| Оновлено 28 квітня 2021, 15:40
468
1

Мікель АРТЕТА: «Прогрес Вільярреала вражає»

Наставник «Арсенала» готується до поєдинку з іспанським клубом в 1/2 фіналу Ліги Європи

468
1

Головний тренер лондонського «Арсенала» Мікель Артета поділився очікуваннями від першого матчу 1/2 фіналу Ліги Європи проти іспанської «Вільярреала».

«Я дуже радий майбутньому матчу. У нас важкий суперник, однак ми дуже задоволені, що зіграємо у півфіналі.

Прогрес «Вільярреала» в останні 10-15 років вражає. Команду очолювали різні тренери, але вона залишалася вірною своїм принципам. Унаї [Емері] зробив «Вільярреал» дуже помітним у цьому турнірі. З того що я бачив, перш за все впадають в очі ігрові ідеї: команда знає, що робити з м'ячем і як грати без м'яча. У них є гравці, здатні вирішити долю матчу в будь-яку хвилину, і вони вміють змінювати тактику по ходу зустрічі», — зазначив Артета.

Поєдинок «Вільярреал» — «Арсенал» відбудеться у четвер, 29 квітня, о 22:00 за київським часом.

(2)

Космос у Леверкузені. Баєр відігрався з 0:2 і вийшов у фінал Ліги Європи
Футбол | 10 травня 2024, 00:03 39

«Рома» не зуміла втримати перемогу та перервати неймовірну серію німецької команди