Двоє українців виграли національні чемпіонати інших країн

Олексій Клямар став чемпіоном Франції, а Євген Кісілюк переміг у Словенії

1197
0
Олексій Клямар та Михайло Мельник

Відразу двоє українських волейболістів-легіонерів досягли успіху, виступаючи в сезоні 2020-2021 років в зарубіжних чемпіонатах.

Так, Олексій Клямар, який свого часу грав за «Кримсоду» із Красноперекопська і в її складі ставав призером чемпіонату України, вже кілька років є гравцем французького клубу «Канни». А з нинішнього сезону він ще й капітан команди. У фінальній серії до двох перемог Олексій разом зі своїми партнерами бився за золоті медалі з клубом «Шомон».

У вирішальному третьому матчі «Канни» поступалися з рахунком 0:2, але зуміли не лише відновити рівновагу, а й виграли укорочений п'ятий сет з рахунком 15:9.

Чемпіонат Франції з волейболу. Чоловіки
Фінальна серія до двох перемог. Третій матч
«Канни» - «Шомон»

3:2 (23:25 15:25 25:16, 27:25, 15:9)
Рахунок в серії 2:1

Додамо, що в нинішньому сезоні Олексій Клямар у складі клубу «Канни» грав в європейському Кубку Виклику і дійшов з ним до стадії 1/4 фіналу.

Також досяг перемоги в національному чемпіонаті, але у Словенії, інший український волейболіст Євген Кісілюк. Він теж раніше виступав за «Кримсоду», потім вигравав срібні медалі Суперліги у складі сумського «Хімпрому», а ще разом із львівським «Баркомом-Кажани» ставав чемпіоном України. З минулого року Євген захищає кольори словенського «Марібора», який у фінальній серії до трьох перемог виграв чемпіонське звання у команди «АСН Воллей».

Чемпіонат Словенії з волейболу. Чоловіки
Фінальна серія до трьох перемог. П'ятий матч
«Марібор» - «АСН Воллей»

3:2 (29:31, 25:19, 25:16, 24:26, 15:12)
Рахунок в серії 3:2

Нагадаємо, що раніше капітан національної збірної України Олег Плотницький у складі «Перуджі» став срібним призером чемпіонату Італії.

На фото: капітан клубу «Канни» Олексій Клямар і президент Федерації волейболу України Михайло Мельник в Туреччині на матчі 1/4 фіналу Кубка Виклику з волейболу

(6)

Італійський топ-клуб може влітку підписати Довбика
Футбол | 24 квітня 2024, 14:37 6

Форвард «Жирони» може продовжити кар'єру в «Наполі»

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда