Зміна прописки в Серії А. Михайлович хоче бачити Коваленка в Болоньї

Український півзахисник «Аталанти» наступний сезон може відіграти в іншій команді

Зміна прописки в Серії А. Михайлович хоче бачити Коваленка в Болоньї
© ФК Аталанта. Віктор Коваленко

Півзахисник збірної України Віктор Коваленко, який на початку лютого перейшов з «Шахтаря» в «Аталанту», де поки не має регулярної ігрової практики, влітку може змінити команду, але залишитися в італійській Серії А.

У послугах 25-річного гравця дуже зацікавлений головний тренер «Болоньї» Сініша Михайлович, який вважає Коваленка великим талантом, і вже попросив клубних босів обговорити з «Аталантою» можливість укладення угоди.

Очікується, що «Аталанта» може віддати Коваленка в оренду, що допоможе гравцеві адаптуватися до Серії А і краще розкрити свій потенціал, як раніше клуб з Бергамо робив з Деяном Кулушевскі, який блиснув в оренді в «Пармі», після чого був проданий «Ювентусу »за 35 мільйонів євро.

Після переїзду до Італії на рахунку Коваленка поки лише один вихід на поле в поєдинку Серії А, де він провів всього три хвилини.

Джерело — FantaMaster

(54 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    steelmaker
    steelmaker, 28.04.2021 17:12
    +7
    Ущербность в комментариях так и прет. Ощущение, что каждый, кто обливает другого дерьмом, как минимум достиг гораздо большего, чем Коваленко в этой жизни. Ну-ну...
    Vbolivalnyk-Peter
    Vbolivalnyk-Peter, 28.04.2021 17:57
    +5
    Коваленку полюбому потрібно чіплятися за шанс показати чого він вартий, тому варіант з Болоньєю не найгірший, адже в Таланті такого шансу він не отримає (принаймні до завершення цього сезону. Аж надто висока ціна помилки - срібло Серії А. Тому Гасперіні не випустить неперевіреного бійця в матчах що залишилися. Та й впринципі Коваленко тренеру не був потрібен...)!
    VAD
    VAD, 28.04.2021 17:03
    +4
    У них ремонт? Ищут полировщика лавочек?
    Mac_Gyver
    Mac_Gyver, 28.04.2021 18:26
    +3
    Так будет лучше всем. Аталанта немного заработает (для чего его и брали), а Болонья и Коваленко поиграют.
    maxlove
    maxlove, 28.04.2021 18:16
    +3
    "Український півзахисник «Аталанти» наступний сезон може відіграти в іншій команді"... А шо, в "Аталанті" вже "відіграв"?
    Дмитрий Рыженко
    Дмитрий Рыженко, 28.04.2021 19:10
    +2
    В Болонье некому за стенкой ложится на стандартах?
    Bolshoi
    Bolshoi, 28.04.2021 19:06
    +2
    Чтобы продать что-нибудь ненужное, надо сначала купить что нибудь ненужное.
    Муґунот Уух
    Муґунот Уух, 28.04.2021 18:51
    +2
    в Бергамо лавку привел в порядок, теперь настало время полирнуть оную в Болонье
    serhiy
    serhiy, 28.04.2021 17:56
    +2
    steelmaker- Респект за коментар !
    Nevershot
    Nevershot, 28.04.2021 19:10
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    В Болонье некому лавочку полировать?
    Петр Яновский
    Петр Яновский, 28.04.2021 17:47
    +1
    Так до Серии В дорастет глядишь
    Andy_P
    Andy_P, 28.04.2021 21:36
    0
    serhiy, 28.04.2021 20:08
    Ставитися до Коваленка потібно ,як до футболіста збірника України - а не проиворіччя шахта - динамо......
    Я НЕ ЛУЧШЕ Шевченко разбираюсь в футболе, но не только я не понимаю, почему Витя в сборной. Сколько мы уже ждем прогресса? Вот-вот выстрелит?
    Akella_147
    Akella_147, 28.04.2021 17:56
    -1
    Отличный вариант! Пусть снимает чехлы!
    serhiy
    serhiy, 28.04.2021 17:55
    -1
    респект за коментар !
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 28.04.2021 17:03
    -1
    😂😂😂
    serhiy