Визначено фінальну пару чемпіонату України з футзалу

У серії за золото зійдуться «Продексім» Херсон і «Ураган» Івано-Франківськ

1805
0
АФУ

У травні відбудуться вирішальні матчі за медалі в чемпіонаті України серед команд Екстра-ліги.

Херсонський «Продексім» завершив свою півфінальну серію у Львові, тричі перегравши «Енергію» (4:0, 4:0, 2:0).

Їхній суперник визначений за підсумками серії між командами «ХІТ» і «Ураган». У Києві команди розпочинали боротьбу за рахунку 1:1. Переможець був визначений саме у столиці. За підсумками 40 хвилин в обох матчах були зафіксовані нічийні результати - 5:5 і 1:1. Взяття воріт від Радевича в екстра-таймі і вирішальний гол Лебедя в серії пенальті дозволили івано-франківцям кваліфікуватися у фінал (3:1 в серії).

Таким чином, в серії за золото зійдуться «Продексім» Херсон та «Ураган» Івано-Франківськ, а за бронзу поведуть боротьбу «ХІТ» Київ та «Енергія» Львів. Дати матчів (до трьох перемог): 8, 9, 15, 16, 22 травня.