ТУХЕЛЬ: «Челсі міг виграти перший тайм, потрібно було зіграти впевненіше»

Головний тренер «Челсі» прокоментував нічию проти «Реала»

726
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Тухель і Пулішич

Головний тренер «Челсі» Томас Тухель прокоментував нічию проти «Реала» (1:1) в першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів:

«Ми розпочали матч дуже і дуже добре, грали агресивно і без браку. Ми повинні були вигравати перший тайм. Ми цього заслуговували. У нас було багато моментів, багато напівмоментів, не вистачило точності останнього пасу, який допоміг би створити ще більше можливостей для взяття воріт.

На жаль, вони забили зі стандарту. Але більше ми нічого не дозволили створити супернику. Результат першого тайму трохи розчаровував, тому важливо, що ми зберегли спокій і не втратили концентрацію. До кінця матчу швидкості впали, ми втратили в агресії, ви могли бачити, що ми втомилися і змирилися з нічиєю.

Ми могли виграти перший тайм, якби трохи підтиснули і зіграли впевненіше. Ця перемога була б заслуженою. Але цього не сталося. Потрібно прийняти цю нічию і постаратися виграти наступний матч».

Томас Тухель ще жодного разу не програв іспанським клубам в якості головного тренера (3 перемоги, 4 нічиї).

(6)

Стали відомі оцінки Довбика та Циганкова за прикрий матч Жирони у Ла Лізі
Футбол | 11 травня 2024, 00:40 0

10 травня жиронці зіграли внічию з «Алавесом» (2:2) у 35-му турі Ла Ліги 2023/24