АСПІЛІКУЕТА: «20-25 хвилин грали чудово. Класний гол забив Пулішич»

Капітан «Челсі» прокоментував нічию проти «Реала»

743
1

Капітан «Челсі» Сесар Аспілікуета прокоментував нічию проти «Реала» (1:1) у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів:

«Знали, що повинні грати максимально близько до свого найкращого рівня і сміливо діяли з перших хвилин. Не вистачало останнього пасу, який міг би дозволити нам виходити на більш вигідні позиції для взяття воріт, але в цілому ми зіграли добре.

Ми добре почали матч, перші 20–25 хвилин грали просто чудово, забили м'яч, могли забити більше. Суперник відігрався за рахунок стандарту. Знали, що матч буде важким. Це тільки половина шляху. У середу нас чекає ще одна непроста зустріч.

Знали, що повинні грати максимально близько до свого кращого рівня і сміливо діяли з перших хвилин. Не вистачало останнього пасу, який допоміг би виходити на більш вигідні позиції для взяття воріт, але в цілому ми зіграли добре.

Класний гол забив Пулішич. Він проявив неймовірну витримку. Він приголомшливий гравець і все ще молодий. Він продовжує рости та додавати. Я радий за нього, оскільки він дуже важливий для команди».