Вільярреал переміг Арсенал в півфіналі, але каноніри забили гол на виїзді

У першому поєдинку 1/2 фіналу Ліги Європи господарі поля виграли в один м'яч

3934
10

29 квітня в першому поєдинку 1/2 фіналу Ліги Європи «Вільярреал» приймав «Арсенал».

Господарі поля виграли в один м'яч – 2:1. Пропустивши два голи, каноніри забили на виїзді.

На 5-й хвилині відзначився хавбек Ману Трігерос, а на 30-й хвилині другий гол для господарів забив захисник Рауль Альбіоль. На 73-й хвилині форвард гостей Ніколя Пепе реалізував пенальті.

Два гравця не дограли матч до кінця. На 57-й хвилині був вилучений хавбек гостей Дані Себальос. На 80-й хвилині достроково відправився відпочивати півзахисник господарів поля Етьєнн Капуе.

Матч-відповідь відбудеться в Лондоні 6 травня.