| Оновлено 25 квітня 2021, 15:45
1111
0

Олег Плотницький разом із Перуджею не зміг стати чемпіоном Італії

В четвертому матчі фінальної серії команда українського волейболіста програла 1:3

1111
0

В італійському місті Чівітанова відбувся четвертий та заключний матч фінальної серії до трьох перемог чоловічого чемпіонату Італії з волейболу. Місцевий клуб «Кучине-Любе», який до цього вів у серії з рахунком 2:1, приймав «Перуджу», де в нинішньому сезоні грає капітан національної збірної України Олег Плотницький (на фото у синій формі).

Для того, щоб продовжити боротьбу за трофей, гостям потрібно було тільки вигравати. Однак господарі майданчика були іншої думки і відразу ж повели гру за своїм сценарієм. Вони виявилися сильнішими в двох стартових партіях 25:20 і 25:22. Тільки в третьому сеті «Перуджі» вдалося досягти позитивного результату 21:25. Але в четвертій партії знову успіх був на боці «Кучине-Любе» 25:21 і цей клуб вийшов переможцем у фінальній серії.

Олег Плотницький провів всю гру у складі «Перуджі» і приніс своїй команді 10 очок.