клуби, прибудуть у розташування національної команди 15 травня, а легіонери приєднаються до них після завершення сезону в своїх чемпіонатах.

Також звертає на себе увагу відсутність у списку гравців луганської «Зорі», «Колоса» і чернігівської «Десни», які успішно ведуть боротьбу за виступ в еврокубках.

Точно не виступлять на чемпіонаті Європи Євген Коноплянка та Жуніор Мораес. Обидва гравці «Шахтаря» вибули на тривалий термін через серйозні травми.

Воротарі: Георгій Бущан («Динамо»), Андрій Пятов, Анатолій Трубін (обидва — «Шахтар»), Андрій Лунін («Реал», Іспанія).

Захисники: Олександр Караваєв, Ілля Забарний, Віталій Миколенко, Олександр Тимчик, Олександр Сирота, Денис Попов (усі — «Динамо»), Микола Матвієнко, Сергій Кривцов, Віктор Корнієнко (усі — «Шахтар»), Едуард Соболь («Брюгге», Бельгія), Богдан Михайліченко («Андерлехт», Бельгія).

Півзахисники: Тарас Степаненко, Марлос, Георгій Судаков (усі — «Шахтар»), Сергій Сидорчук, Володимир Шепелєв, Микола Шапаренко, Віталій Буяльський, Олександр Андрієвський, Віктор Циганков, Богдан Лєднєв (усі — «Динамо»), Артем Бондаренко («Маріуполь»), Євген Макаренко («Кортрейк», Бельгія), Олександр Зубков («Ференцварош», Угорщина), Руслан Маліновський, Віктор Коваленко (обидва — «Аталанта», Італія), Олександр Зінченко («Манчестер Сіті», Англія), Андрій Ярмоленко («Вест Гем», Англія).

Нападники: Роман Яремчук («Гент», Бельгія), Артем Довбик («Дніпро-1»), Артем Бєсєдін («Динамо»).

Варто відзначити, що в офіційну заявку на чемпіонат Європи-2020 кожна збірна зможе включити не більше 23 польових гравців і 3 воротарів.

Джерело — Українська асоціація футболу

(210 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Trasher311987
    Trasher311987, 30.04.2021 17:25
    +29
    .
    Судаков, Бондаренко Марлос Коваленко.
    Я представляю что в Душе у Кочергина и Тотовицкого.
    VAD
    VAD, 30.04.2021 17:40
    +23
    Цирк...
    Ну к Коваленко уже все привыкли, это в контракте у Шевы прописано.
    Бондаренко? Судаков? Десны и Зари не существует?
    Пятов,Мораес? Зачем эти неиграющие пенсы?
    Lesovij7
    Lesovij7, 30.04.2021 17:18
    +22
    Витя Коваленко снова в деле
    Роман Шустик
    Роман Шустик, 30.04.2021 17:49
    +21
    Може я дурний-то хтось нехай пояснить мені за що викликають Коваленка?
    Konstantin Osipenko
    Konstantin Osipenko, 30.04.2021 17:58
    +14
    Еще одно доказательство, что чтобы попасть в сборную нужно быть в ШД или ДК! Каким боком там Судаков? ЗА что? Он сыграл в общей сложности 30 минут!!! Кочергин? Кабаев? Третьяков? НЕТ, у нас же звезда с лучшими показателями есть сам Судаков! Шева, ты не наигрался с казахами и финнами?
    avk2307
    online
    avk2307, 30.04.2021 17:32
    +12
    Trasher311987, 30.04.2021 17:25
    .
    Судаков, Бондаренко Марлос Коваленко.
    Я представляю что в Душе у Кочергина и Тотовицкого.
    Болбата не хватает. )
    roman ready
    roman ready, 30.04.2021 20:17
    +11
    мда...нападение не айс.... можно было еще взять Кравца или Кулача.
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 30.04.2021 17:18
    +11
    Немає сенсу коментувати.
    Денис Фомин
    Денис Фомин, 30.04.2021 21:46
    +10
    Шева повный довбик. где Артем Кравец, Кулач?? странное решение лучшего нападающего УПЛ Владислава Кулача не взял, а вызвал какого то Довбика 6 голами за 21 матч. Где логика?? Дно!!!
    Довбик такой же распиаренный как и Супряга...два нулевых напа.
    Ёкарный Бабай
    Ёкарный Бабай, 30.04.2021 18:05
    +10
    Буяльский в списке. Схема походу поменялась
    funcat
    funcat, 30.04.2021 17:30
    +10
    Коментар згорнуто. Показати
    Trasher311987, 30.04.2021 17:25
    .
    Судаков, Бондаренко Марлос Коваленко.
    Я представляю что в Душе у Кочергина и Тотовицкого.
    Коваленко жизнь Шеве спас в 95 ом
    J0e777
    J0e777, 30.04.2021 19:45
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    Dmytro Dmytro, 30.04.2021 19:39
    Ну Коваленко заслужив явно!!!!
    Три минуты за Аталанту отпахал
    zzg77
    zzg77, 30.04.2021 18:15
    +9
    Судаков, Леднев, Пятов, Коваленко явно не к месту. Есть более достойные кандидатуры.
    gajvir
    gajvir, 30.04.2021 20:39
    +8
    На жаль, повторення жахливого провалу на Євро 2016 року, стає все більш реальним, ніяких висновків з весняних матчів збірної не зроблено. Третина заявки на Євро будуть просто пасажирами.
    Александр Ад
    Александр Ад, 30.04.2021 17:46
    +7
    8 полівих та 1 воротар будуть виключені зі списку кінцевої заявкі.Цикаво хто.
    Sergii Novykov
    Sergii Novykov, 30.04.2021 17:46
    +7
    интересно.. если бы заявка была еще больше... начали б вызывать поваров Динамо и Шахтера?
    Vsegda_Za_Metall (Finland)
    Vsegda_Za_Metall (Finland), 30.04.2021 19:36
    +6
    З нападом повна ж... Тільки троє
    Sergii Novykov
    Sergii Novykov, 30.04.2021 17:49
    +6
    norma_zap, 30.04.2021 17:47
    Наверное Буяльского написал, что бы не дергали, а потом отсеет.
    Из вратарей оставит Пятова или Лунина, при всём уважении оба сейчас без практики - не лучше ли было бы найти играющего?
    Не маловато ли нападающих? Травмы и карточки во время турниров никто не отменял.
    Как всегда футболисты не из ДК и ШД - все незаконнорожденные, как туда проник Мариуполь просто удивительно.
    Ну а в общем большего всего вызывает опасения- всего 3 напа!
    как туда проник Мариуполь просто удивительно.
    __
    Ничего удивительно.. он пренадлежит шахтеру и через пару недель возвращается из аренды)
    norma_zap
    norma_zap, 30.04.2021 17:47
    +6
    Наверное Буяльского написал, что бы не дергали, а потом отсеет.
    Из вратарей оставит Пятова или Лунина, при всём уважении оба сейчас без практики - не лучше ли было бы найти играющего?
    Не маловато ли нападающих? Травмы и карточки во время турниров никто не отменял.
    Как всегда футболисты не из ДК и ШД - все незаконнорожденные, как туда проник Мариуполь просто удивительно.
    Ну а в общем большего всего вызывает опасения- всего 3 напа!
    -PhoeniX-
    -PhoeniX-, 30.04.2021 22:49
    +5
    А что с Харатиным и Пластуном?